Hamilelikte kaç kilo aldınız??

sheker_shey

Daimi Üye
Üye
Hamilelikte kaç kilo aldınız??
Slm hamişler ve hamiş kalmak isteyenler..Ben 5.ay'ı mı doldurmak üzereyim 21.haftamzdayz (hamd olsun) 49 kilo hamile kaldım şuan 53, 53.5 arasnda gidip geliyorum.Merak ettiğim diğer hamişlerin kilo durumu..Şuan kaçncı haftadasnz kaç kilo aldnz ya da bnm hafta'mda kaç kiloydunuz??Yemekten asla ksmıyorum canım ne istiyosa yiyorum çukulata istiyosam hiç affetmen götürrüm.2 günde 1 lt süt biter meyvem sebzem eksk olmaz maaşallah her ara öğünde yerim hatta bunu yazaym meyve yemeye gidicem gelin beraber yiyelm hahaha hahaha...Hep imrendiğim hamile tiplerindenm şuanlık.Arkadan normal önde kocca bi tencere kapağı hahaha.Annemn yorumu bu tencere kapağı gerçi çok gülerim.Kimileri de yastık mı koydun diyo he diyorum karnım yastıktan ibaret..Nerde yastık yahu junıor Ahmet'im var içerde çocuğun zoruna gidiyo aaaaaa hahaha hahaha neyse ben gittim öptm epicğinizi de kuzucuklarınızı da :kiss:
BESLENME-3e6.jpg

Şekerim seni yerim ben yerimmm. Sen al kilo sen almıycanda biz mi alacağız. Yiyecen tabiii. Bilmiyorum ama kayınvalidemler haftada bir etliekmek, peynirli börek valla kendimi zor tutuyorum. Ben 59 kilo ile hamile kaldım. 17. haftamdayım şu anda 62,5 kiloyum. İnşallah böyle yavaş yavaş gider...Valla aynaya baktımda şöyle zaten benim boyumda kısa popodan alıyor gibiyim...Yoksa benim bebeğim kız mı olcakkk

Şekerim seni yerim ben yerimmm. Sen al kilo sen almıycanda biz mi alacağız. Yiyecen tabiii. Bilmiyorum ama kayınvalidemler haftada bir etliekmek, peynirli börek valla kendimi zor tutuyorum. Ben 59 kilo ile hamile kaldım. 17. haftamdayım şu anda 62,5 kiloyum. İnşallah böyle yavaş yavaş gider...Valla aynaya baktımda şöyle zaten benim boyumda kısa popodan alıyor gibiyim...Yoksa benim bebeğim kız mı olcakkk
OHHH yarasın kuzucuğuna lop lop et olsun şifa olsn inşallah yediklerin.Her bir lokması vitamin olsun paşamıza inşallah:):)Anneciğimde geçen hafta geldi bana bakıyo saolsun.Ha bire acıkıyorum yesemde sanki kazıntım hiç geçmiyo gibi geliyo.Valla bende alıyorum kiloları bitanem yani yarasın bnm paşa oğluşuma da şifa olsn inşallah..Cnm bnm oğlumn cinsiyeti 11+6 da belli oldu dr erkeğe benziyo dedi 15.haftada falan da tamam erkek geliyo dedi:)ALLAHIm sağlık versn hayırla sıhatle gelsinler inşallah ama erkek dediyse erkektir ve bnmde kalçam genşlemiş biraz dün yürüyüş yaparken annacğim söledi kalçan büyümüş diye.Gerçi ben çok zayıftm 49 la hamile kaldm büyüse büyüse ne olur bilmem ama yapıyla alakalı işte..:)Cevap yazdğn için saol kuzum :kiss:

vallahi ben en son tartıldığımda 53-54 kilo arasındaydım.Ama ben kusa kusa göbeğim çıkıcağına içine kaçtı kilo vermiş olabilirim.Şuan 10+1 deyiz.Ama bende yediğimden içtiğimden kısmıyorum.İnşallah bende böyle yarım dünya gibi gezmem.Bakalım inşallah çok kilo almam.

vallahi ben en son tartıldığımda 53-54 kilo arasındaydım.Ama ben kusa kusa göbeğim çıkıcağına içine kaçtı kilo vermiş olabilirim.Şuan 10+1 deyiz.Ama bende yediğimden içtiğimden kısmıyorum.İnşallah bende böyle yarım dünya gibi gezmem.Bakalım inşallah çok kilo almam.
cnm ilk 3 ay pek almıyosn kilo verebliyosn canın çok bişe istemiyo bebek için yediğim zamanları bilirim mesela ben.Amaaa 4.aydan snra varya acaip acıkıyosn yemek yerken bile birazdan ne yiycem dediğin oluyo hahaha hahaha ben şimdi daha da acıkıyorum dün markete gittim aç gözlü gibi doldurdm abur cuburu ve meyveyi.Napim doymuyorum hahaha hahaha.Bunları yiye yiye işte şuan 54 kiloyum kuzum:)5.ay bitti 5 kilo aldm bakalm kalan 4 ay da napces

Canım benimde hamileliğim o kadar ilerlemedi yani bugün 13+6 dayız yani 14. yhafta doluyor ama henüz hiç kilo almadım, yalnız bulantılar bitti ve iştah yerine gelmeye başladı bundan sonra almam umarım fazla, zaten biraz fazla kilo ile hamile kaldım, şöyle en fazla 6-7 kg ile bitirmeyi hedefliyorum ... :)

Canım benimde hamileliğim o kadar ilerlemedi yani bugün 13+6 dayız yani 14. yhafta doluyor ama henüz hiç kilo almadım, yalnız bulantılar bitti ve iştah yerine gelmeye başladı bundan sonra almam umarım fazla, zaten biraz fazla kilo ile hamile kaldım, şöyle en fazla 6-7 kg ile bitirmeyi hedefliyorum ... :)
abla valla best'e de sölediğim gibi 4.aydan snra allmaya başlıyosn.Bnde hiç kilo almamştm hatta annem falan kızıyodu ama 4.aydan snra tartı fazla göstermeye başladı.Şimdilik aldğm 5 kilo var snrası ne olur hep birrlkte görücez artıkn.Sende alırsn ama yürüyş falan yaparsan aşırı kilo olayndan kurtulursn.Yediklerimz bebeklerimze kilo olsn inşallahhhhhhh:)

Ben 14+ 5 teyim suan, 47 kiloyla hamile kaldim, hic bulantim kusmam olmadi istahim ilk gunlerden beri asiri artti hep yiyorum :D suan 51 kilo olmusum, yani 4 ayda 4 kilo nerdeyse :D benim sadece karnim sisiyor ama, diger taraflarimdan hissedilmiyor aldigim, yani benim 3 ayliktan itibaren karnim baya baya belli sis hep, suan elbise giyiyorum devamli, kimisinin karni 6 ayindan sonra belli olmaya baslar benimkide erkenden cikti disariya :D normalmi bilmiyorum:D

Ben 14+ 5 teyim suan, 47 kiloyla hamile kaldim, hic bulantim kusmam olmadi istahim ilk gunlerden beri asiri artti hep yiyorum :D suan 51 kilo olmusum, yani 4 ayda 4 kilo nerdeyse :D benim sadece karnim sisiyor ama, diger taraflarimdan hissedilmiyor aldigim, yani benim 3 ayliktan itibaren karnim baya baya belli sis hep, suan elbise giyiyorum devamli, kimisinin karni 6 ayindan sonra belli olmaya baslar benimkide erkenden cikti disariya :D normalmi bilmiyorum:D
sende benm gibiymişsin tatlm kilo alıyorum ama sadece karnma ve oğluşuma gidiyo hahaha arkadan bakıldğnda hiç hamiş oldğm belli değil 6.ay'ıma girdim hamd olsn ama öle aman aman şiş değilim.Bnmde karnm erken belli oldu 3 aylıkken çıkmştı bnm karnmda:)şimdi de büyüdü maaşallah ve hiç bi yermde kilo yok çok şükür:)hayırlısı artık biz beslenelm de kuzularmz büyüsn:)

Geri