Arkadaslar 4gundur agri var kaiklarimda mide bulanti ve surkli idrar ayreten akinti vijinal surekli bi akinti 1 bucuk hafta once test yaptim negtifti sizce hamilemiyimir esim kendni kaptirdi hamileyim diye uzulmesini istemem adetime 9gun var

Adetinize 9 var ve 1 hafta öncesi gebelik testi yapmışsınız . Verdiğiniz bilgilere göre test çok erken yapılmış.Belirtileriniz muhtemelen psikolojik. Bu kadar erken dönemde ( adete 9 gün kala) gebelik belirtisi yaşamanız muhtemel değil.. Adetinizde gecikme olursa gebelik testi yapabilirsiniz.

Arkadaslar 4gundur agri var kaiklarimda mide bulanti ve surkli idrar ayreten akinti vijinal surekli bi akinti 1 bucuk hafta once test yaptim negtifti sizce hamilemiyimir esim kendni kaptirdi hamileyim diye uzulmesini istemem adetime 9gun var
Adetinizde gecikme yok daha 9 gün var bu kadar erken dönemde gebelik belirtisi olmaz.Sık idrar çıkma gebelik belirtisi olduğu gibi idrar yolu enfeksiyonlarında da olmaktadır.

Merhaba adetim 10 gün gecikti bugun test yaptim bitanesi cok silik bitanesi tam cikti hamile olma ihtimali varmidir? birde saglık ocakları gebelik testi yapiyor mu biliyormusunuz ?

Merhaba, gebelik testinde ikinci çizginin silik çıkması gebelik olarak değerlendiriliyor. Fakat idrardan yapılan gebelik testleri bazı koşullardan dolayı hatalı sonuç verebiliyor. Durumdan emin olmak adına hcg testi yapmanızı öneriyorum. Sağlık ocaklarında gebelik testi yapılıyor. Daha önce her iki testi yapanda vardı sadece idrardan gebelik testi yapanda. Bağlı olduğunuz sağlık ocağını arayarak hcg testi yapıp yapmadıklarını öğrenebilirsiniz.

Merhaba, gebelik testinde ikinci çizginin silik çıkması gebelik olarak değerlendiriliyor. Fakat idrardan yapılan gebelik testleri bazı koşullardan dolayı hatalı sonuç verebiliyor. Durumdan emin olmak adına hcg testi yapmanızı öneriyorum. Sağlık ocaklarında gebelik testi yapılıyor. Daha önce her iki testi yapanda vardı sadece idrardan gebelik testi yapanda. Bağlı olduğunuz sağlık ocağını arayarak hcg testi yapıp yapmadıklarını öğrenebilirsiniz.
Saglik ocaklarinda kan testi yaptirinca cikarmi bide aileye bilgi verilirmi annemle gitsem 17 yasindayim cnku

Sağlık ocağında gebelik testi yapabilirsiniz.Gebelik testi yaptırdığınız sağlık kuruluşudan size ait iletişim bilgileri istenecektir. Bilgiler 3. şahıslarla paylaşılmaz.Şayet gebelik söz konusu olursa gebe olduğunuza dair bilgi sisteme düşecektir. Düzenli olarak gebelik takibi, yapılıcak aşılar vs. için size bilgilendirme mesajı gelecektir. Burdaki amaç şu sağlık ocağının bölgesinde bulunan tüm gebelere ulaşabilmesi. TC kimlik numaranızın bağlı bulunduğu aile hekimine iletilir. Aile hekimide gebeliğinizin takibi için size ulaşmaya çalışır. Şayet telefonla size ulaşamazlarsa ikamet ettiğiniz adrese gelirler .

Arkadaşlar selam adetim 4 gün geçti acaba ben hemen test yapsam yarınki sabah idrarım ile gebe olduğum ortaya çıkar mı bir de tavsiye edeceğiniz herhangi bir test var mı farkediyor mu testin markası vs bana yardımcı olur musunuz kocişime hemen müjdeyi vermek istiyorum. memelerimde inanılmaz sızlama var biraz sanki büyüdü gibi geçen eşim de farketti ama ben bi şey demedim. Ne diyorsunuz bana akıl verir misiniz kızlar tşk ediyorum iyiki varsınız

Arkadaşlar selam adetim 4 gün geçti acaba ben hemen test yapsam yarınki sabah idrarım ile gebe olduğum ortaya çıkar mı bir de tavsiye edeceğiniz herhangi bir test var mı farkediyor mu testin markası vs bana yardımcı olur musunuz kocişime hemen müjdeyi vermek istiyorum. memelerimde inanılmaz sızlama var biraz sanki büyüdü gibi geçen eşim de farketti ama ben bi şey demedim. Ne diyorsunuz bana akıl verir misiniz kızlar tşk ediyorum iyiki varsınız

Selamlar hamilelik belirtileri ile sizin yaşadığınız her şey bire bir örtüşüyor. Umarım hamilesinizdir ve buradan bizlere yazar ve bizleri de mutlu edersiniz. Şimdi öncelikle sabah idrarı ile hamilelik testi yapmanızı tavsiye ediyoruz. 4 gün geçtiğine göre tam da zamanında diyebiliriz yani bu test için uygun zamandır. Marka vermeye gerek yok hepsinin yaptığı iş aynıdır. Haberlerinizi bekliyoruz. Sevgiler.

bu arada test ile ilgili uğraşmayıyım ve yüzde yüz sonuç alayım da derseniz beta hcg testini herhangi bir hastaneden yaptırarak çok kısa bir sürede net olarak hamile olup olmadığınızı da öğrenebilirsiniz. Ayrıca belirtmek istedim :D:D

Geri