Hamilelik testi negatif olup hamile olanlar yardım edebilir mi

Ozge7890

Yeni Üye
Üye
Hamilelik testi negatif olup hamile olanlar yardım edebilir mi
evet arkadaşlar bugun adetim geceli 2. gün hala olmadım dun yanı adet günü test yaptım fakat negatif gogus agrımda var . ne adet neden gebelik belirtisi yok . sorum aslında su gebelik testinde çıkmadıysa net olarak yoktur dimi eona göre söktürücü almam gerekicek göbegim çok şişti çunku lutfen yardımcı olur.

Selamlar kendi kafanıza göre adet söktürücü vs asla kullanmayınız. Doktor tavsiyesi ile ne alacaksanız alın. Eğer beta hcg testi yaptı iseniz ya da herhangi bir gebelik testi, hamile değilseniz bu durumla ilgili lütfen uzmana görünün.

evet arkadaşlar bugun adetim geceli 2. gün hala olmadım dun yanı adet günü test yaptım fakat negatif gogus agrımda var . ne adet neden gebelik belirtisi yok . sorum aslında su gebelik testinde çıkmadıysa net olarak yoktur dimi eona göre söktürücü almam gerekicek göbegim çok şişti çunku lutfen yardımcı olur.

Evde yapılan idrardan gebelik tetsleri hatalı sonuç verebilir, geç döllenme gibi durumlarda gebelik testte çıkmayabilir. Bir kaç gün içinde adetiniz gerçekleşmez ise tekrar gebelik testi yapın. Adet sökütürücü yada her hangi bir ilacı hekime danışmadan kullanmayn.

Geri