Hamilelikte üstüne görme nedir nasıl anlaşılır ?

Nur.18

Yeni Üye
Üye
selam kizlar bi sey sorsam bende 4 gun gecikmisdim dun gece hafif kanama oldu ama kasik agrim var cok fena hemde geceni uyyamadim sabah kalkdigimda cok koyu hemde cok halde adet oluyordum sonra tirnak kadar kahve rengi bi etgibi seyin duwduynu gordum cok korktum ondan sora yine kasik agrisi ama adetim azaldi sizce nedir bu adetmi goruyorum yoksa ustune gormemi yasiyorum nolur cevap verin :(:18:

Dilruba1989

Yeni Üye
Üye
Merhaba,
6 Eylülde erkek arkadaşımla sürtünme yoluyla ilişki yaşadık boşalma olmadı eylül ve ekimde normal günümde normal miktarda regl oldum ama şuan kasıklarımda zaman zaman ağrı ve dolgunluk var. İki üç gün göğüslerim ağırdı ama geçti bu yaşadıklarım psikolojik olabilir mi? Yoksa üstüne görme olayını mı yaşıyorum? Test yaptırmaya korkuyorum lütfen cvp

Nur.18

Yeni Üye
Üye
Merhaba,
6 Eylülde erkek arkadaşımla sürtünme yoluyla ilişki yaşadık boşalma olmadı eylül ve ekimde normal günümde normal miktarda regl oldum ama şuan kasıklarımda zaman zaman ağrı ve dolgunluk var. İki üç gün göğüslerim ağırdı ama geçti bu yaşadıklarım psikolojik olabilir mi? Yoksa üstüne görme olayını mı yaşıyorum? Test yaptırmaya korkuyorum lütfen cvp
Bence bosalma olmadiysa hamile kalinmaz piskolojok ola bilir cok goguslerde ve kasiklarda agri normaldir adet oluncada olur oyle seyler

Dilruba1989

Yeni Üye
Üye
Bir sonraki regl 10 Kasım gibi yani mantıklı düşününce belirtiler bu zamana kadar çıkardı diye düşünüyorum. Ama üstüne görme olayını okuyunca korktum açıkçası.

Nur.18

Yeni Üye
Üye
selam kizlar 3 gun once adetim bitdi bugunden basim donuyor ve midemm bulaniyor adetim 5 gun cekdi cok sitelerde okudum boyle weyler oluyormus sizce ne yapmaliyim?

beyazmelekkk

Yeni Üye
Üye
merhaba arkadaslar benim agustos ayinin basinda supheli bi iliskim oldu yumurtlama zamanindan bikac gun sonra daha sonrasinda adetim 13 gun falan gecikti iliskiden 9 10 gun sonra kahverengi akintim oldu daha sonra 2 eylul 6 ekim ve 5 kasimda regl oldum sizce ustune gormemidir yardim ederseniz cok sevinirim cok tesekkurler simdiden:))))

Uzman SühaN

Administrator
Yönetici
beyza hanim bende hamile olmamdan supheleniyorum ama uc aydir adet oluyorum fakat ilk iki gun cok siddetli ve fazla geliyor ucuncu gun hic denecek kadar az sonra arada bir geliyor bunun nedeni nedir acaba hamilelik olabilir mi
Melek hanım 3 aydır gebelik şüpheniz var hiçmi hekime görünmeyi düşünmediniz? HCG testi hiçmi yapmadınız?Gebe olduğuunuzu düşünmüyorum 3 aydır düzenli mens olmuşsunuz

İlge

Yeni Üye
Üye
Kızlar merhaba benim adetim 5 gün erken geldi normalde 7 gün sürer ama bugün 5. Gün bitti. Adet ağrım çok olurdu bunda kasık acısı oldu acaba üstünemi görüyorum?

cemr

Yeni Üye
Üye
Kızlar ben ingilterede yaşıorum ve iki yıllık evliyim burda sağlık durumu sııfır anlamıolar türkiyeye gittim eşimin sperm sayısı düşükmüş çocuk istiorum olmuo her adetimde piskolojim bozuluo umudumu yitiriorum lütfen hamile kalmamı kolaylaştıracak bişiler yokmu bi fikir verin lütfe

Uzman SühaN

Administrator
Yönetici
Kızlar ben ingilterede yaşıorum ve iki yıllık evliyim burda sağlık durumu sııfır anlamıolar türkiyeye gittim eşimin sperm sayısı düşükmüş çocuk istiorum olmuo her adetimde piskolojim bozuluo umudumu yitiriorum lütfen hamile kalmamı kolaylaştıracak bişiler yokmu bi fikir verin lütfe

Merhaba gebe kalma ve gebelikle ilgili tüm konular için aşağıdaki linke tıklayın.

https://forum.meleklermekani.com/forums/gebelik.59/

B

Beebis

Forum Okuru
Selâmün aleyküm. Bebek isteyenler için bu yorumu yapma sorumlulugu hissettim.bizde bebis istiyorduk.her adette sinirlerim bozuluyor du.bir gün bir sitede yorum okudum ve onu 2. Denemede hamis oldugumu ogrendim (elhamdulillah)allahin izniyke.iliskide icinizden besmele cekin rabbim soyumu hayirli eyke diye.zevk almaya bakin.iliskiden sonra b elinizin altına yastık koyup sağ ya da sol tarafıniza yatın 1 saat bekleyin.beliniz boskukta oldugu icin aciyabilir.ama sabredin.ılık suyla duş alin.

Umut Mevsimi

Yeni Üye
Üye
Selâmün aleyküm. Bebek isteyenler için bu yorumu yapma sorumlulugu hissettim.bizde bebis istiyorduk.her adette sinirlerim bozuluyor du.bir gün bir sitede yorum okudum ve onu 2. Denemede hamis oldugumu ogrendim (elhamdulillah)allahin izniyke.iliskide icinizden besmele cekin rabbim soyumu hayirli eyke diye.zevk almaya bakin.iliskiden sonra b elinizin altına yastık koyup sağ ya da sol tarafıniza yatın 1 saat bekleyin.beliniz boskukta oldugu icin aciyabilir.ama sabredin.ılık suyla duş alin.