Melekler mekanı şeytanlaşmış insanlar mekanı olmuş burada daha fazla durulmaz terbiyezsiz ahlaksızlar hiç mi utanma arlanma yok ar damarınız çatlamış maalesef ülkemizi kayıp gençliğe emanet ediyoruz allah yeni doğan evvlatlarımıza hidayet versin yarabbim herkese hayırlı evlat nasip etsin hayırsızı başa vermesin yüce rabbim yazık gerçekten çok yazık

Sayın Çağla Çağrı, kelimelerinizi özenle seçmenizi rica ederiz. Burası tüm kadınlara açık bir paylaşım platformu. Bu sebeple kayıtlı üyelerimiz dışında misafirler de (tıpkı sizin gibi) forumlarımıza sorunlarını yazmakta serbestler. Öfke duymanıza sebep olan mesajın sahibi de buraya üye olmayan bir misafir. Kınarsınız, kınamazsınız, uygun bir dille mesaj sahibini eleştirirsiniz, akıl verirsiniz, buna kimse karışamaz. Ancak burada Melekler Mekanı adı altında kayıtlı bulunan üyelerimizi bu şekilde zan altında bırakmaktan ve ağır sözler sarfetmekten sizi men ederiz. Herkes yazdığından ve yaşadığından mesuldür. Tıpkı bu foruma yazan her bir misafirin yazdığından ve yaşadığından sorumlu olduğu gibi.

Melekler Mekanı köklü, işinde başarılı, 60 binden fazla üyeye sahip, patentli, Türkiye'nin en sevilen kadın paylaşım platformlarından biridir. Yorumlarınızı yaparken bu noktaları dikkate almanızı rica ederiz. Tekrarı halinde yasal haklarımızın saklı olduğunu hatırlatırız...

Sevgiler...

Melekler Mekanı Yönetimi....

Son düzenleme:
Melekler mekanini ahlak bekcileri basmis. Siz burda neyinize cevap ariyorsunuz ki? Haci hocaya iki ufletin biseyiniz kalmaz. Burdan ona buna yaziklar olsun diyerek allah carpsin diyerek ic yaglarinizi eritmeye devam edin, kiskanmaya devam bravo

9 mayıs 2014 tarihinde erkek arkadasimla ters iliskiye girmek istedik ve girdik de iliskiye girdikten sonra benden kan geldigini fark ettik arkadan mı onden mi yaptigimizdan da emin degiliz benim yasım daha 15 hamile kalmis olabilme olasilgim varmi acaba lutfen yardimci olun :(
Kizim manyakmisin sen? Arkadan iliskiye girmek ne kadar günah biliyormusun? Allaha nasil hesap vereceksin sen? Birde daha cocuksun ne bu azginlik sende 15 yasinda? Yuh yani pes Allah affeder insallah

Merhaba 22.03.2014 tarihinde adet oldun esimle adetim 28.03.2014 tarihinde bitti esimle 1 mayista birlikte olduk 2 mayista ertesi gun hapi kullandim 6 mayista tekrardan adet oldum ve bir kac gun surdu suan gosguslerimde dolgunluk ve acima kasiklarimdada agri hissediyorum ve migdem bulaniyor sabahlari ve birseyler yedigikten sonra arabada bayginlik geciriyorum bulantidan ayrica cok gaz var 2 gundurde karnimin ustunde bir seyirme oluyor yataga yattigim zaman oksururken veya bacagimi uzatirken cok kasiliyor karnim henuz test yapmadim ama acaba ola bilirmi o iki adet doneminde yumurtlama oldugu icin hamile kalmis ola bilirmiyim

Arkadssimm o ilaci bende kullandim ara kanaman olduysa hamile degilsin.Bence o hapi cok mecbir kalmadikca icmemelisin.hormonlarla tamanen oynuyo cene altinda killanma yaptii bende.ve bir ay adetimi on bes gun gec oldum ama sonra normale binioo gununde oluyosun.psikolajik olarakta kendini rahatlar eger cokk geverse olmasan ni doktora basvur yada test yaptor ama bendede bunlar oldu hamile zanbetim kendimi degilmisimo:-!

Kimsenin kendi tercihinin sizi ilgilendirdigini dusunmuyorum nisa hanım namusu iki bacak arasında görebilirsiniz ama ne beyni namussuzlar vardır etrafta bilemezsiniz. Yaptığınız yorumu gülünç buldum ve sizi kınıyorum. Hayırlı günler.

Meraba ben iliskiye girdikten bir gun sonra ertesi gun hapi aldim ve gununde regl gordum daha sonra regl bittikten 1 2 gun sonra iliskiye girdik ve 1 saat gecmeden yine ertesi gun hapi aldim ve reglden yaklasik 1 hafta sonra tekrar hastalandim sizce nedeni hapin yan etkisimidir yoksa hamile kalma sansim varmı

arkadaşlar merhaba, şuraya bile allahınızı, islamınızı dininizi taşıyarak gelmişsiniz. yahu size ne insanların seks yapıyor olup hayattan, yaşamdan zevk alıyor olmasından? ateist olabilir, deist olabilir ya da islama inanmayan başka bir din mensubu insan olabilir bunları yazanlar. neden herkesi müslüman sanıyorsunuz? sizi çok kandırmışlar belli, bu ülkede müslüman çoğunluk var diye. yok öyle bir şey canlarım. gidin cenneti kazanmak için biraz namaz kılıp, dua edin. burada ahlak bekçiliği yapmayın çünkü sevişebiliyor olmamız sizi ilgilendirmiyor.

Merhaba öncelikle sitenizi cok begendigimi belirtmek isterim.
Ben 19 yasindayim. 17 mayista erkek arkadasimla korunmadan birlikte olduk. 2 hafta once regl olmustum. Birlikte olmadan oncede vajinal akintimin kahverengi geldigini farkettim. Iki saat sonra ertesi gun hapi aldim ama aksaminda gene o renk akinti geldi. Bugun 23 mayis, yataktan kalktigimda o kadar asiri bir vajinal akintim geldiki cok sasirdim. Ve gene koyu renkte kan gibi ama anlayamadim tam. Simdi test yapsam 6 gun oldu. Testte belli olur mu acaba?

Geri