Hamilelikte üstüne görme nedir nasıl anlaşılır ?

Adet tarihi bir kaç gün geriye gelebilir bu normaldir. Gebe olduğunuzu düşünmüyorum adet olmuşsunuz ama yinede tedbiren gebelik testi yapın.

Merhaba, adet günüme 4 gün kala sabah bir damla koyu bir kan geldi. Ayın 5'inde adet olmam gerekiyordu. Gün boyunca karnım ağrıdı ve devamı gelmedi. Üstünden 48 saat geçti, bugün ayın 3'ü sabah karnım yine ağrıdı fakat hala adet olamadım. Ayrıca Bu sabah koyu kahverengi sülük gibi bir akıntı gelmiş. 1-2 saat sonra yine geldi. Bu hafta grip nedeniyle 4-5 tane ağrı kesici/grip ilacı (A-ferin) içmiştim. İlgisi var mıdır? Erkek arkadaşımla bu ay cinsel ilişkiye girmiştik ama içe boşalma durumu söz konusu değil geri çekildi. Hamile olma ihtimalim var mı? Herhangi bir hamile belirtisi yok ama çok korkuyorum..

Merhaba, geçirdiğiniz hastalık ve tedavisinde kullanılan ilaçlar adet gecikmesi yapabilir. Bunun dışında korunmasız her birliktelik istenmeyen gebelik açısından risktir. Ejekülasyon olmasa dahi zevk suyuyla gebe kalmak mümkündür. İhtimal düşükte olsa imkansız değildir. Tedbiren gebelik testi yapmanızı öneriyorum.

Merhaba, geçirdiğiniz hastalık ve tedavisinde kullanılan ilaçlar adet gecikmesi yapabilir. Bunun dışında korunmasız her birliktelik istenmeyen gebelik açısından risktir. Ejekülasyon olmasa dahi zevk suyuyla gebe kalmak mümkündür. İhtimal düşükte olsa imkansız değildir. Tedbiren gebelik testi yapmanızı öneriyorum.

merhaba yanıtınız için çok teşekkür ederim. koyu kırmızı renkte pıhtılı her zamanki adetimin renginde kan geldi. Sanırım sonunda adet oldum :) her zaman ağrılı geçerdi bu sefer çok ağrılı olmadı gün boyu sancım oldu. Sizce risk halen devam ediyor mu?

Kanamanızın miktarı stresten dolayı az olabilir. İçinizin rahat etmesi açısından gebelik testi yapabilirsiniz.

merhaba bugün uyandığımda yine kanama gelmiş ve koyu kırmızı renkte. Gün içinde az da olsa ağrım oldu. Öğlen gebelik test yaptım ve negatif-tek çizgi belirgin şekilde çıktı. Sanırım hamile değilim, içim epey rahatladı. İnşallah test sonucu yanlış değildir. çok teşekkür ederim ilginiz için.

Rica ederim, test sonucunuz negatifse artık problem yapmayın. Sağlıklı günler diliyorum.
Rica ederim, test sonucunuz negatifse artık problem yapmayın. Sağlıklı günler diliyorum.
Adet tarihi bir kaç gün geriye gelebilir bu normaldir. Gebe olduğunuzu düşünmüyorum adet olmuşsunuz ama yinede tedbiren gebelik testi yapın.
Sühan Hanım merhaba ben çok az sulu pembe şekilde adet oldum ve vücut ısım düşmedi 37 derece. Normal günüme 3 gün varken. Ve bu ay incir kürü yapmıştım acaba ondan kaynaklı olabilir mi? Çünkü ben genelde günü gününe olurum. Şimdiden teşekkürler

Geri