Hamilelikte üstüne görme nedir nasıl anlaşılır ?

bakireyken de hamile kalma durumunun olabilceğini söyleyenler olmuş. bakireyim ve ben de sürtünme yoluyla ilişki yaşadım zarıma zarar gelmiş olabilir ve hamile kalabilirim diye ertesi gün hapı içtim ben de çünkü girip girmediğine emin olamadım da. ama ilişki sırasında da hiç kan gelmedi de. 3-4 ay önce oldu bu olay. şu sıralar forumları okuyunca kafam karıştı. 3 4 aydır reglimi düzenli oluyorum denebilir. midem bulanıyor son zamanlarda, bunun korku ve stresinden mi yoksa hamilelik olabilir mi diye de düşünüyorum. ihtimal var mı sizce

4 ay düzenli mensiniz gerçekleşmiş , gebelik söz konusu değil..

Merhabalar ben her ayın 8inde regl olurum bu ay 2 sinde lekelenme geldi çok açık kahve ve 3 ünde silince peçeteye gelen açık renkli kan.. Ped bile dolmuyo yani.. Bugün yine sadece wcye gittiğimde sildiğim zaman geliyor.. üstüne görme olabilir mi ?

Merhabalar ben her ayın 8inde regl olurum bu ay 2 sinde lekelenme geldi çok açık kahve ve 3 ünde silince peçeteye gelen açık renkli kan.. Ped bile dolmuyo yani.. Bugün yine sadece wcye gittiğimde sildiğim zaman geliyor.. üstüne görme olabilir mi ?

git test yap ya ne kadar rahatsınız kim nerden bilsin senin hamile olup olmadığını

Merhaba , lekelenmeler sadece gebelik kaynaklı olmaz. Bu yüzden mensiniz de en az 3 günlük gecikme olursa test yapın. (Lekeneme, yara,kist,miyom,hormonal durumlar,rahim kaynaklı sorun , gebelik tan ötürü olabiliyor.)

Merhaba , lekelenmeler sadece gebelik kaynaklı olmaz. Bu yüzden mensiniz de en az 3 günlük gecikme olursa test yapın. (Lekeneme, yara,kist,miyom,hormonal durumlar,rahim kaynaklı sorun , gebelik tan ötürü olabiliyor.)

iyi günler nişanlımla korunmasız ilişkiye girdim adet tarihimde sadece 1 damla pembe renkte kan geldi başkada gelmedi hamilemiyim sizce tam kanama 6 gün oldu başlamayalı

Merhaba, ayın 11 inde pazar günü adet olmam gerekiyordu olmadım ertesi gün sadece nokta şeklinde kan geldi pembe renkli. Bu üç gün sürdü tuvalete gittiğimde peçeteye gelecek kadar sadece. Karnım şişti, sık sık idrara çıktım, hatta gece uyanıp gittim. Sürekli uykum geldi. Göğüslerim şişti. Sonra çarşamba akşamı yoğunlaştı ve normal adet gibi oldu. Test yaptım negatif çıktı. Normalde 5 gün süren adetim 7 gün sürdü hatta bugün de kahverengi lekelenme oldu. Bu anlattıklarım normal adet gibi ama sanki kimyasal gebelik yaşamışım gibi geliyor, çok üzülüyorum. Gebe olmadığımı düşünüyorum ama bunu birinden daha duymaya ihtiyacım var sanırım.

Geri