Hamilelikte üstüne görme nedir nasıl anlaşılır ?

*MeleK*

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Yönetici
Hamilelik olsa kesinlikle kan testinde çıkardı. Kan ilaçlarının yan etkisi olarak bulantılar olabilir.

Nur Danem

Nur Danem

Yeni Üye
Üye
Ya ama ilaçları kestim koyu kahverengi az Âz çok az koyu kahverengi akıntım oluyor hem rengi koyu hemde alışkanlığı korkuyorum ilk defa böyle oluyorum adetim bitti diyorum koyukahverwngi akıntı geliyo az az

Lknr

Lknr

Yeni Üye
Üye
Kimyasal gebelik dicemde testin pozitif cikmamis cnm. Cunku senin anlattigin kanama olayini benn yasadim. Ama benim idrar testide kan testide pozitif cikti. Sonra beta dusmeye basladi ve dusuk yasadim

D

denizmavisi36

Forum Okuru
bakireyken de hamile kalma durumunun olabilceğini söyleyenler olmuş. bakireyim ve ben de sürtünme yoluyla ilişki yaşadım zarıma zarar gelmiş olabilir ve hamile kalabilirim diye ertesi gün hapı içtim ben de çünkü girip girmediğine emin olamadım da. ama ilişki sırasında da hiç kan gelmedi de. 3-4 ay önce oldu bu olay. şu sıralar forumları okuyunca kafam karıştı. 3 4 aydır reglimi düzenli oluyorum denebilir. midem bulanıyor son zamanlarda, bunun korku ve stresinden mi yoksa hamilelik olabilir mi diye de düşünüyorum. ihtimal var mı sizce

Uzman SühaN

Uzman SühaN

Administrator
Yönetici
denizmavisi36' Alıntı:
bakireyken de hamile kalma durumunun olabilceğini söyleyenler olmuş. bakireyim ve ben de sürtünme yoluyla ilişki yaşadım zarıma zarar gelmiş olabilir ve hamile kalabilirim diye ertesi gün hapı içtim ben de çünkü girip girmediğine emin olamadım da. ama ilişki sırasında da hiç kan gelmedi de. 3-4 ay önce oldu bu olay. şu sıralar forumları okuyunca kafam karıştı. 3 4 aydır reglimi düzenli oluyorum denebilir. midem bulanıyor son zamanlarda, bunun korku ve stresinden mi yoksa hamilelik olabilir mi diye de düşünüyorum. ihtimal var mı sizce
4 ay düzenli mensiniz gerçekleşmiş , gebelik söz konusu değil..

G

gizzzy35

Yeni Üye
Üye
Merhabalar ben her ayın 8inde regl olurum bu ay 2 sinde lekelenme geldi çok açık kahve ve 3 ünde silince peçeteye gelen açık renkli kan.. Ped bile dolmuyo yani.. Bugün yine sadece wcye gittiğimde sildiğim zaman geliyor.. üstüne görme olabilir mi ?

E

esenasule400

Forum Okuru
gizzzy35' Alıntı:
Merhabalar ben her ayın 8inde regl olurum bu ay 2 sinde lekelenme geldi çok açık kahve ve 3 ünde silince peçeteye gelen açık renkli kan.. Ped bile dolmuyo yani.. Bugün yine sadece wcye gittiğimde sildiğim zaman geliyor.. üstüne görme olabilir mi ?
git test yap ya ne kadar rahatsınız kim nerden bilsin senin hamile olup olmadığını

G

gizzzy35

Yeni Üye
Üye
esenasule400' Alıntı:
git test yap ya ne kadar rahatsınız kim nerden bilsin senin hamile olup olmadığını
Burası bir forum ve sorma hakkımız var.. Ne kadar seviyesiz biri oldugunuz yazı tarzınızdan belli...

Uzman SühaN

Uzman SühaN

Administrator
Yönetici
gizzzy35' Alıntı:

Merhaba , lekelenmeler sadece gebelik kaynaklı olmaz. Bu yüzden mensiniz de en az 3 günlük gecikme olursa test yapın. (Lekeneme, yara,kist,miyom,hormonal durumlar,rahim kaynaklı sorun , gebelik tan ötürü olabiliyor.)

Uzman SühaN

Uzman SühaN

Administrator
Yönetici
gizzzy35' Alıntı:

Merhaba , lekelenmeler sadece gebelik kaynaklı olmaz. Bu yüzden mensiniz de en az 3 günlük gecikme olursa test yapın. (Lekeneme, yara,kist,miyom,hormonal durumlar,rahim kaynaklı sorun , gebelik tan ötürü olabiliyor.)

S

sibelimz

Forum Okuru
iyi günler nişanlımla korunmasız ilişkiye girdim adet tarihimde sadece 1 damla pembe renkte kan geldi başkada gelmedi hamilemiyim sizce tam kanama 6 gün oldu başlamayalı

Uzman SühaN

Uzman SühaN

Administrator
Yönetici
Merhaba, korunmasız her birliktelik istenmeyen gebelik açısından risktir. Gecikmeniz için test yapın gebelik söz konusu olabilir.

A

alagül

Forum Okuru
Merhaba, ayın 11 inde pazar günü adet olmam gerekiyordu olmadım ertesi gün sadece nokta şeklinde kan geldi pembe renkli. Bu üç gün sürdü tuvalete gittiğimde peçeteye gelecek kadar sadece. Karnım şişti, sık sık idrara çıktım, hatta gece uyanıp gittim. Sürekli uykum geldi. Göğüslerim şişti. Sonra çarşamba akşamı yoğunlaştı ve normal adet gibi oldu. Test yaptım negatif çıktı. Normalde 5 gün süren adetim 7 gün sürdü hatta bugün de kahverengi lekelenme oldu. Bu anlattıklarım normal adet gibi ama sanki kimyasal gebelik yaşamışım gibi geliyor, çok üzülüyorum. Gebe olmadığımı düşünüyorum ama bunu birinden daha duymaya ihtiyacım var sanırım.

Uzman SühaN

Uzman SühaN

Administrator
Yönetici
Merhaba 7 gün boyunca mensiniz gerçekleşmiş gebelik söz konusu değil. Mensin miktarı zaman zaman değişime uğrayabilir. İçinizin rahat etmesi açısından test yapın.

O

ozz3006

Forum Okuru
leyla-' Alıntı:
ben de üstüne adet gördüm ve normal miktarda normal sürede oldu. ve bugün öğrendim 6 haftalık hamileymişim
4 Senelik evliyim ve 3 senedir bebek istiyoruz. doktora gittik yumurtalıklarım da çatlama olmuyormuş. olivasyon testi aldım adetin 14. gününden itibaren takip ettim. 23. gün pozitif gördüm. 36-48 saat arası çatlama olacak diye yazıyordu. çok heyecanlandık. şimdi regl dönemimdeyim. benimde her zamankinden farklı kanmam oldu ilk günler biraz az 4. gün bugün ve kanama biraz daha fazla olmaya başladı ve çok koyu renk tam hayal kırıklığı yaşıyorken yazını gördüm ve yeniden umutlanmaya başladım.:hede: Rabbim hakkımızda hayırlısını versin.:dancing:

Uzman SühaN

Uzman SühaN

Administrator
Yönetici
ozz3006' Alıntı:
4 Senelik evliyim ve 3 senedir bebek istiyoruz. doktora gittik yumurtalıklarım da çatlama olmuyormuş. olivasyon testi aldım adetin 14. gününden itibaren takip ettim. 23. gün pozitif gördüm. 36-48 saat arası çatlama olacak diye yazıyordu. çok heyecanlandık. şimdi regl dönemimdeyim. benimde her zamankinden farklı kanmam oldu ilk günler biraz az 4. gün bugün ve kanama biraz daha fazla olmaya başladı ve çok koyu renk tam hayal kırıklığı yaşıyorken yazını gördüm ve yeniden umutlanmaya başladım.:hede: Rabbim hakkımızda hayırlısını versin.:dancing:
Merhaba yarın HCG testi yapın durumunuz hakkında net sonucu alırsınız..

F

Fatma TAŞKIN

Yeni Üye
Üye
Biz de 4 aydır deniyoruz henüz bişey yok. Adetlerim düzenlidir ama önceki adetim on gün erken geldi üstüne görme gibi değildi , şimdi ise adetim 1 ekim ama dün pembemsi leke gelmeye başladı sadece silmeyle bugün de aynı , çok umutlanıyorum , adet olacakmıyım diye çok sıkıntı ediyorum şimdi gecikme olcak mı diye bekliyorum ama sanki daha aylar var iki gün geçmek bilmiyor, bütün adet belirtilerim var ama dün ve bugün adet olacağımı hissettiren ağrı kayboldu , çok heyecanlı ve umutluyum , Rabbim isteyen herkese versin inşallah .