Hamilelik ilişkiden kaç gün sonra belli olur?

Her hamileliğin farklı olduğunu ve kadınların çeşitli semptomlar yaşadığını hatırlamak iyi olsa da, hamilelik için hala bazı genel uyarı işaretleri vardır. Bunlar kadına, kadına ve hamileliğe kadar sıklık, uzunluk ve güç bakımından farklılık gösterir. Hamileliğin ilk birkaç haftasında çeşitli fiziksel semptomlar ve yeni duygular ortaya çıkar.Hoş olmayan fiziksel belirtiler, hamileliğin ilk haftalarında anne adayını etkileyebilir.Tüm kadınlar bazı vajinal akıntıları tecrübe ederken, birçok hamile kadın için bu akıntıözellikle ikinci ve üçüncü trimesterde artar.Hamilelik sırasında, östrojen ve progesteron hormonlarında bir artış, diş etlerine kan akışında bir artışa neden olur. Diş etleri daha hassas hale gelir ve özellikle diş fırçalama sırasında kanamaya duyarlıdır. Daha önce diş sorunu olmayan kadınlar için, kanamadaki bu artış endişe verici olabilir.

Merhaba. Düzenli adet gören biriyim adetimden bir kaç gün önce erkek arkadaşımla bir şeyler yaşadık ilişkiye girmedik ama boşalırken biraz göbeğime geldi benim üzerimde iç çamaşırı vardı hemen sildim. Ve yine adet gördüm. Spermin vajinama doğru akma ve hamile kalma ihtimalim var mı.? Bu durumu yaşayalı 10 gün oldu adetim bitti şu an karın bölgemde şişlik hissediyorum acaba bu durum psikolojik mi? Şimdiden teşekkürler.
Evlenmeden bi erkeğe nasıl güveniyorsunuz en değerli hazinenizi ona nasıl şuna biliyorsunuz. Yanlış bunlar kardeşim her geçen gün değerimizi yitiriyoruz çok yazık.

biz erkek aradaşımla 16 martta birlikte olduk sonra 28 martta regli oldum ve 16 martta sonra kimseyle ilişkiye girmedim.test yaptırdım ultrasonla baktırdım bebek 5 haftalık çıktı bu sonuç nasıl böyle çıkabilir birlikte olduğumuz tarihten itibaren sayılıyosa 7 hafta olması gerekmezmi

biz erkek aradaşımla 16 martta birlikte olduk sonra 28 martta regli oldum ve 16 martta sonra kimseyle ilişkiye girmedim.test yaptırdım ultrasonla baktırdım bebek 5 haftalık çıktı bu sonuç nasıl böyle çıkabilir birlikte olduğumuz tarihten itibaren sayılıyosa 7 hafta olması gerekmezmi

Gebelik haftası hcg + son adet tarihi ve ultrasonla birlikte belirlenir. Size ne söylenmişse sonuç odur .

Mrb lar adet gunumden 5 gun sonra yumurtlama donemimde eşim birlikte olduk.cocuk istiyoruz..iliski uzerindenden 11 gun gecti acaba çubuk gebelik testi yapsam sonuc alirmiyim..adet zamanimin gecmesini beklemelimiyim..midemde ara ara eksimeler oluyor bu aralar.cok sık lavaboya gidiyorum..cok hafif bulanti oluyor..ve kasiklarimda agri oluyor ara ara goguslerde hassasiyet var..bunlarda acaba belirti olabilir mi..test yapsam belli olur mi sizce?simdiden teşekkürler

Mrb lar adet gunumden 5 gun sonra yumurtlama donemimde eşim birlikte olduk.cocuk istiyoruz..iliski uzerindenden 11 gun gecti acaba çubuk gebelik testi yapsam sonuc alirmiyim..adet zamanimin gecmesini beklemelimiyim..midemde ara ara eksimeler oluyor bu aralar.cok sık lavaboya gidiyorum..cok hafif bulanti oluyor..ve kasiklarimda agri oluyor ara ara goguslerde hassasiyet var..bunlarda acaba belirti olabilir mi..test yapsam belli olur mi sizce?simdiden teşekkürler

Merhaba, gebelik belirtileri gebeliğin 4-5. haftasından itibaren başlar+ belirtilere dayanarak gebelik teşhisi yapmayı doğru bulmuyorum bu yanlış ve yanıltıcı olabilir. Adetinizde gecikme olursa gebelik testi yapabilirsiniz.

8 gün önce ilişkiye girdim adetime 12 gün var hamile olduğumdan şüpheleniyorum yarın test yapsam çıkarmı

Merhaba 17 mayısta adet olmam gerekiyordu olmadm ve 4 gün geçikmem oldu acba hamilemiyim test yapsam çıkarmı çnkü mart ayında hamile kaldm ve düşürdüm ondan korkuyorum bna yardımcı olurmusnz

Merhaba, her adet gecikmesi gebelik kaynaklı değilidir. Bir çok koşul adet gecikmesine neden olabilir. Gebe olup olmadığınızı ancak test yaparak öğrenebilirsiniz. Yarın hcg testi yapın durumunuz hakkın da net bilgiyi edinirsiniz.

Geri