Hamilelik ilişkiden kaç gün sonra belli olur?

Özür dileyecek bir durum yok , yazdıklarınızın kötü bir anlam içerdiğini de düşünmüyorum. Sağlıklı günler diliyorum.
Merhaba,kusura bakmayın yine ben. Hatırlarsanız sevgilimle sürtünmeyle ilişli yaşadık demiştim,hamile kalır mıyım demiştim. Kanama bitiminden 2 gün sonra predictor early adlı idrar testiyle test yaptım. Negatif çıktı fakat üzerinde 6 gün geç gelen adete kadar sonuç yazıyor. Yalnış zamanda test yaptım yani. Yine de doğru mudur sizce?

Merhaba,kusura bakmayın yine ben. Hatırlarsanız sevgilimle sürtünmeyle ilişli yaşadık demiştim,hamile kalır mıyım demiştim. Kanama bitiminden 2 gün sonra predictor early adlı idrar testiyle test yaptım. Negatif çıktı fakat üzerinde 6 gün geç gelen adete kadar sonuç yazıyor. Yalnış zamanda test yaptım yani. Yine de doğru mudur sizce?

Daha önce kanamanız gerçekleştiği için gebelik şüphesini dışlamak , ikna olmanız adına gebelik testini yapmanızı önerdim.Sonuç kesindir gebelik söz konusu değildir...

Daha önce kanamanız gerçekleştiği için gebelik şüphesini dışlamak , ikna olmanız adına gebelik testini yapmanızı önerdim.Sonuç kesindir gebelik söz konusu değildir...
Merhaba ilişkiden 26 gün sonra yapılan kan testi doğru mudur? Geç döllenme olursa ilişkiden kaç gün sonra kan testi yapılmalı. Sonuç 0.5 çıktı.

Merhaba ilişkiden 26 gün sonra yapılan kan testi doğru mudur? Geç döllenme olursa ilişkiden kaç gün sonra kan testi yapılmalı. Sonuç 0.5 çıktı.

İlişkiden sonra şu kadar zamandan sonra gebelik testi yapılmalı ibaresi yer alan yorumları doğru bulmuyorum. Sonuçtan emin olmak için adet gecikmesi söz konusu olursa gebelik testi yapılır ve çıkan sonuç kesindir. Şayet gecikme sonrası test yaptıysanız sonuç kesindir ve gebe değilsiniz.

3 gün önce ilişkiye girdim korunmadık içime boşalma oldu 3 gündür başımda ağrı ve midemde kramlar oluyor sık sık gaz çıkarıyorum hamile olabilirmiyim

Doğum kontrol yöntemi uygulanmadan sağlanan cinsel ilşkiler gebelikle sonuçlanır. İlşkiden 3-5 gün sonra gebe olup olmadığınız anlaşılmaz. Septomlarınız stres, yada sindirim kaynaklı . Adet döneminizde gecikme olursa gebelik testi yaparak hamile olup olmadığınızı öğrenebilirsiniz.

adetime 16 gün var erkek arkadaşımla ilşkiye girmiştim ilişkiden 3 gün sonra mide bulantım halsizlik ve baş ağrısı oldu sizce hamilemiyim?

İlişkiden 3 gün sonra gebelik belirtiis olmaz , septomlarınız ya piskolojik yada başka sağlık koşullarından kaynaklanabilir. Adetinizde gecikme olursa gebelik testi yaparak hamile olup olmadığınızı öğrenebilirsiniz.

eşimle 12 gün önce ilişki oldu ve mide bulantısı hariç bütün belirtiler var adetime 4 gün var test yapsam çıkarmı adeti beklemek gerekirmi

Geri