Hamilelik riski varmidir hala?

M

Minaye

Forum Okuru
Hamilelik riski varmidir hala?
Merhaabalar cevaplarsaniz sevinirim .ben nisanlimla haziranın 6-7-8-9 sürtünmeli iliski yasadim ama bende tayt ic çamaşırı onda baksr vardı boşalma olmadi zevk suyunun geldiğini hissettim çok az...bu olayin uzerinden normal gunumde 12haziran 4-5 gün suren normal miktarda adet oldum ama hala bel kasik agrim var bunlardan baska hic bir hamilelik belirtisi yaşamıyorum hala hamilelik riski varmıdır?

Regl olmuşsunuz hala neyin riski diyorsunuz anlayamıyorum. Malesef risk yok regl olmuşsunuz işte sıkıntı yapacak bir durum söz konusu değil sıkıntı yaptığınızda ve buna devam ettiğinizde psikolojinizin de ayrıca bozulacağı hususunda sizi uyarıyorum. Sevgiler.

Regl olmuşsunuz hala neyin riski diyorsunuz anlayamıyorum. Malesef risk yok regl olmuşsunuz işte sıkıntı yapacak bir durum söz konusu değil sıkıntı yaptığınızda ve buna devam ettiğinizde psikolojinizin de ayrıca bozulacağı hususunda sizi uyarıyorum. Sevgiler.
Ablacım bana kızıyorsun ama bu soruyu görünce de yazmadan edemedim tayt ic çamaşırı varken nasıl geçsin bu spremler iki ayaklı uçan birsey mi bu yada delip geçme özelliğimi var hadi ben korktum ikimizde de sadece iç çmasırı vardı da bu bayan nasıl bir kafa yasıyor onu hiç anlamadım suan

Ablacım bana kızıyorsun ama bu soruyu görünce de yazmadan edemedim tayt ic çamaşırı varken nasıl geçsin bu spremler iki ayaklı uçan birsey mi bu yada delip geçme özelliğimi var hadi ben korktum ikimizde de sadece iç çmasırı vardı da bu bayan nasıl bir kafa yasıyor onu hiç anlamadım suan
Delip geçme 2 ayaklı uçan bi şeymi allah iyiliğini versin kız güldürdün beni :puhas: :puhas: :puhas:

Geri