Afedersiniz ama kimin özel hayatı sizi ilgilendirir ilk önce kendi namusunuza sahip çıkın ardından başkalarına sıra gelir belki kızın kendi vücudu kendi kararı tamam hamile belki korunması gerekirdi yaşı çok küçük ama bu kimseyi ilgilendirmez kız hamile olsa siz mi bakacaksınız yahu sizene namusu iki bacak arasında aramayın zihniyetiniz geri kalmış bu yobazlıkla fazla yaşamazsınız.
Rızası varsa 15 yaşında sorun yok o zaman tamam anlaşıldı ben de diyorum bu tecavüzcüler neden elini kolunu sallayarak geziyor.böyleleri rızam var sizene diycek sözde özgürlüklükçü düşünce rızası varsa kime ne diycek sonra çoluk çocuğa tecavüz edilip pazarlanınca iş buraya nasıl geldi denecek bu ne yaman çelişki.kimse kimsenin namus bekçiliğini yapmıyor bence burda herkes doğacak bebeğinin karşılaşacağı pislikleri düşünüp isyan ediyor. Özgür değilmiydik ya

Merhaba bnm adet olmama 2 hafta var ama şuan pembe akıntı oldu ve sol kasık çok ağrıyor erken hamilelik belirtisimi.cevap verirmisnz

Merhaba bnm adet olmama 2 hafta var ama şuan pembe akıntı oldu ve sol kasık çok ağrıyor erken hamilelik belirtisimi.cevap verirmisnz

Adete 2 hafta kala gebelik belirtisi olmaz. Muhtemelen yumurtlamaya bağlı lekelenme ve ağrı yaşamışsınız. Lekelenme ve ağrı yoğunlaşırsa hekime görünüp muayene olun.

Ne kadar çok utanmaz atlanmaz insanlar var öyle Allah korkuları da yok haya perdelerini yirtmislar Allah affetsin öbür dünyada da ne cevap verecekler acaba Allah bizi böyle kisiliklerden korusun inşallah

o konuda ben fenayım ben korkmam ki ondan bunu oda biliyo yüzüne defalarca söyledim ben abim kolumu büktü diye hapise attırmış insanım oda ondan cesaret edemez şiddete:)
Helal olsun size , kendinizi ezdirmeyin Ezik , aptal, çaresiz görünmeyin size saygı duymak zorunda kalsın eşiniz. kendinizi geliştirin her anlamda bunları bir eş, koca, erkek olarak söylüyorum

adetime 2 gün var aşırı derecede midem bulanıyor test yaptım negatif çıktı sabah kustum ve kan testi yaptırdım 0.1 çıkı durum nedir ?

adetime 2 gün var aşırı derecede midem bulanıyor test yaptım negatif çıktı sabah kustum ve kan testi yaptırdım 0.1 çıkı durum nedir ?

Merhaba test sonucuna göre hamile değilsiniz. Üşütmüş olabilirsiniz yada sindirimle alakalı bir problemden mide bulantısı olabilir. Bir kaç gün içinde adetiniz gerçekleşmez ise bir kadın doğum uzmanına görünüp muayene olun.

Geri