Arkadaslar boyle knusmayin herkezin basına gelebilir . Kimse kmseyi yargilayamaz allahtan baska ! kimse kınımadıgı şeyi yasamadan ölmezmiş ... herkez kendi sorununa baksin kimse burda yalandann edepten bahsetmesin , cok edepliyseniz icinizde kalsın , cok sukur hayrli mutlu bir evliligm var ' genede byle knusmam kmsenin ne olacagi belli degil ' edepli namuslu insanlar szi '

merhaba arkadaslar benimde bi sorum olacak kız arkadsımla kapalı sekilde ilişkiye girdik elbiselerimiz vardı aralıgın ilk haftaları gibiydi o donemde kız arkadasım adet gecirecegi zamandı şimdi adet donemi gecikti ilişkide elbisesine bulaşmısdı adet gecikince bizede korku coktu bi kacgun veya bi hafta gecikti acaba hamile olabilir mi bu sekilde esogmandan gecmiş olabilir mi ??? yardımcı olursanız sevinirim

Bu tür birliktelikle gebelik düşük ihtimal.Gebeliğin oluşabilmesi için spermin çamaşırdan ,vajina içine sızması gerekir.Tedbiren yinede test yapın..

Ayağına sper gelmişti kurumusdu zaten kuruyan sperden bi eksiki olabilir mi mesela o böyle su ile temasda vajinaya bulassa böyle bi ihtimal olabilir mi

Hamile kaldığım ay , reglime 8-9 gün kala neye dokunsam elektrik çarpmış gibi oluyordum , eşime bile dokunduğumda çıt çıt ses geliyordu ve bu durum yaklaşık bir 10 gün kadar sürdü.Göğüslerim bir beden kadar büyüdü ve dış halkasındaki çizgi koyulaştı. Reglime 1 gün kala erken gebelik testi yaptım ve 2. Çizgi çıktı , bu haftada ne yesem öğürme isteği oldu ve bir hafta kadar sürüp sonrası geçti. 3,4 kere tansiyonum düştü ve bayılacak gibi oldum.Ayrıca sol kağığımdan bacağımın üstüne kadar örümcek ağı gibi damarlar yeşil yeşil belirginleşti.Şuan 5+6 günlük gebeyim ve göğüslerimin acıması ve büyüklüğü dışında hiçbir belirti yok.Arada sol kasığıma batma oluyor. Bebeğin kalp atışlarını duyabilmek için 7. Haftada doktora gidicem

Geri