Hamilelikte üstüne görme nedir nasıl anlaşılır ?

üstüne görme adet yoğunluğunda mı?

merhaba eşimle korunmadan ilişkiye giriyoruz.şimdiye kadar hiç korunmadık.(6 aylık evliyim)adetim her zaman düzenli olurdu ama bu sefer 4 gün gecikmeli geldi.sancılı geçio.üstüne görme dedikleri adet kanaması ile aynı yoğunluktamı tecrübeli olanlar cevaplasın lütfen şimdiden teşekkürler.

merhaba bişey sormak istiyorum ben ekimin 30 unda adet oldum ama adetim 2 gün sürdü kesildi bi gün geçti diğer gün tekrar kanamam oldu. test yaptım 2-3 gün sonra negatif çıktı. 1-2 gün önce tekrar yaptım onda da sonuç negatif çıktı. sizce hamile miyim?

Merhabalar!! yazılanları takip ediyorum ve bende dertliyim bu konuda!!!!
2,5 yıllık evliyim ilk günden bu yana bebek istedim. testler yapıldı ne eşimde ne bende sorun yok bilinmeyen infertilmiş!! 2. yılımızı kutladığımızda hamile olduğumu öğrendim. Hamile olduğumu öğrendikten bir hafta sonra kanamam başladı çok korktum hemen doktora gittim. keseyi gördük yerleşme kanamasıda olabilir düşükte olabilir dedi doktor. İğne ilaç derken bir hafta sonra kalp atışını görmeye gittiğimzde bebeğim beni bırakmıştı. Kanamam o güne kadar hafif hafif devam ediyordu. Çevremdekiler olabilir dedi. bizde olduk falan!! düştü bebeğim. 3. ay korunmnın ardından başladık tekrar bebek çalışmalarına ,bu ay adetim 3 gün gecikmenin ardından başladı ve 2. günü bitmişti. 15 Aralıkta başladı 16 sı akşamı bitmişti bile!! düşükten sonra çok kanlı oluyordu adetlerim ve 7 günden fazla sürüyordu. Bu sefer farklı oldu miktar ve gün olarak, düzenli ilişkiyede girdik. Acaba diyorum, bir yandan da kaptırmayayım diyorum ama bi yanımda Üstüne görme örneklerini okuyuncada neden olmasın diyor. idrarda baksam çıkarmı ki???

Merhaba hanımlar.Daha baska kosullarda aranızda olmak isterdim ama malesef aklımı kurcalayan seylerle buradayım. :(( Yaklasık 1yıldır duzenli adet gorurdum fakat bu sefer 3 gun gecıktı,4.gün geldi.Ben adet olmayı beklediğim günden de 4-5gün önce sevgilimle sürtünme yoluyla birlikte olduk.Nette biraz arastırdım söylerken biraz utanıyorum ama günlerdir cektiğim stresten kurtulmam lazım o yuzden soracagım,zevk suyundan da hamıle kalınabiliyormus ya ondan korkuyorum bu gecikme oldugu 3gündür uykularım kactı,nasıl stres icindeyim anlatamam.Akıllandım akıllanacagım kadar ama burada okuduklarımdan sonra korkum hala gecmedi.Sizce benimki stresten mi gecikti?Gecikme bi yana bugun adetim basladı ama şimdilik az geldi,acaba hamilemiyim dir????Lütfen bir yorumda bulunun.Hamile kalmak o kadar kolay olmasa gerek ya hele daha kimseyle birlikte olmamısken:/Uyuyamıyorum aklım hep o konuda,sinirlerim bozuldu aglıyorum falan sürekli,stresten kurtulmam lazım:((

bu ay ayım ocakın 6. adetım vardı bırde kalktımkı ne goreyım mılet 2012 gırerken ben adet oldum.off ya ne bu ıskence boyle yhaaa

Slm arkadaşlar...
Ben normale 30 günde bir adet oluyorum 8 ocakta olacakken cumartesi günü bi damla pembe leke geldi sonrasında düne kadar kahverengi lekeler geldi ama şimdide kanamam var :'(
moralim okadar bozukki bu ay da hayalkırıklığı oldu benim için, bende belki yerleşme kanamasıdır diye çok sevinmiştim :'(

Arkadaşlar, benim de size bir sorum olacak, normalde adetlerim 34-35 gün aralıklarla oluyor, kasım ayının 8inde adetim başladı , ve kasım ayı içerisinde erkek arkadaşımla korunmadık, aralık ayının 27sinde yaklaşık 20 gün gecikmeyle regl oldum bu süreçte iki tane test yaptım negatif çıktı, bu hafta kalçamda ve kasıklarımda batma ağrı hissediyorum çokça, acaba üstüne görmüş olabilir miyim diye şüpheleniyorum. yardımcı olabilecek varsa çok sevinirim, fikirlerinizi bekliyorum.

Geri