Hamilelikte üstüne görme nedir nasıl anlaşılır ?

merhaba arkadaslar ben agustos ayinin basinda bi iliskiye girdim daha once temmuzun on ikisinde regl olmustum normalde otuz bes gunde bir olurum o iliskiden bir hafta falan sonra tek seferlik ve cok az miktarda kahverengi akintim oldu daha sonra iki hafta gibi bi gecikmeyle eylulun ikisinde regl oldum yedi gun surdu ama yogunlugu daha azdi ya da bana oyle geldi hic goguste agri sislik gibi sikayetlerim olmuyordu regl oncesi gecen ay oldu regl olunca gecti bu ayda bugun tekrar regl oldum iki haftadir falan goguslerim agriyor ve aciyor ustune gorme midir yoksa normal regl mi lutfen yardim edin

Merhaba. Son bat 24 eylül. 12 ekimde eşimle birlikte olduk. 1 hafta kasıklarımda agrı ve göğüslerinde hassasiyet vardı. 21 ekimde adet oldum ama her zamankinden fazla agrıyla. 2 gün oldum ama çok çok az. 3.gün sadece kahverengi akıntım oldu ve bitti. İdrar testi yaptım ama negatif tek çizgi çıktı. Gebe olabilir miyim yinede. Yüzüm çok soluk hafif kasık agrısı,gaz sancısı ve baş dönmesi yaşıyorum. Bir fikri olan var mı ?
Kist de olabilir mi ? Normalde çok yoğun geçer ama sökülemedim sandım agrı ile olunca. Kesilince de meraklandım. Önümüzdeki hafta doktora gidicem ama çok merak ettim. Sormak istedim.

Teşekkürler

Merhaba bunu hemen gebeliğe bağlamamak gerekir.Kist,miyom yara gibi durumlardan ötürüde mensinizde değişim olabilir.Hekime görünmek en mantıklısı.Ama öncesi tedbiren ve merakınızı gidermek için test yapabilirsiniz.Sevgiler..

selam kizlar bi sey sorsam bende 4 gun gecikmisdim dun gece hafif kanama oldu ama kasik agrim var cok fena hemde geceni uyyamadim sabah kalkdigimda cok koyu hemde cok halde adet oluyordum sonra tirnak kadar kahve rengi bi etgibi seyin duwduynu gordum cok korktum ondan sora yine kasik agrisi ama adetim azaldi sizce nedir bu adetmi goruyorum yoksa ustune gormemi yasiyorum nolur cevap verin :(:18:

Merhaba,
6 Eylülde erkek arkadaşımla sürtünme yoluyla ilişki yaşadık boşalma olmadı eylül ve ekimde normal günümde normal miktarda regl oldum ama şuan kasıklarımda zaman zaman ağrı ve dolgunluk var. İki üç gün göğüslerim ağırdı ama geçti bu yaşadıklarım psikolojik olabilir mi? Yoksa üstüne görme olayını mı yaşıyorum? Test yaptırmaya korkuyorum lütfen cvp

Merhaba,
6 Eylülde erkek arkadaşımla sürtünme yoluyla ilişki yaşadık boşalma olmadı eylül ve ekimde normal günümde normal miktarda regl oldum ama şuan kasıklarımda zaman zaman ağrı ve dolgunluk var. İki üç gün göğüslerim ağırdı ama geçti bu yaşadıklarım psikolojik olabilir mi? Yoksa üstüne görme olayını mı yaşıyorum? Test yaptırmaya korkuyorum lütfen cvp
Bence bosalma olmadiysa hamile kalinmaz piskolojok ola bilir cok goguslerde ve kasiklarda agri normaldir adet oluncada olur oyle seyler

Bir sonraki regl 10 Kasım gibi yani mantıklı düşününce belirtiler bu zamana kadar çıkardı diye düşünüyorum. Ama üstüne görme olayını okuyunca korktum açıkçası.

Geri