Ya arkadaşlarım buraya salak saçma küfürlü şeyler yazıyorsunuz anlıyorum erkeksiniz kadınsınız her ne ise biz burada insanlara yardımcı olmayı amaçlıyoruz lütfen maksadı aşan cümleler için boşuna ellerinizi yormayın bu alana yazılan tüm yorumlar bizim denetimimizden geçiyor. Dolayısı ile genel ahlak kurallarına uymayan şeyleri malesef onaylamıyoruz bilginiz olsun.

Ben 6 haftalık hamileyim beklemediğimiz bişeydi 1 kızım var onda bu kadar ağrı hissetmemiştim bu hamileliğimde adet belirtilerinin hepsini yaşadım adet olucağımdan çok emindim 8 gün geçti bahar sendromu olabilir diye düşünüyordum test yapınca şok oldum herşeyin hayırlısı doğru zaman şimdiymiş demekki allah isteyen herkese nasip etsin kasık ağrım çok oldu sırtım ağrıdı dişlerimi yıkarken aşırı kanadı suratımda sivilcelenme oldu benim akıntım hiç olmadı halada yok aşırı bacak çekilmelerim oldu yatınca geçiyodu ayağa kalkınca başlıyodu belim ağrıdan kopuyodu halada ağrıyo ağzımda hiç tat yok dilim bembeyazdı aklıma gelen bunlar
Şok oldum diyorsunuz ozaman planlı değildi gebelik sanırım ,geri çekilmeyle mi korunuyordunuz biz öyle korunuyoruz ama güvenilirliğinden emin değiliz yardımcı olursanız sevinirm

Adetim bittikten hemen sonra eşimle ilişkiye girdik doğurganlığımın yüksek olduğu günde dahil adetime 7 gün varken kan testi yaptırmak zorunda kaldım ilaç kullanmam gereken bir durum vardı fakat gebe olmadığımı söyledi doktor şuan 4 gün var adetime kasıklarımda batma ve ani hareketlerde böbreklerimden kasıklarıma doğru Bi ağrı oluyor ara sıra anne olmak istiyorum sizce bu durumda hamile kalmış olabilir miyim

Adetim bittikten hemen sonra eşimle ilişkiye girdik doğurganlığımın yüksek olduğu günde dahil adetime 7 gün varken kan testi yaptırmak zorunda kaldım ilaç kullanmam gereken bir durum vardı fakat gebe olmadığımı söyledi doktor şuan 4 gün var adetime kasıklarımda batma ve ani hareketlerde böbreklerimden kasıklarıma doğru Bi ağrı oluyor ara sıra anne olmak istiyorum sizce bu durumda hamile kalmış olabilir miyim

Selamlar testi nasıl yaptırdınız normal gebelik testi mi yoksa bhcg testi mi

14 ocakta sadece 4 günlük kanamam oldu ondan sonra adet olmadım ve adetım tam 17 gün gecikti halsizlik ağız da tatsızlık asırı akıntı ve kasık agrısı yasıyorum ve ne yapacagımı bilmiyorum

Selamlar Dersim'e selam olsun. Peki hiç hamilelik testi yaptınız mı yani 17 gün geçti diyorsunuz test yapmadınız mı ?

Merhaba, adetimden 1 hafta sonra şüpheli bir ilişkim oldu çıplak olarak. Herhangi bir vajinaya boşalma söz konusu değil fakat arkadan sürtünme olduğu için zevk suyu aklıma takıldı. Bugün yarın adet olmam gerekiyor. Daha olmadım. Sizce hamilelik olabilir mi?

Zevk suyu ile de hamile kalınabilir ama çok düşük bi ihtimal. Ama var tabiki tehlike.

Akıntım var baya, adet olmadan önce sağ göğsüm şişerdi acırdı bu sefer sol şişip acımaya başladı. Adet olur muyum sizce? Karnım da sis hepsi regl belirtisi ama bir türlü olmadım.
Zevk suyundan şüphe edecek çok kısa bi temas yaşadık uzun süreli değildi. Ihtimal yüksek mi

Geri