hamilelikte bebek erkek mi kız mı anlayabilirsiniz

• Konbuyu başlatan ρємвє_мєℓєк
Uzman SühaN

Uzman SühaN

Administrator
Yönetici
melek sayan' Alıntı:
Ya bana yardimci olabilirmisiniz hanimlar 2bucuk aylik hamileyim ama benim canim tatli eksi aci en cokta tuzlu cekiyor sizce normal mi
Öyle belirtilere dayanarak gebelik teşhisi olmaz.Gününüz geçtiyse test yapın

ebrar güneş

ebrar güneş

Daimi Üye
Üye
hamile bayanlar ikili test yaptran var mi yaptiran lutfen cvp yazsn bsey sormam gerekiyo

A

aylin coban

Forum Okuru
Benim adet sonrası hamile kaldım karnimda top gibi. Aşağıda duruyor 7 kilo aldim 8 aylık hamileyim ama doktor erkek diyo hayırlısı olsun cin takvimi de kız diyo bunlar batıl inanç Allah nasıl istediyse öyle olur hayırlı erkekse erkek kızsa kız olur inanmayın böyle seylere

L

leyla@@@

Forum Okuru
Bende17. Hafta dakesn kiz oldugunu ogrendim erkek olma ihtimali hic yoktur dimi :(

H

hamile anne

Forum Okuru
Bende kizlar 12 haftalik hamileyim avusturya da oturuyorum haftaya terminim var bakalim cinsiyeti ne olucaklar buradaki doktor lar erken biliyolar

H

Hamile anne

Forum Okuru
Kizlar dun terminime gittim austuryadaki doktorlar erken biliyolar ama bana gicik biri denk geldi,ve soylemedi cinsiyeti 2 hafta daha bekliyecem, hayirlisi olsun size yazarim sonucu ama icime erkek doguyo

G

gulayyagmur

Forum Okuru
swetla' Alıntı:
aaa gerçekten bende şu yüzük olayını denemek istiyorum, acaba daha hamile kalmadan yapsak olur mu?
evet canım hamıle kalmadan once yuzugu yapabılırsın dogru cıkıyor

C

cennetim sensin

Forum Okuru
bebeğimin kızmı erkek mi olduğunu artık ben anlıyorum:) erkek bebeğime hamile kaldığım da beni yormadı mide bulantılarım olmadı ve erkek bebekler ultrason da daha erken görünüyor ve hareketleri de daha erken başlıyor kızıma hamilelikte ulrason da çok geç göründü ve kızım da hiç olmadığı kadar meyve yedim hatta tabiri caizse bir portakal bahçesi yemişdim.
üçüncü hamileliğim de cinsiyeti belli olmadan daha erkek dedim çünkü diğer oğlumda ki belirtilerin aynısını yaşadım ve gerçekten cinsiyeti erkek oldu

S

svy33

Forum Okuru
Annem, teyzem ve çevremdeki kadınlardan hamile olan kadının karnındaki şişlikten bebeğin cinsiyetinin ne olduğunun anlaşılacağını çocukluğumdan beri duymuşumdur. Kuzenim hamile kaldığında çok ekşi şeyler yiyorsun kesin kız doğuracaksın demişlerdi. Bana bunlar her zaman tuhaf gelmiştir. Sonuçta belirli bir aya gelindiğinde ultrasonda her şey anlaşılabiliyor. Ama o zamana kadar sabredemeyenler sürekli fikirlerini belirterek heyecanı daha da arttırıyorlar.

Kuzenim gerçekten de kız bebek dünyaya getirdi. Her zaman bu formül işe yarar mı bilmiyorum ama kuzenimin hamileliğinde yaradı. Bir de bebeğin cinsiyetinin tamamen erkeğe bağlı olduğunu hem duydum hem de çok yerde okumuştum. Yenilen yiyecek çeşitleri de cinsiyet üzerinde son derece etkili oluyormuş.

Sevimli cadı

Sevimli cadı

Daimi Üye
Üye
Cinsiyeti erkek belirler fakat bir takım beslenme programıyla bebeğin cinsiyetinide belirlemek mümkünmüş.Yengem ve amcam 4 ay boyunca kendilerince bir perhiz uyguladılar bir kızları vardı ve oğulları olsun istiyorlardı. İkiside farklı bir beslenmeyle oğlan çocuğuna sahip oldular. Birinin çok tatlı diğerinin ise tatlıdan uzak kaldığını biliyorum. Biri sürekli et yedi diğeri etten uzak kaldı. Ayrıca yengem sürekli alkali su tüketti .Alkali su içen kadınlarında oğlu oluyormuş .

@

@hayyununannesi

Forum Okuru
Herkes bir değil bulantı konusunda yanlışınız var

HemşireniZ

HemşireniZ

Aktif Üye
Üye
@hayyununannesi' Alıntı:
Herkes bir değil bulantı konusunda yanlışınız var[/QUOT

Her gebelik farklı deneyime sahiptir. Gebelerin çoğu bulantı yaşasada bir kısmı bulantı yaşamıyor. Gebelikte bulantının nedeni hormonaldir.

M

Mawişş

Yeni Üye
Üye
Kızlar selamün aleyküm bende 11 haftalık hamileyim.cünsiyetı merak edıyorum tabi öncelik saglıklı olması ama sizler deneyım yaşadıysanız biraz anlatırmısınız siteler farklı farklı yazıyor kız için okudugum erkek,erkek için okudugum bazı yazılarda kız cıkıyor emin olamıyorum.Gönlüm erkekten yana Allah herkesin gönlüne göre versin İnşAllah msjlarınızı beklıyorum

M

Mawişş

Yeni Üye
Üye
Kızlar selamün aleyküm bende 11 haftalık hamileyim.cünsiyetı merak edıyorum tabi öncelik saglıklı olması ama sizler deneyım yaşadıysanız biraz anlatırmısınız siteler farklı farklı yazıyor kız için okudugum erkek,erkek için okudugum bazı yazılarda kız cıkıyor emin olamıyorum.Gönlüm erkekten yana Allah herkesin gönlüne göre versin İnşAllah msjlarınızı beklıyorum

M

Muradi

Forum Okuru
Meraba bunlarin dedikleri aslinda benimkiyle karışık her ikisinden de bişeyler aseriyom kalçalardan aliyom sirtimda zayıf ama tuzlu aseriyorum

F

Feyzaleman

Forum Okuru
Merhaba arkadaşlar ben ilk bebeğim için hep erkek demiştim 10. Haftada doktor erkek dedi çin takvimindede erkek çıkmıştı bunda ilk andan beri kız hissediyorum 15. Haftada doktor küçük anlaşılmıyor dedi 16 da erkek dedi Çin'de kız çıkıyor herşeyden önce sağlıklı hayırlı olması benim için ama erkeğe nedense hala sogugum belirtilerimde hep kızı gösteriyor ve beni hiç tanımayanlar hamile olduğumu duyunca kaç haftalık sizin kiz gibi konuşmaları da baya beni etkiliyor galiba en iyisi doğuma kadar beyaz tercih etmek

Sevimli cadı

Sevimli cadı

Daimi Üye
Üye
Mawişş' Alıntı:
Kız bebeğe hamile kalanların genelde karnı geniş oluyor kalçaları büyüyor. Birde anne adayı azcık çirkinleşiyor. Erkek bebekte anne adayının karnı sivri oluyor ve anne adayı güzelleşiyor.Birde ilk hcg değeri çok yüksek çıkarsa bebeğin kız olduğu söyleniyor

Konuyu Başlatan Benzer Konular Forum Cevaplar
M Gebelik belirtileri 0
Z Gebelik belirtileri 8
LaViNYaM Gebelik belirtileri 2
S Gebelik belirtileri 31
CeMoŞ Gebelik belirtileri 11
B Gebelik belirtileri 0
M Gebelik belirtileri 54
emeltan Gebelik belirtileri 2