Hamilelikte üstüne görme nedir nasıl anlaşılır ?

Ben Baküdeyim. Adet gördüyüm gün doktora gitmişdim, kan testi falan önermedi.sadece ultrason dedi onun için de daha çok erkendi. Galiba burda kan testi yapmıyorlar, anlamadım ne olduğunu. 1az da bekleyip yine test yapıcam yine çıkarsa tekrar doktora gitmem gerek. Kasığımda da ara-ara batmalar oluyor. Kendimi çok hamile hiss ediyorum, ama bunu kimseye söyleyemiyorum. bu çok manasız bir durum. Düşünsenize hamile olup olmadığınızı tespit edemiyosunuz.

Ben Baküdeyim. Adet gördüyüm gün doktora gitmişdim, kan testi falan önermedi.sadece ultrason dedi onun için de daha çok erkendi. Galiba burda kan testi yapmıyorlar, anlamadım ne olduğunu. 1az da bekleyip yine test yapıcam yine çıkarsa tekrar doktora gitmem gerek. Kasığımda da ara-ara batmalar oluyor. Kendimi çok hamile hiss ediyorum, ama bunu kimseye söyleyemiyorum. bu çok manasız bir durum. Düşünsenize hamile olup olmadığınızı tespit edemiyosunuz.
evet canım haklısın. biraz daha bekle o zaman:hamileyim:

slm herkese ben daha önce sorunumu anlatmıştım arkadaşlar 3 aydır 1 kez tek adet gördüm onunda 2 günü pembe leke diğer 2 günüde kanama şeklindeydi normal adetimle hiç alakası yoktu ve hamilelilk belirtileride gösteriyordum ama evde yaptığım testlerde hep negatif doktora gittim kan ve idrar tahlili yaptı ultrasona girdim şimdi hepiniz merak ediyosunuzdur sonucu malesefki hamile değilim:( akıntım enfeksiyondan dolayıymış ve baya yüksekmiş şişkinliğimde mide bulantımda bundanmış belim ağrıyo diyordum bu sayede belimde fıtık olduğunuda öğrendim:( AMA HERANGİ Bİ SORUN YOKMUŞ GEBELİĞİ ENGELLEYECEK ŞU AN ANTİBİYOTİK tedavisi görüyorum ve ilaç kullanıyorum adet görmek için .inanılmaz üzgün olmakla beraber kortuğum boş gebeliğin olmamasınada seviniyorum artık çok takmayacam sizde takmayın herşeyin başı sağlık Allah elbet birgün bizlere anne olmayı nasip eder kısmette varsa olur zaten hepinize sağlıklı günler diliyorum inşallah en kısa zamanda hepimiz yawrumuza kavuşuruz .herkese sağlıklı günler diliyorum .ve gelik durumu olursa ilk burdan söyleycem aşama aşama ne yaşadığımıda anlatıcam bu sayfada okuduklarım bana çok şey öğretti umarım birileride benim yadadıklarımdan faydalanır .

ben doğum kontrol yöntemi olarak yasmin kullanıorum. ama geçen ay regl olmadan 2 gün önce mide bulantılarım,yemeklerden tiksintilerim başladı. . son reglimde kanamam diğerlerine göre daha hafif oldu. son 3 gündür mide bulantısı geceleri uykumdan bile uyandırıyor. acaba hamile olabilirmiyim. açıkçası korkuyorum 15 gündür yasmin içmeye devam ediorum çünkü

ben doğum kontrol yöntemi olarak yasmin kullanıorum. ama geçen ay regl olmadan 2 gün önce mide bulantılarım,yemeklerden tiksintilerim başladı. . son reglimde kanamam diğerlerine göre daha hafif oldu. son 3 gündür mide bulantısı geceleri uykumdan bile uyandırıyor. acaba hamile olabilirmiyim. açıkçası korkuyorum 15 gündür yasmin içmeye devam ediorum çünkü

eğer gebelik şüphen varsa hapı hemen kesmen lazım çünkü allah korusun sakatlığa neden oluyo. adetin az olması üstüne görme olabilir test yap hemen canım

arkadaşlar benim de bu ayki adetim normal gününde oldu ve 2gün sürdü herzamankinden çok daha şiddetli ağrım oldu ve tuhaf olanı aşırı şişkinlk ( ellerim yüzüm karnım) yine normalinde 5günde biterdi dediğim gibi 3.gün bitti. sağ göğüsümdeki halka pıtır pıtır .bu gün dayanamayıp evde test yaptım negatif belimde de hala ağrı var . pazartesi ilk işim erkenden doktora gidicem sonucu burdan paylaşıcam . öncesinde aynı durumda olan biri varsa yorum getirirse çok sevinirim neticede pazartesine daha yıl varmış gibi geliyor meraktan çatlıycam

şimdi üye oldum !!! arkadaşlar benim de bu ayki adetim normal gününde oldu ve 2gün sürdü herzamankinden çok daha şiddetli ağrım oldu ve tuhaf olanı aşırı şişkinlk ( ellerim yüzüm karnım) yine normalinde 5günde biterdi dediğim gibi 3.gün bitti. sağ göğüsümdeki halka pıtır pıtır .bu gün dayanamayıp evde test yaptım negatif belimde de hala ağrı var . pazartesi ilk işim erkenden doktora gidicem sonucu burdan paylaşıcam . öncesinde aynı durumda olan biri varsa yorum getirirse çok sevinirim neticede pazartesine daha yıl varmış gibi geliyor meraktan çatlıycam

lütfen aynı durumu yaşadığımızı düşünüyorum ben pazartesi kan testine gidebilicem arada 2 günü beklemek gerici oluyor sonucun ne oldu çok merak ediyorum paylaşırsan çok memnun olurum

ımplantasyon kanamasımı sizce
kızlar benimde geçen ay reglim bi acayip oldu, tam gününde geldi. ilk gün biraz geldi, ikinci günde aynı şekilde geldi. üçüncü ve dördüncü gün tamamen kesilmişti. beşinci ve altıncı gün ise kahve rengi ama normal yoğunlukta kanamam geldi. hem reglimden önce hemde sonra evde test yaptım ama ikinci çizgi silik bile çıkmadı :((( yani iki testtede sonuç negatifti...
artık neden ve niye cevaplarını alabilmek için doktora gidicem. aslında daha önceden çok istiyordum gitmeyi fakat yoğun çalıştığım için zaman bulamıyordum. arastırdım ve evime yakın doktorları ıyı bir hastane buldum. bu gun öğleden sonra oraya gidicem bakalım doktor ne diyecek.
lütfen aynı durumu yaşadığımızı düşünüyorum ben pazartesi kan testine gidebilicem arada 2 günü beklemek gerici oluyor sonucun ne oldu çok merak ediyorum paylaşırsan çok memnun olurum

opsesif merhaba hoşgeldiniz el ayak şişmesi gebelik belirtisi değildir ama siz yinede kan testine gidin 2 gün sabırla bekleyinn ve kan testi yaptırın eğer şişkinliğiniz devam ediyoısa ve gebelik yoksa başka bir doktorada görünün derim
inşallah bebeğiniz gelmiştir size :)

Geri