benimde ayın altısında adet olmam gerekiyordu olmadım 2 gün oldu sizce hamilemiyim?

Iyi de sanane sen misin milletin namus bekcisi
Evlilik disi yasaniyorsa cocuk dusunulmemesi lazim bebeklerin gunahi ne.birlikte oluyorsan ol ama evlenmeden bebek dusunmek bana gore cok yanlis.sonra potansiyel suclular yetisiyor sonra erkek kabul etmiyor yorumlari gorduk sonra yok kurtaj olucam deyip bir canlinin katili oluyorsun kimse kimsenin yasam hakkini elinden alamaz erkek arkadasinla gercekten evlenmek istiyorsan bebekleri kullanmayin bu toplum sorunudur namuszuzluk yapiyorsan yap ama bebekleri kullanma hepimizin sorunu bu olay

9 mayıs 2014 tarihinde erkek arkadasimla ters iliskiye girmek istedik ve girdik de iliskiye girdikten sonra benden kan geldigini fark ettik arkadan mı onden mi yaptigimizdan da emin degiliz benim yasım daha 15 hamile kalmis olabilme olasilgim varmi acaba lutfen yardimci olun :(

1 mayısta kız arkadaşımla ilişkiye girdik dün kız arkadaşımda kahverengi pıhtı oluşmuş kan gibi ama kan değil kahverengi birşey dedi akıntıyla beraber geliyormuş hamilelik riski var mı yoksa mikrobik mi acil?

Melekler mekanı şeytanlaşmış insanlar mekanı olmuş burada daha fazla durulmaz terbiyezsiz ahlaksızlar hiç mi utanma arlanma yok ar damarınız çatlamış maalesef ülkemizi kayıp gençliğe emanet ediyoruz allah yeni doğan evvlatlarımıza hidayet versin yarabbim herkese hayırlı evlat nasip etsin hayırsızı başa vermesin yüce rabbim yazık gerçekten çok yazık

Geri