Hamilelikte Ay hallerinin etkisi

volana

Yeni Üye
Üye
Hamilelikte Ay hallerinin etkisi
Merhaba Arkadaşlar,

Öncelik olarak vereceğim bu bilginin bilimselliği ve kesinliği hakkında kesin bir bilgim olmamakla beraber tamamen başımdan geçen bir hikaye olarak dinlemenizi tavsiye ederim.Dileyen bu bilgiyle istediğini yapabilir.Amacım deneme yanılma yöntemiyle bulduğum bu bilgiyi sizlerle paylaşmak ve en azından bu işe niyetlenen insanlara ufakta olsa bir yol haritası vermektir.Herkesin fizyolojisi başkadır en emin yol yine tıbbi-bilimsel yollardır.Herkeste işe yarar diye bir kaide kesinlikle yoktur.Umarım ihtiyacı olan insanların derdine derman olur.

Yaklaşık olarak 3-4 sene önce bir arkadaşımla muhabbet ederken bir yakınınlarının (bu arada 4 senedir evliler genç bir çift) çocuklarının olmadığından konu geçti.Doğal olarak doktora gidip birçok yöntem denemişler ama takdir-i ilahi mi dersiniz ne derseniz artık işe yaramamış.O aralar da bendeniz Okültizm dediğimiz eski çağ öğretilerine merak salmış bulunmaktayım.Bu öğretilerin bir kısmında Majisyen dediğimiz eski çağ büyücülerinin yapıcı büyülerini yaparken ayın büyürkenki hallerini, yıkıcı büyülerini yaparken de ayın küçülen hallerini takip ettiklerini öğrendim.Okuduğum binlerce yazı arasında zihnimin bir yerine kazınmış bu bilgi.

Arkadaşıma yakınının adet dönemi hakkında ne kadar bilgisi olduğunu sordum.Birkaç gün sonra tüm takvimi öğrenip yanıma geldi.Adet dönemi ayın küçülen dönemine denk geliyordu.Bende bu bilgiyi onunla paylaşınca bu konuda ne yapabileceğimizi düşündük.Adet dönemini geciktirici ilaçlardan kullanırsa döngüyü otomatik olarak istediğimiz yani ayın büyürken olan haline getirebiliyordum.Çünkü son dördün dediğimiz ayın artık kaybolmak üzere olan zamanında oluyordu adet zamanı.1-1.5 haftalık bi gecikme işimizi görüyordu bu kurduğumuz hipotezi gerçekleştirmek için.Yalnız şöyle bir konu vardı.Bu insanlara bunu söyleyemezdik.Çünkü yeterince umutları kırılmıştı ve gereksiz yere insanlara umut veremezdik.İşe yararsa da yaramazsa da büyük olay olabilirdi çünkü evliliklerinde sıkıntıya da yol açmıştı bu durum.

Bu kısımda yaptığımız ne kadar doğru ne kadar yanlış bunun kararını hikayenin sonunda vermenizi öneririm.Bu cümleden sonra anlamışsınızdır ki ilacı haberi olmadan verdik.Bildiğin deney yaptık.Çünkü bahsettiğim bilgi çok eski çağlardan gelme ve alakasız duruyordu durumla.Sonuçta büyü falan yapmıyoruz(Tövbe haşa).İnsanlara bunu anlatmak o durumda gerçekten sizi komik duruma düşürürdü en azından biz öyle düşündük.

Ve kız hamile kaldı 1-2 ay içinde.4 senedir uğraşıyorlardı ve artık başarmışlardı.Belki bizim yöntemimizle belki tedavi oldukları süreç artık olgunluğa ulaşmıştı bilemiyorum.Ama ayın büyüme sürecinde adeti başlamıştı ve sanırım çocuğu da adet bittikten hemen sonra yapmaya koyuldular.Şu an 3-4 yaşlarında Allah bağışlasın sağlıklı ve akıllı bir oğlu var o çiftin.Hala bilmezler bizim yaptığımız işi.

Kısaca toparlamam gerekirse bu bilginin bilimselliği tartışılır.Tek kişiyle bilimsel deney olmaz daha kapsamlı bir araştırma gerekir.Dileyen kendince deneyip yaşadığı deneyimleri insanlarla paylaşabilir.Sonuçta ay dediğimiz insanların psikolojilerinden tutun da denizlerde gelgitlere kadar birçok şeye sebep olabiliyor.Ayın mistik tarafıyla ilgilenenler ne demek istediğimi gayet iyi anlayacaklardır.

Dipnot:Niye bu zamana kadar bu bilgiyi insanlarla paylaşmadım?Ben de bilmiyorum.Ama bugün insanlara belki bir nebze faydam olur da bir hayır duası alırım diye düşündüm.Netice de bu da bir yöntem.İnsanlar neler yapıyor bu yolda.Yapacağınız tek şey gökyüzüne bakıp ayı takip etmek ve döngünüzü buna göre ayarlamak.Allah yolunuzu açık etsin.

Geri