hamilelikte bebek erkek mi kız mı anlayabilirsiniz

benim iki kızım var ve ikisindede sabah aç karnına bulantılarım olmuştu safra gibi başım ağrımış sürekli uykum gelmişti canım öyle bişey pek istememişti fazlada kilo almamıştım şimdi tekrar hamileyim ve dr kız dedi ama bunda hiç bulantım başağrım olmadı bakalım ne olcak şu anda 4 aylık hamileyim.

gtrdb

erkek belırtılerının hepsnının sonucu kız cıktı ama naber

kızlar bunların hepsi zevkli tahminler ama hepsi hurafe
ilk çocuğum erkekti ve bulantılarım olmadı tatlı canavarı gibi bişey olmuştum ellerim ayaklarım şişmiş kocaman olmuştu
şimdi 2. ye hamileyim dr erkek dedi tatlı görünce miğdem bulanıyor sabah akşam çıkartıp duruyorum canım hep turşu istiyor bunda elim ayağım hiç şişmedi ama buda erkek.

aynı şekildee benım kzıım var ben hep ekşi yedimm

şimdi de hamileyim ama ekşiyi görünce midem bulanıyor. çikolata canavarı olup çıktım

Ya biz Türkler bu hurafelere nasıl inanıyoruz arkadaşlarım aklım sırrım ermiyor yahu :) Bebek erkek mi yoksa kızmı anlamak için az bekleyip ultrasona baktıracağız olcak bitecek ya :D:D

bu insanların dua etmediklerini nerden biliyorsun arkadaş. sadece meraklarını dile getiriyorlar. insanları geri kafalı diye yargılayarak kendin geri kafalılık ediyosun. onlar da hayırlı sağlıklı evlatları olsun istiyor tabi ki. mademcinsiyet merakın yok burda ne işin var? biraz saygı duy insanların hissettiklerine.

Geri