Hamileligin ilk belirtilerini mide bulandilari ve gordugunuzde igrenmeyle basliyor arkadaslar ben mantari cok sevi y orum fakat kokusunu duymadan goruntusunden kusmaya basladim.ayni zamanda genital bolgede biraz beyazimsi ve morarir gibi degisik bir renk aliyor burdan da yakalaya bilirsiniz umarim yazdiklarim yardim ci olur bende dun kurtaj oldum ;( ve cok mutsuzum

Bu ayın 13 ünde eşimle birlikte olduk ve 15 inde hasta olmam gerekiyordu 8 gün geciktim adetimin gecikmesi ve karın şişkinliği dışında hiçbir hamilelik belirtisi yok. Genital bölgemde mantar enfeksiyonu var ve beyaz akıntım sürekli çok gelir zaten. Yani anlam veremiyorum adetimden 2 gün önce hamile kalma olasılığım var ama düşük ve şu an hiç hamilelik belirtisi yok lütfen yardımcı olun...

Afedersiniz ama kimin özel hayatı sizi ilgilendirir ilk önce kendi namusunuza sahip çıkın ardından başkalarına sıra gelir belki kızın kendi vücudu kendi kararı tamam hamile belki korunması gerekirdi yaşı çok küçük ama bu kimseyi ilgilendirmez kız hamile olsa siz mi bakacaksınız yahu sizene namusu iki bacak arasında aramayın zihniyetiniz geri kalmış bu yobazlıkla fazla yaşamazsınız.

Şans eseri karşıma çikan bur site.. Bakın hamile kalmaktan bahsediyoruz ama daha 15 yasindaki bir çocuğu eleştirmekten kendimizi alamıyoruz evet bu hatalı bir eylem fakat çocuğa en büyük ornek anne babadır.. Hem zihinsel hem de bedensel gelişimini tamamlamamış insanlar lütfen çocuk yapmasın. Allah o çocuğu doğru yola sevk etsin bizde kimsenin günahına girmeyelim. Bende 6 aydır evliyim bazı şüphelerim var hayırlısı olsun güzel bir haber alırsam bburdan paylasirim sizlerle

Evet ya nekadar ayip erkek arkadasmis lutfen biraz gururlu olalim tum kadinlar adina konusuyorum belki beni haksizlayan olur ama dusununce hak verirsiniz bence . En azindan esim deyin .

Merhabalar 22 yasindayim, 14 mayista adet oldum 3 gun surdu, 18 mayista Nişanlımla geri cekilmeyle iliski yasadik. ilk oldugu icin biraz kan geldi. Peceteyle sildim. Nisanlim icine bosalmadim.Emin olabilirsin diyor, ama ben emin olamiyorum. iliskiden 4-5 gun sonra doktor kontrolu icin kan verdim tahlil yptilar ama gebelikle ilgili bisi demedi doktor.su an Goguslerim elimde bastirdigimda agriyor. Cok cikolata yiyorumm. adetime 10 gun falan var test yapsam dogru sonuc alabilir miyim? Acaba hamile olabilir miyim?

Merhaba arkadaşlar bişey soracağım adetime 5 gün kalasıya nede olsa hamile kalmam rahatlığıyla korunmadık. Şuan adetim 3 gecikti. Ve adetlerim hep zamanında olur hiç gecikmez. Acaba hamilemiyim :)

Geri