Hamilelikte üstüne görme nedir nasıl anlaşılır ?

merhaba arkadaşlar, ben misafirinizim :) bende polikistik over var.3 yıllık evliyim ve son 2 yılımızı doktorlarla tedavilerle geçirdik.eşimde bende çok yıprandık ve tedaviye ara vermeye karar verdik.son 5 aydır ilaç kullanmıyorum.her ay saatinde olan adet düzenim bu ay sekteye uğradı.3 gün gecikti.3.gün akşamı pütürlü sıvı bile olmayan kahverengi lekelenmem oldu.birkaç saat hiç bir şey gelmedi.sabaha karşı kanamaya dönüştü.şimdide saat başı ped değiştiriyorum.2 saat belim ağrıdı sonra bıçak gibi kesildi.neler oluyor anlamlandıramıyorum.lütfen yardımcı olun.şimdiden teşekkür ederim MELEK

Kızlar benim ilk hamilelğim üstüne görerek oldu adetim 3 temmuzdu 19 ilşkim oldu 24 nde yerleşme kanamsı oldu 31 adet tarihimdi ama ben yerleşme kanamasından sonra test yaptım hamile olduğum iki çizgiyle netti ve hamileydim oğlum 2008 doğumlu şimdi ikinci çocuğumu istiyorum allahın izni ile

cnm yerleşme kanaması nasıl oldu bilgi verir misin normal adet gibi mi oldu yoksa farklı mıydı

Bir bucuk iki ay kadar once sevgilimle birlikte olduk adetim gecikti hamileyim zannettik ama 15 20 gunluk bir gecikme sonrasi normal bir sekilde adet oldum hastaligimin son gunu ya da bitmeden bir onceki gun tekrar birlikte olduk ve adetim bitmesine ragmen iki uc gun daha hafif kanamalar oldu( lekelenme seklinde ) butum bunlarin uzerinden uc hafta kadar sure gecti ve karnimda ve kasiklarimda agrilar olmaya basladi ve midem bulanmaya basladi sizce sebebi nedir ? Hamile olabilir miyim ? Simdi bi sonraki adetimi bekliyorum bir hafta on gun sonra olmam gerekiyor beklicem

slm kızlar ben bişey sormak istiyorum ben tedavi görüyorum bebk için ve günlük iğne kullanıyodum 29 undan sonra ilişkiye başladık ve normalde 12'sinde adet olmam gerekirken 6'sında oldum dün adetim bitti normal adet olmadım az oldum üstelik sabahları aşırı midem bulanıyo kuscakmış gibi direk lavaboya gidiyorum ama pazartesi günü test yaptım negatif çıktı neden olabilir acaba beni aydınlatırsanız bu konuda çok memnun olurum bilgi sahibi olanlar cvb bekliyorum

slm kizlar
bizde yaklasik 9 aydir cocuk icin ugrasiyoruz gecen ay sanki icime dogmustu umutluydum ama 1 gün gecikmeyle regl oldum normal regllerimden farki cok afedersiniz et parcalari gibi parcaciklar düsmedi bu ay, bi yerinizi kesersinizde kanar ya öyle yogun kanama oldu.
tek degisiklik reglden 1 hafta önce gögüslerim cok agrimaya sismeye baslar gecen ayda olmasi gereken gibi oldu ama regllim bittikten sonra bu agri dahada cogalmaya basladi bi sonraki reglllime daha 2 hafta var ve gögüslerim felaket yüz üstü uyuyamiyorum baska türlü hic bir belirtim yok cok karmasik duygular icindeyim bebis varmi yokmu yokmu varmi vardir insallah allah istiyen herkese nasip eder insallah....

kannnn

ben test yaptm 10 dk sonra çok açık pembe çıktı bugünde aşırı kanamam oldu ama kese keseydi hiç böyle olmamıştı acaba hamilemym bu benm 2.çocuğm olacak we çok istym

merhaba arkadaşlar ben 26 eylül adet gördüm 2 sinde bitim düzenli olarak ilişkiye girdim ve hamilelik belirtilerim oldu adetimin gelmesine daha 11 gün vardı doktor bana kan testi yapyı sonuç 1.20 çıktı gebelik riskin var dedi 24 ekim dede lekelenmem oldu 25 inde ise kanam oldu sizce bu nedir acil cevap arkadaşlar

merhaba arkadaslar 11 aylık evlıyım ve yogun calıstıgım ıcın cocuk dusunmuyoruz ama 2 hafta once ılıskıye gırdık hemen 1 saat ıcınde ertesı gun hapı kullandım,ama adet gunumden 5 gun once kanamam oldu normalde 7 8 gun surerken 3 gun surdu ve bıııttı,ne bır karın agrısı ne bır gogus hassaıyetı cektım anlamadan adet oldum ve bıttı dıgerlerınden cok farklıydı,doktora gıtmeden once sızlere sormak ıstedım sızce ne olabılır ilac kullanan varsa ılacın etkısı olabılırmı??

merhaba arkadaşlar ben 26 eylül adet gördüm 2 sinde bitim düzenli olarak ilişkiye girdim ve hamilelik belirtilerim oldu adetimin gelmesine daha 11 gün vardı doktor bana kan testi yapyı sonuç 1.20 çıktı gebelik riskin var dedi 24 ekim dede lekelenmem oldu 25 inde ise kanam oldu sizce bu nedir acil cevap arkadaşlar

canım kasımın 10 na kadar bekle gene hasta olmazsan tekrar dr gt bence allah allah 1.20 değerle dr nası gebelik olabilşr demiş anlamadım bnm 2.50 di değerim bana ble öle demediler hiç

Geri