Hamilelikte üstüne görme nedir nasıl anlaşılır ?

Merhaba marta ssevgilim bosaldiktan sonra boxerin ustune oturdum.3kere adet oldum normal yogunlukta ama bitince koyu lekeler geliyor.doguma kadar adet olanlar var. Acaba hamilelik olabilir mi ? Cevabinizi bekliyorum.iyi gunler

Normal yoğunlukta mensiniz gerçekleşmiş .Mensin bitiminde lekelenmeler olur olağan bir durum.Gebelik söz konusu değil..

merhaba. nişanlımla nisan ayında sürtünme yoluyla ilişki yaşadık girip girmediğinden emin olamayınca ertesi gün hapı da içmiştim. o zamandan beri tam gününde olmasa da (bi kaç gün önce ya da sonra) kanama da görüyorum her ay ama bu ay yoğun bir mide bulantım var. Zayıf bir bayanım ama karnımda belirgin bi şişlik var gibi ve kilo da almışım. bu kilonun gebelikle alakası var mı emin olamadım. ertesi günü hapının kesin sonuç vermediğini ve üstüne görme durumundan korktum, acil cevap bekliyorum o yüzden. Şimdiden teşekkürler ve iyi geceler

merhaba. nişanlımla nisan ayında sürtünme yoluyla ilişki yaşadık girip girmediğinden emin olamayınca ertesi gün hapı da içmiştim. o zamandan beri tam gününde olmasa da (bi kaç gün önce ya da sonra) kanama da görüyorum her ay ama bu ay yoğun bir mide bulantım var. Zayıf bir bayanım ama karnımda belirgin bi şişlik var gibi ve kilo da almışım. bu kilonun gebelikle alakası var mı emin olamadım. ertesi günü hapının kesin sonuç vermediğini ve üstüne görme durumundan korktum, acil cevap bekliyorum o yüzden. Şimdiden teşekkürler ve iyi geceler

Merhaba , tedbiren test yapın ancak bu şekil de gebe olup olmadığınızı net olarak öğrenebilirsiniz.

Merhabalar.. Bana acil cevap verirseniz çok sevinirim . Kocamla biz bebek düşünüyoruz 12 temmuz da adet oldum fakat adetim gecikti test aldım negatif çıktı şüphe duymuştum 1 hafta Sonra hastaneye gidip kan testi yaptırdım doktor hamile olmadığımı söyledi vitamin eksikliğimin olduğunu söyle B12 ve demir eksikliğimin olduğunu söyledi ilaçları kullanmaya başladım bu ayın 23 ünde adet kanamam oldu fakat o kadar sançım çok olmadı ve fazla kanamam olmadı orta derece oldu ertesi gün folik asit ilaçına başladım adet kanamam yine normal dı orta derecedeydi bu ertesi sabah kalktığımda adetim bitmişti hiç kanamam yoktu sadece koyu kahve rengi binik binik pıhtılaşma vardı normal de adetim 5 gün sürer ve 2 gün sancı çekerdim sabahları mide bulantım var fazla yemek yiyemiyorum acaba neden ilaçlardan mı yoksa hamile miyim lütfen cevap verirseniz sevinirim mide bulantılarım devam ediyor… Bu arada kanamam bittiği gün tekrar test yaptım negatif çıktı. ACİLLLLLLL CEVAPPPP

Hamilelik olsa kesinlikle kan testinde çıkardı. Kan ilaçlarının yan etkisi olarak bulantılar olabilir.

Ya ama ilaçları kestim koyu kahverengi az Âz çok az koyu kahverengi akıntım oluyor hem rengi koyu hemde alışkanlığı korkuyorum ilk defa böyle oluyorum adetim bitti diyorum koyukahverwngi akıntı geliyo az az

Kimyasal gebelik dicemde testin pozitif cikmamis cnm. Cunku senin anlattigin kanama olayini benn yasadim. Ama benim idrar testide kan testide pozitif cikti. Sonra beta dusmeye basladi ve dusuk yasadim

bakireyken de hamile kalma durumunun olabilceğini söyleyenler olmuş. bakireyim ve ben de sürtünme yoluyla ilişki yaşadım zarıma zarar gelmiş olabilir ve hamile kalabilirim diye ertesi gün hapı içtim ben de çünkü girip girmediğine emin olamadım da. ama ilişki sırasında da hiç kan gelmedi de. 3-4 ay önce oldu bu olay. şu sıralar forumları okuyunca kafam karıştı. 3 4 aydır reglimi düzenli oluyorum denebilir. midem bulanıyor son zamanlarda, bunun korku ve stresinden mi yoksa hamilelik olabilir mi diye de düşünüyorum. ihtimal var mı sizce

Geri