hamilelikte bebek erkek mi kız mı anlayabilirsiniz

ALLAH bilir ama rüyada hamileyken erkek görürseniz kızınız olma ihtimali yüksek:)tam tersindede tam tersi mümkün

Bende su anda 18haftalik hamileyim 15haftamda doktoruma sordum küçük belli degil dedi iyice baktı kiz olabilir dedi ama kesin birşeyi soyleyemedi bu durumda sizce kızmıyor degisebilirmi cok merak ediyorum hiç kilo almadım kalça ve başkentlerin büyümedi hala eski pantolonlarını giyiyorum tatlı cok yiyorum göğüslerin büyüdü uçları cok karardı ve cok acıyor bebegimin hareketlerini yeni yeni hissediyorum sag kasığımda segirme seklinde sizce kizlar ne olabilir lütfen bı fikir verin tesekkurler

cevaplayın

ben 4.5 ay iken hastaneye gittim kız dediler ama bebeğim hep sağ tarafta karnımda sivri neden bilen var mı

:)

arkadaşlar 21 haftalık hamileyim kalçalarım ve basenlerim aşırı büyüdü doktor bu hafta kız dedi ama bilmiyorum sizce kızmıdır

Arkadaşlar bu belirtiler artık eskide kaldı. Yediğimiz içtiğimiz hormonlu gıdalar bu belirtileri devre dışı bıraktı. 19 hafta hamileyim. Bulantıdan hastanede yattım 1 hafta. kalçadan kilo aldım başlarda 3 aylıktan sonra kalça kilolarım gitti. Hem ekşi istedim hem tatlı. Bebek hem solumda hem sağımda, HEM ORTADA geziyor. Bazen yukarda bazen aşağıda. Burada yazılan hem kız hem erkek belirtsinden karışık olarak bir kaçı var bende. Yani bunlara inanmayın. Hiç belli olmuyor. Bana herkes kızın olacak dedi ama oğlum olacakmış nasipse. Bir arkadaşım da aynen benim gibi o da 19-20 hafta hamile. ona da her kes bu belirtilere bakarak oğlun olacak demişti ama onun da kızı olacakmış. YANİ HERKESİN BÜNYESİ FARKLI TEPKİLER GÖSTERİYOR. Bunları takmayın önemli olan bebeğin sağlıklı doğup hayırlı bir evlat olması. Sonuçta ikisi de birer insan. İkisi de bize anne, babalarına da baba diyecek. :) önemli olan akıllı ve salih insanlar olabilmeleri.

ben hamile oldumda kisda sismandim ama erkek cocumdada biras kiloluydum dudaklarim sisidi

Ben 21 haftalık hamileyim iki gün önce Ultrason'da erkek bebek dediler. 13 haftalıkken burdaki belirtileri okumuştum. Bende şöyleydi:
*"Erken hamilelikte mide bulantısı hissetmediyseniz,"(Ben 6 haftadan itibaren her sabah uyanır uyanmaz 5 dakkadan fazla sürmeyecek şekilde bulantı hiss ettim, bazen kusmlar da oldu )
*"Bebeğinizin kalp atışı dakikada 140 atıştan daha azsa"(Bunu tam olarak bilmiyorum)
*"Ön tarafınızdan daha çok kilo aldıysanız,"(Daha çok basenlerimden kilo aldım, ama genel olarak çok kilo almadım)
*"Beliniz basket topu gibi görünüyorsa"(Daha çok yatay karpuz gibi enine aşağdan büyüdü top gibi değildi karnım)
*"Aerolarınız çok kararırsa"(Aerolam karardı, amma sol göğüsümde sağdan büyük görünüyordu sanki)
Daha düşük taşıyorsanız,
"Tuzlu ve ekşi yiyeceklere aşeriyorsanız"(Doğru)
"Proteine aş eriyorsanız-etler ve peynir"(en çok portakal suyuna aşerdim)
Ayaklarınız hamilelikten önceki haline göre daha soğuksa(Ayaklarım buz gibi oldu doğru)
"Bacaklarınızdaki tüyler hamilelik döneminde daha çabuk uzuyorsa"(Geç uzadı tüyler hamilelikten önceki döneme nazaran)
"Elleriniz daha kuruysa"(Kuru değildi)
"Müstakbel baba sizinle birlikte kilo alıyorsa"(Baba kilo aldi)
"Hamilelik size her zamankinden daha iyi bir görüntü veriyorsa",(
İlk 6 haftada sivilce oldu yüzüm, halbuki hiç olmazdı, sonra geçti herkes daha iyi göründüğümü söyledi)
İdrarınız parlak sarı rengindeyse(Koyu renkti)
Alyansınızı göbeğinizin üzerinde tuttuğunuzda yuvarlaklar çiziyorsa,(Yuvarlak çizdi doğru)
Baş ağrılarınız varsa,(Baş ağrım hiç olmadı)
Yaşınıza gebe kalma tarihinizi, gebe kaldığınız ayın rakamını eklediğinizde çift sayı çıkıyorsa,(23y+01ay=24 çift sayı)

Geri