Kim namus bekçiliği yapıyorsa bilin ki en namussuz odur diye bi söz var sizene bundan insanların özel hayatlarına hakaret etmek size mi kaldı her koyun kendi bacagindan asilir. Kimseye hakaret etmeye gerek yok Allah biliyo zaten cezasını verecek siz kendi günahlariniza baksanıza.

Merhabalar. Ben 20 Haziran tarihinde regl oldum. Reglimin 2. ve 3. Günü korunmadık. Bir çocuğum var zaten ve şuan ikinci bir çocuk planımız yok. Hamile kalma olasılığım var mı? Ayrıca akıntımda artış göğüslerimde dolgunluk ve karnımda şişlik var. Yardımcı olacağınızı ümit ediyorum. Teşekkürler

Meraba bn 2 yildur evliyi. Yumurta tembelligi dedi bana hala olmadi ama bu d3fa 6 gundyr gunum geciyo normalde duzenlidir bnim adetim hamile olmus olabilirmiyim sizce cevap verirseniz cok sevinirim

Merhaba arkadaşlar yeni üye oldum Lena bana cevap verebilir misin acaba bişi paylaşmak istiyorum

Allahın adını anıyorsunuz birde gıybet yapıyorsunuz kimsenin hayatı ve seçimleri size kalmamış kız size evleneyimmi demedi sadece yardımcı olmanızı istedi şu yozlaşmış kafanızı değiştirin kendi önünüzden yiyin ok ...hesabını siz vermeyeceksiniz hatta kınadığınız için siz allaha hesap vereceksiniz...

Göğüslerimde regl dönemlerindekinden daha fazla dolgunluk hissediyorum ve ağrı da var ara sıra kasıklarıma da ağrı giriyor sekiz aylık evliyim ve bebiş istiyorum tecrübeli biri yok mu yardım edebilecek :-(

Evet namus 2 bacak arasındadır senin gibi düşünenler yüzünden ülke babasız cocukla doldu her cocuğun anne babasını tanımaya hakkı var tamammı senın gibilerin 5 dakikalık zevkinin bedelini yıllarca aglayarak itilerek dişlanarak çekenler nasıl bencilce bir anlayiş bu bana kimse burda haktan hukuktan bahsetmesin

Geri