Hamilelik i̇çin nöbet şekeri kullananlar var mı ?

N

nbtteyimanne

Forum Okuru
Hamilelik i̇çin nöbet şekeri kullananlar var mı ?
Kızlar Selamlar kolay gebe kalmak için nöbet şekeri kullananların olduğunu bazı forum sitelerinde okuyorum acaba nöbet şekeri ile hamile kalanlar var mı bu konuda bana bilgi verir misiniz nereden alacağım pahallı mı nasıl kullanacağım daha önemlisi bu nöbet şekeri gerçekten de hamile kalmayı sağlıyor mu ?

Kızlar Selamlar kolay gebe kalmak için nöbet şekeri kullananların olduğunu bazı forum sitelerinde okuyorum acaba nöbet şekeri ile hamile kalanlar var mı bu konuda bana bilgi verir misiniz nereden alacağım pahallı mı nasıl kullanacağım daha önemlisi bu nöbet şekeri gerçekten de hamile kalmayı sağlıyor mu ?
Aleyküm selam ben ilk defa duydum netten gördüğüm kadarıyla bi çok faydası var ama aşırı kullanmamak şartıyla deneyip görmek lazım

yukarıdaki linki inceleyebilirsiniz.

Geri