Hamilelikte üstüne görme nedir nasıl anlaşılır ?

Kızlar ben ingilterede yaşıorum ve iki yıllık evliyim burda sağlık durumu sııfır anlamıolar türkiyeye gittim eşimin sperm sayısı düşükmüş çocuk istiorum olmuo her adetimde piskolojim bozuluo umudumu yitiriorum lütfen hamile kalmamı kolaylaştıracak bişiler yokmu bi fikir verin lütfe

Kızlar ben ingilterede yaşıorum ve iki yıllık evliyim burda sağlık durumu sııfır anlamıolar türkiyeye gittim eşimin sperm sayısı düşükmüş çocuk istiorum olmuo her adetimde piskolojim bozuluo umudumu yitiriorum lütfen hamile kalmamı kolaylaştıracak bişiler yokmu bi fikir verin lütfe

Merhaba gebe kalma ve gebelikle ilgili tüm konular için aşağıdaki linke tıklayın.

https://www.meleklermekani.com/forums/gebelik.59/

Selâmün aleyküm. Bebek isteyenler için bu yorumu yapma sorumlulugu hissettim.bizde bebis istiyorduk.her adette sinirlerim bozuluyor du.bir gün bir sitede yorum okudum ve onu 2. Denemede hamis oldugumu ogrendim (elhamdulillah)allahin izniyke.iliskide icinizden besmele cekin rabbim soyumu hayirli eyke diye.zevk almaya bakin.iliskiden sonra b elinizin altına yastık koyup sağ ya da sol tarafıniza yatın 1 saat bekleyin.beliniz boskukta oldugu icin aciyabilir.ama sabredin.ılık suyla duş alin.

Selâmün aleyküm. Bebek isteyenler için bu yorumu yapma sorumlulugu hissettim.bizde bebis istiyorduk.her adette sinirlerim bozuluyor du.bir gün bir sitede yorum okudum ve onu 2. Denemede hamis oldugumu ogrendim (elhamdulillah)allahin izniyke.iliskide icinizden besmele cekin rabbim soyumu hayirli eyke diye.zevk almaya bakin.iliskiden sonra b elinizin altına yastık koyup sağ ya da sol tarafıniza yatın 1 saat bekleyin.beliniz boskukta oldugu icin aciyabilir.ama sabredin.ılık suyla duş alin.

Cnm bunu bizimle de paylasırmısın.Bende 1 buçuk yıllık evliyim.Bütün kontrollerimi yaptırdım.eşim de ve bende bi sorun yok.29 aralıkta aşılama oldum.Aşılamadan 13 gün sonra kan testi yaptırdım.sonuç negatif.Normalde 28 günde 5 gün oluyorum.Bu ay 31 günde 3 gün oldum.Aşılamadan sonra döllenme geç olabiliyormuş.Başka bi testte yaptırmadım.Son bir haftadır belimde ve kasiklarim da yanmalar ağrılar var.Midem kazınıyor resmen.İnş.hamileyimdir.Çünkü doğal yollarla da hamile kalabileceğimi söyledi.inş.hamileyimdir.Doktorun ilgisizliği yüzünden 2.aşılamayı yaptırmadım.

Vücudun kendini hazırlama dönemi de varmış inşallah belirtiler bu yöndedir. Allah isteyen herkese hayirlisiyla sağlıklı sıhhatli hayırlı evlatlar nasib etsin.ufak bir tatille kafanı dağıtmaya çalış san keşke fırsatın varsa.söylediğim yöntemi de deneyin inşallah olur.

Vücudun kendini hazırlama dönemi de varmış inşallah belirtiler bu yöndedir. Allah isteyen herkese hayirlisiyla sağlıklı sıhhatli hayırlı evlatlar nasib etsin.ufak bir tatille kafanı dağıtmaya çalış san keşke fırsatın varsa.söylediğim yöntemi de deneyin inşallah olur.
Teşekkür ederim cnm benim.inş....Çalışıyordum,okul öncesi ogretmeniyim.biraz yorucuydu.o yüzden işten ayrıldım.şimdi evdeyim.Böyle daha iyi olacağını düşünüyorum.Adetime 10 gün var.Dün akşam kahverengi lekelenmeler geldi.Bugünde ara ara kanama ama çok açık hatta narcicegi renginde.Hayırlısı diyorum.Birkaç gün daha beklicem.sonra betahcg baktircam...

Merhaba arkadaşlar adetim 2 gün geç geldi.ilk gün pembe lekelenme şeklinde oldu.ikinci gün sadece tuvalete gittikce pıhtılar düştü.üçüncü gün tertemiz geçti.dördüncü gün şeffaf uzayan akıntı ama içi kanlı şekilde geldi.5-6 saat sonra yoğun çamur akıntı oldu bir kere.sonra 1 damla kan geldi..ondan sonra pembe lekelenme oluyor.idrara sıkışmadan test yaptım negatif...kendimi bunalıma girmiş gibi hissediyorum..yemek yiyemiyorum.biri dokunsa ağlicam sanki :( böyle bir adeti ilk defa yaşıyorum..30 yaşındayım ilk defa çamur rengi gördüm :( kafam çok karışık..ne yapıcam bilmiyorum :(

Geri