Hamilelik Çatlakları İçin Neler Kullanıyorsunuz?

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Hamilelik Çatlakları İçin Neler Kullanıyorsunuz?
hamilelik çatlakları hamilelikte bebe yağı hamilelikte çatlaklar için bebe yağı
Hamiş arkadaşlar yada tecrübeli anneler gebelik boyunca karın çatlaklarını gidermek ve oluşmasını engellemek adına neler kullandınız.Biliyorsunuz karın büyüdükçe geriliyor ve çatlaklara neden oluyor.O yüzden erken dönemde tedbir almakta fayda var diye düşünüyorum.Benim önerim Dermokilin el ve vücut losyonu var ben şu sıralar onu kullanıyorum ama badem yağı ile kakao yağını duydum sanırım ikisini karıştırıp kullanıyormuşsun ve karın gerelmeleri ve çatlak oluşumuna iyi geliyormuş ha bir de bebe yağı var onu da düşünübiliriz
catlak-8971.jpg

Peki sizler ne yapıyorsunuz yada yaptınız diğer hamişlerede fikir olması açısından bilgilerimizi paylaşalım:tik:

Kızlar sanırım birazda vücut yapısına bağlı değil mi çatlak oluşumu sizler ne düşünüyorsunuz?Bazıları hiçbir şey kullanmadıkları halde çatlak falan olmuyor kimide birçok yol denedikleri halde ne yazık ki çatlak oluşumunu engelleyemiyor.

kesinlikle katılıyorum mawi
ben ilklerde sürdüm bebe losyonu ama malesef hiç bişi yaramadı okadar çok çatladımki anlatamam hem karın alt bölgemde hem bacaklarımda sanırım tamamen deri ile alakalı bi durum ama olsun bunlar oğluşumun annesine bıraktığı güzel izler benm için:)çok şükür

Kızlar ben Chicco markasının Mamma Donna çatlak önleyici kremine başladım.Şu an için gayet memnunum sürdüğüm zaman beni çok rahatlatıyor sizlere de tavsiye ederim:)

Ben hala hamiş kalamadığım için konuya pek vakıf değilim.Ama çevremde genelde bebe yağı kullanıyolar E vitamini takviyeli olduğu için deriyi besleyip yeniliyomuş.Mawişim emeğine sağlık canım;)

Sevgili hamis meleklerimiz hamile degilim kocam bile yok o baska konus :D:D ama hemileliginizdeki catlakalari önlemek istiyorsaniz cok kolay bir yöntem söylicem size. O eczanelerde aldigniz tonlarca para verdigniz yaglari atin bir kenara cünki bir cogu hic ise yaramiyor, öncelikle vücut yapisina bagli catlaklar olusuyor yani bagdokunuz iyi degilse isterseniz dünyanin en pahli yagini alin hic bir ise yaramayacaktir.
Ama sizlere dogal ve fazla paranizi harcamayacaginiz bir yöntem önericegim, bir cok bayanda fayda gösteren birsey. Yemeklerimizde kullandigimiz halis Zeytinyagini aksamlari kullanin vücudunuz cok yumusak ve catlaksiz olacak.

Evet biraz da vücut yapısına bağlı bana göre iki hamilelik geçirdim tek bir çatlağım yok ama bu hamileleğimde karnımda aşırı bir gerilme hissediyorum ve buda benim canımı oldukça yakıyor.Kullandığım krem sonrası rahatlıyorum çünkü esnek bir hal alıyor karnım.Elbette ki en güzeli en doğal yöntemler ben diğer iki hamişliğimde hiçbirşey kullanmadığım halde çatlak falan oluşmadı ama bunda her türlü ihtimale karşı erken önlem almak istedim :)

hamilelik çatlakları

Arkadaşlar ben hamilelik evresini atlattım ve hiç çatlağım olmadan şuan kızım 7 aylık çok şükür inşallah sizde memnun kalırsınız Alpina premema kullandığım kremin adı tavsiye ederim çok güzel bir krem üstelik tamamen bitkisel size ve bebeğinize zarar vermiycek yanlık en az 2 litre suyunuzu ve meyvenizide bol yemelisiniz benim annemde çok fazla var çatlak ama bende olmadı

Geri