Hayret doğrusu... Evlilik dışı beraberliği eleştirenlerin yobazlıkla suçlandıgı bir düzendeyiz.. Dinen uygun olmAyışı bir tarafa, ahlaki açıdan bile anormal bir durum. 15 yasında, sevgilinle ilişkiye gir normal karşılansın, ama 15 yasında namusunla tertemiz bir şekilde evlen millet ayaklansın cocukla evlenilir mi diye.. Yatacak yeri yok bu cahillerin..Allah sonumuzu hayır etsin..

Yazdıklarınızı malesef burada yayınlayamıyoruz. Hz peygamberimiz için ve Yaradan ile ilgili sözlerinizden dolayı islah olmanızı bile dilemiyorum. Umarım birlikteliğinizden nur topu gibi bir de evlat sahibi olursunuz ve umarım onu da kendiniz gibi özgür olarak yetiştirirsiniz. Evet namus iki bacak arasında değil ama ruhunuzu sorgulamanız gerekiyor.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Bazı kişiler zinayı önemsemiyo başkasının namusuna sanane diyoyo evet olabilir ama Allah korkusu olan insanlarda bu durumlara tepkisiz kalamıyor bence böyle durumda olan insanları eğer müslüman biriyse uyarmak amaçli olamazmi yani Allah böyle olan Müslümanları ıslah etsin hidayet versin

Bir sürü namus bekçisi olmuş. Ya bir gidin kim bilir siz ne haltlar yedinizde şimdi dine kurana yok ona buna tapar oldunuz. Hadi şimdi bir gidin. Hee birde madem çok namuslusunuz bu konuları ne diye araştırıyorsunuz? Düşündüm çok güldüm birde siz cevap verin

Slm arkadaslar adetime bugun 8 gun var gecen hafta herkesin yasadigi belirtileri bende yasadim(goguslerde sislik sol yumurtalikta agri ve sik idrara cikma gibi)iki gundur hic bir belirti yok cok fazla yemek yeme arzusu disinda hamile olabilirmiyim acaba...

Slm arkadaslar adetime bugun 8 gun var gecen hafta herkesin yasadigi belirtileri bende yasadim(goguslerde sislik sol yumurtalikta agri ve sik idrara cikma gibi)iki gundur hic bir belirti yok cok fazla yemek yeme arzusu disinda hamile olabilirmiyim acaba...

Merhaba belirtilere dayanarak gebellik teşhisi yapmak doğru değil.+ Gbelik belirtileri gebeliğin 4-5 ci haftasında başlar .En az 3 günlük gecikme yaşarsanız test yapınız.

agustos ayinin basinda iliskiye girdim iliskiden bir hafta sonra falan adet olmam gerekiyordu olmadim ama cok az kanamam oldu kahverengi daha sonra eylul ayinin ikisinde regl oldum ama daha oncekilerden daha az kanamam vardi yine de bir hafta surdu ilk iki gun daha fazla normal regl seklinde ama benim normalde cok fazla oluyordu goguslerimde agri cok fazlaydi hic goguste agri problemi yasamazdim regl bitince agri bitti iki hafta sonra yine basladi agrim akintim oluyor otuz bes gunde bir regl oluyorum normalde bu hafta olmam gerek limon testi yaptim cokup cokmedigini anlayamadim lutfen yardim edin nasil anlayabilirim hamile olup olmadigimi cok acil

Müslüman müslüman kardeşini uyarıp tebliğ etmekle mükelleftir. Banane diyemezsin. Namus bekçiliği çok başka bir şey. Zinaya harama günaha yasak konulduysa gecerli ve doğru bir sebebi var. Size ne demekle bile şirk koşuyorsun.

Bn bi aylik evliyim midem cok bulaniyo ozellikle sabahları kahverengi leke goruhorum belim cok agriyo ugkum cok geliyo halszim test yaptm negatif gnede hamile olma ihtimalkm varmi lutfn

Geri