Hamilelikte üstüne görme nedir nasıl anlaşılır ?

Merhaba, adetin 3-4 gün geriden başlaması normaldir, herhangi bir durumla ( incir kürü ile ) ilgisi yok. Yalnız kanama miktarınız her zamankinden çok az gerçekleşti ise lekelenme şeklinde, bir pedi doldurmayacak kadar gebelik testi yapın.

Hamilesin canim gozun aydin
yardım

Arkadaşlar Acilll yardımınıza ihtiyacım var ilk defa bu kadar yakın hissediyorum hamileliğe kendimi. Ben bebek tedavisi görmeye başladım bu ay hap kullandım yumurtalarım için ve çatlatma iğnesi oldum. bu günler adet tarihim ama dün akşam üzere açık kırmızı pembe gibi renkte avuç içimin yarısı kadar kan geldi sonrada hiç bişey yok tabi bu kan ağrıyla geldi sabaha kadar bişey yoktu sonra gittim test aldım bu arada yolda adetim geldi farkettim ama inatla testi yapmaya kararlıydım yaptım testte ikinci çizgi hemen çıktı ama çok kırmızı değildi pembeydi umutlandım ama bi taraftanda adetliyim ama kanamam az geliyor çok ağrım var yazıları okuyunca çok ümitlendim acaba üstüne mi görüyorum nolur yardım edin..

Merhaba kızlar benimde 8 aylık bi oğlum var ve onu doğum yaptiktan sonra hic adet görmedim ve bi test yaptim pozitif cıktı 1 gün sonra kanamam oldu hastaneye gittim kan verdim onda da hamile çıktım ama kanamam devam ediyor doktor düşük yapiyo olabilirsin dedi 3 gün oldu bugün kanamam var hâlâ pazartesi tekrar gidecem doktora sizce bende üstüne görüyo olabilir miyim

Merhaba kızlar benimde 8 aylık bi oğlum var ve onu doğum yaptiktan sonra hic adet görmedim ve bi test yaptim pozitif cıktı 1 gün sonra kanamam oldu hastaneye gittim kan verdim onda da hamile çıktım ama kanamam devam ediyor doktor düşük yapiyo olabilirsin dedi 3 gün oldu bugün kanamam var hâlâ pazartesi tekrar gidecem doktora sizce bende üstüne görüyo olabilir miyim

Doktorunuz düşük yapıyor olabileceğinizi belirtmiş. Gebelikte kanama ve lekelenmeler istenmeyen bir durumdur. Doktorunuz düşüğü önlemek için bir tedavi uygulamadımı ?

mrba aşılama yaptırdık aşılamadan 12 gün sonra kanama başladı ilk gün leke 4 gün yoğun doktorum tatilde kanama üstüne görme olabilirmi

mrba aşılama yaptırdık aşılamadan 12 gün sonra kanama başladı ilk gün leke 4 gün yoğun doktorum tatilde kanama üstüne görme olabilirmi

Yerleşme kanaması Halk arasındaki tabiri ile üstüne görme adet kanaması gibi yoğun olmaz , bir kaç damladan ibaret bir lekelenmedir. Muhtemelen adetiniz gerçekleşmiş. Hekiminiz tatilde ise başka bir hekime yinede muayene olun..

Geri