Dila hanım bu konu da hekim sizi yönlendirecektir. Hamileliğin ilerleyişi hakkın da sadece hcg değeri bilgi vermez ultrason muayenesi de gereklidir. Test sonucunuz pozitif hekim kontrolün de olmanız sizin faydanıza olacaktır.

Gebeliğiniz hayırlı olsun. Hcg nin tekrar istenmesi gebeliğinizin sağlıklı ilerleyip ilerlemediği hakkın da bilgi edinmek için. Kontrollerinizi aksatmayın. Sağlıklı gebelik geçirmeniz dileği ile.

merhaba ben bişey sormak istiyorum bilgisi olan herkes fikir verebilir.evliyim.10 yaşında bir kızım var....ben 12 kasımda adet gördüm...bugun aralık ayın 25 i oldu yani 13 günlük bir gecikmem var..kan betahcg 0,100 çıktı...negatif biliyorum...ama benim ilişkim bundan 8 gün önce oldu..o yüzden kanda belli olmamış olabilirmi...tekrar ne zaman gitmeliyim test yaptırmaya.?

merhaba ben bişey sormak istiyorum bilgisi olan herkes fikir verebilir.evliyim.10 yaşında bir kızım var....ben 12 kasımda adet gördüm...bugun aralık ayın 25 i oldu yani 13 günlük bir gecikmem var..kan betahcg 0,100 çıktı...negatif biliyorum...ama benim ilişkim bundan 8 gün önce oldu..o yüzden kanda belli olmamış olabilirmi...tekrar ne zaman gitmeliyim test yaptırmaya.?
niye kimse bana cevap vermiyor :cry:

Merhaba , gecikmeden sonra yaptığınız test sonucu gebelik lehine değil. 8 gün önce birlikte olmuşsunuz bu kadar erkende gebelik testte çıkmaz. 10 gün içinde mensiniz gerçekleşmez ise hcg testini tekrar yapın.

Geri