Hamilelikte karın ağrısı yaşayan kadınlar

herkese ii geceler benimde adetime 6-7 gün var bendede kasık ağrısı elma büyüklüğünde bir bölgede tam ortada 3 gündür ağırıyor. birde göğüs uçlarım ağırıyor. akşamları ateş basıyor ve ayaklarım yanıyorben serofen 5 gün kullandım ortivite çatlatma iğnesi vuruldum "11 gün önce ayın 4 ünde daha önce böyle ağrım olmamıştı. sizin yorumlarınız nedir.

herkese iyi akşamlar benimde adetime 10 gün var ama son iki gündür acayip kasıklarımda karnımda ve belimde ağrılar var inşallah hamileyimdir..

Sevgili Burcu Balcı,gelen kan belki kılcal damara bağlı bir kanama olabilir yada adetin yeni btimiş ondan da kaynaklamıyo olabilir.Aklıma gelen 3. bir neden ise rahminde yara olabilir çünkü kanama ve yanma oluyomuş.Arkadaşım anlatmıştı.Bir seferlik bir durumsa çok da önemseme bence.Zaten birkaç damla kanamış.İçin rahat etmezse bir doktora git canım.

aklıma benimde takıldı işte canım neden öyle oldu diye adetim bitti ama son 3 gündür sanki yeniden adet olcakmışım gibi karnımda agrı oluyor :(

aklıma benimde takıldı işte canım neden öyle oldu diye adetim bitti ama son 3 gündür sanki yeniden adet olcakmışım gibi karnımda agrı oluyor :(
Daha önce hiç böyle birşey oldu mu canım?Adetin normaldeki gibi miydi?Yani süresi ve yoğunluğu aynı değilse bir test yap istersen.Bazen hamileyken adet görenler var.Ağrın geçmezse sen yine ihmal etme.Bir doktora görün canım.

Maalesef hamile değilmişim kızlar :((( Bugün yine kırmızıları gördüm.uffffffffffffffff....Ya Rabbim artık anne olmak istiyorum ne olur duy sesimi .

canım benim karışık bir durum aslında geçen sene korunmayı bırakmıştım adetlerim düzensizdi sonra doktora gittim doktor hormonları çok kötü dedi tam 6 ay diane 35 kullandım sonra yine korunmayı bıraktım 2 ay denedim olmadı sonra 2 ayda adet görmedim başka doktora gittim pko olduğumu söyledi hafif derecedeymiş şimdi bebek için tedavi görüyorum

sevgili mysterious sen ilk çocuk içinmi uğraşıyosun ben 2. için uğraşıyorum canım yaşını bilmiyorum ama dahada olmazsa bir doktora git bence gebeliği hızlandırıcı ilaç kullanabilirsin

Geri