Yani su evlilik disi birlikteliklere gerekten cok kiziyorum.. Ve okudum erkek arkdsmla diosunuz nekdr ayip Esim demek varken hem edep acisindan hemde ser en son derece yakisiksiz bi durum.. Ama goruorumki kimse pisman dil acaba hamilemiyim acaba.. Ya oleyse ne deisicek?????
Kesinlikle size katılıyorum ne edep kalmış ne haya insanlarda zina o kadar cogaldiki insanlar artık normalmiş gibi davranıyor Allah cezaniiz versin.rabbim bizlere iyi rızık veriyor dogrusu

Yani su evlilik disi birlikteliklere gerekten cok kiziyorum.. Ve okudum erkek arkdsmla diosunuz nekdr ayip Esim demek varken hem edep acisindan hemde ser en son derece yakisiksiz bi durum.. Ama goruorumki kimse pisman dil acaba hamilemiyim acaba.. Ya oleyse ne deisicek?????
Çok net bir cevap vermek istiyorum sanene

Yahu bundan sanane milletin namusu sana mı düştü ya da imanı burdaki konu eleştiri yapmak mı yoksa insansal kadınsal sorunları tartışmak mı bu lafları söylerek en büyük edepsizliği sen yapıyorsun karışmak haddine değil !!!!!

Çok haklısınınız bide bunun öbür tarafı var bi kere zinaa sonuçta edep var haya var o seni alacakmı zannediyosun aldı diyelim kıymetin olacakmı herşeyi yaşadı senle evlenmeden

Geri