Hamilelikte üstüne görme nedir nasıl anlaşılır ?

kızlar yaaa acayip umutlandım ben şimdi....
benim regl günüm geçen ay olması gereken gün geldi ama normalde tam tamına 5 gün süren ve hiç aksamayan regl sadece 2 gün sürdü..bi arkadaş yazmış ya tatildeydik umursamadım buyüsden diye bizde tatildeydik hatta 2 gün giremedim havuza ama 3 günü tampon takıp girdim artı bende buara ööle filmlerde gördüğümüz gibi öğürme diilde:) acayip bi bulantı var bi bulanıyo 5 dk sora geçi o anlamadım ama okuyunca yazılanları çok umutlandım

Artık seninki varsa kan testini geçtim idrarda bile belli olur. :) Hadi yap da sonucu bildir ;) Hayırlısı olsun.

kızlar ben yenı katıldım normalde her ayın 8de olurdum ama dün oldum az oluyorum kasığım çok agrıyor bır hafta önce doktara gittim alttan muyne ettı olsaydı görürdu dımı kızlar bana cevap yazın ne olur 1 senedır bebiş istiyorum yaaaaa

Bir hafta önce doktora gittiğinde bebiş daha yerleşmediyse göremeyebilir.Şüpheli ilişkinden sonra 12-15. gün yapılan idrar testleri doğu sonucu verir.Sen de biliyorsundur zaten :)
Aklında kalmasın hadi bir dene;)

selam kızlar su an yumurtlamamın 18. günü ve 2 gündür kasıklarımda ince ağrılar var birde turuncu gibi lekeler geliyor az az anlamadım nedir ki acep

merhaba arkadaslar..sitenize yeni kayit oldum..ve sizinlerin yardiminiza ihtiyacim var...ben 24 yasinda 1 senelik evli bir bayanim...misir kahirede yasiyoruz esimle....1 senedir korunmamamiza ragmen hamile kalamadim....en son gecenlerde midemdeki asiri yanmalardan sonra doktora gittim ve hamile oldugumu ogrendim... 3 haftalik hamileymisim ....ancak iki gun sonra aniden kanama oldu... bir iki damla...hemen doktora gittik .doktor normal oldugunu soyleyip ilac verdi ...tabi sonucta yabanci bi ulkedeyim...ve tam olarak neler oldugunu anlayamiyorum....adet ikigun botunca devam etti. ve doktorum hala normal diyor..ben endiseli bir sekilde bekliyorum... bazi testlerin sonucunda bebegin durumunu acikliyacagini soyledi..100%50 sansim varmis.. sizlerden dusuncelerinizi benimle paylasmanizi istiyorum.. simdiden cok amam cok tesekkur ederim....nazlican

merhaba arkadaslar..sitenize yeni kayit oldum..ve sizinlerin yardiminiza ihtiyacim var...ben 24 yasinda 1 senelik evli bir bayanim...misir kahirede yasiyoruz esimle....1 senedir korunmamamiza ragmen hamile kalamadim....en son gecenlerde midemdeki asiri yanmalardan sonra doktora gittim ve hamile oldugumu ogrendim... 3 haftalik hamileymisim ....ancak iki gun sonra aniden kanama oldu... bir iki damla...hemen doktora gittik .doktor normal oldugunu soyleyip ilac verdi ...tabi sonucta yabanci bi ulkedeyim...ve tam olarak neler oldugunu anlayamiyorum....adet ikigun botunca devam etti. ve doktorum hala normal diyor..ben endiseli bir sekilde bekliyorum... bazi testlerin sonucunda bebegin durumunu acikliyacagini soyledi..100%50 sansim varmis.. sizlerden dusuncelerinizi benimle paylasmanizi istiyorum.. simdiden cok amam cok tesekkur ederim....nazlican
canim normaldir o lekelenme ustune gorme oluyormus galiba bende dun regl olmam gerekiyordu ama dun 1 damla bugun 3 damla acik pembe bi lekelenme oldu seninkidemi oyle arastirdim ustune gorme oluyormus allahim insallah hamileliktendir cok heyacanliyim canim ya allahim yardimcimiz olsun.

arkadaslar lütfen cvp verın...
2aydır ayın 10unda hasta oluordum ve 7 gun kadar sürüordu.ancak bu ay, ayın 5inde oldum ve 9unda bitti. miktar olarak da biraz daha az geldi ve koyu rengi de vardı. ancak şöle diyim ki erk ark ile tam bi ilişki de olmadım. sadece sürtünme ile afedersiniz ama belkı de olursa sadece zevk suyu gelmiştir erk arkadsmdan. son 2 aydır cok stresli bi hayatım var ve devam da etmekte.ancak bir de bu olay.. üstüne görme die tabir edilir mi? ne yapmalıyım lütfen yardım edin....

arkadaslar lütfen cvp verın...
2aydır ayın 10unda hasta oluordum ve 7 gun kadar sürüordu.ancak bu ay, ayın 5inde oldum ve 9unda bitti. miktar olarak da biraz daha az geldi ve koyu rengi de vardı. ancak şöle diyim ki erk ark ile tam bi ilişki de olmadım. sadece sürtünme ile afedersiniz ama belkı de olursa sadece zevk suyu gelmiştir erk arkadsmdan. son 2 aydır cok stresli bi hayatım var ve devam da etmekte.ancak bir de bu olay.. üstüne görme die tabir edilir mi? ne yapmalıyım lütfen yardım edin....
canım korkmana gerek yok bu ayki reglin stresten dolayı farklı olmuştur

Geri