9 mayıs 2014 tarihinde erkek arkadasimla ters iliskiye girmek istedik ve girdik de iliskiye girdikten sonra benden kan geldigini fark ettik arkadan mı onden mi yaptigimizdan da emin degiliz benim yasım daha 15 hamile kalmis olabilme olasilgim varmi acaba lutfen yardimci olun :(
Allahim sana akil fikir ersin birde 15 yasindayim diyor ins. Kizligin gitmis ahlaksiz annenin babajin yuzune nasil baktin boyle edepsiz edepsiz yazilar nasil yazziyorsunuz ya

Milletin sexi bizi ilgilndrmz ama 1 Dkkalık zewk için o bebeğin ne suçu war azdın mı Ailene söyle zina etmekten bin kat iyi bu utanç helalin varken sewgilide neyin nesi herşeyin ilkini kocanla yaşa

●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●

Arkadaşa katılıyorum milletin namus bekçisi senmisin ayrica kimin ne durumda kalarak bunu yaşadığını da bilemezsin şimdi ahiret gününden bahsetme bence sen hatta dinden hiç bahsetme insanlara bu şekilde on yargili dvranarak ..kınama kimseyide kinadigin şey başına gelmeden ölmezsin ;)

Merhaba. Biz eşimle en son 4 gün önce ilişkiye girdik ancak henüz çocuk istemediğimiz için bu konuda dikkatli olmaya çalışıyoruz. Sadece küçük bir damla spermin kaçtığını söyledi daha sonrasında hemen yıkadım. Regl dönemime daha birkaç hafta var. Ama iki gündür midem bulanıyor. Sabahları değil normal gün içerisinde. Bu kadar kısa sürede belirti göstermesi mümkün mü? Yada bu bir gebelik brlirtisi mi?

Yeni evli cift iz. Esimle dun gece henüz 2.birlikteligimizde alkolün etkisiyle korunmasiz birlikte olduk o an çocuğu istiyorduk. Tabi sabah öyle istemedigimizi fark ettik. Adetime bir hafta var hamile kalma ihtimalim nedir ?

şu evlilik dışı ilişkiye karşı çıkan bütün arkadaşlara teşekkür ederim ve o ahlaksızlarada diyeceğim şu ki Allah sizi ıslah etsin sizin ananız babanız yok mu yavrum acıyorum size. bu şekilde hiç bir zaman mutlukuğa erişemezsiniz. Başımıza taş yağacak taş Rabbim o günleri göstermesin bize o zina edeenleri ezsin altında. imana haya ya davet ediyorum sizi zinamatikler tü size.

Yazık ne hale geldik zinalar çoğaldı birde utanmadan diyorki namus bekçisi senmisin die kızım günah işliyorsun günahhh Allah'a tövbe et Allah affetsin

evlilik dişi ilişki avrupaya özenmekten başka bişey değil tabi kimsenin birlikteliği bizi ilgilendirmez ama buraya yazıyorsan eleştirilere acık olacaksın yada yazmicaksin doktora gitceksin!

Arkadaslar axetime 1 hafta var veiidrar şu gibi olmaya başladı bacaklarda sanki damar çekiliyor baş adım va kaşık arim var ve tuhaf alan hep kuscakmısim gibi hissediyorum bana bi umut verin eşim ve ben 4 gözle buraya sonrasını bekliyoruz (9.03.2015 te adet oldum adet doğumun 13 14 ve inci günlerinde beraber olduk)

Geri