Hamilelikte yerleşme kanaması ( implantasyon ) yaşayanlar

Y

yardimpls

Forum Okuru
Hamilelikte yerleşme kanaması ( implantasyon ) yaşayanlar
Hamilelikte yerleşme kanaması yaşayanların yorumlarına ihtiyacım var. Geçen hafta adetim geçince evde test yaptım ve hamile olduğum ortaya çıktı hatta birde gidip bhcg testi yaptırdım sonuç 120 idi. Araştırdım ve doktorumun da dediğine göre ben hamileyim çok şükür. Rabbim isteyen herkese versin. Şimdi bende iki üç gündür pembemsi lekeler geliyor bunun yerleşme kanaması olduğunu öğrendim. Doktora sormayı da unuttum bugün evde dinleniyorum ve kanamam geliyor az az bu yerleşme kanaması ne kadar gün sürüyor ve nelere dikkat etmem gerekiyor korkuyorum kızlar doktorumu aramalı mıyım ? Ne yapmamı tavsiye ediyorsunuz bana dönüş yaparsanız çok memnun olacağım. Allah, İsteyen Herkese Bebeği Nasip Etsin. Hep sizleri takip ediyordum demek ki benimde hamile olacağım varmış. Bilgileriniz için şimdiden teşekkür ediyorum. Uzun oldu biraz lütfen kusura bakmayın bana

Merhabalar Öncelikle hayırlara vesile olmasını diliyorum. Yerleşme kanaması ile ilgili net bilgiyi doktorunuzda verebilirdi ama madem sordunuz tabiki size yardımcı olalım, Bu kanama ortalama 3-14 gün arasında ( çoğunlukla 6-12 gün ) değişen süre ile sürer. Bu durumda doktor kontrolünde olmanız ve kendinize son derece dikkat etmeniz gerekiyor. Yerleşme kanaması ile ilgili daha ayrıntılı bilgileri YERLEŞME KANAMASI başlıklı konumuzdan da öğrenebilirsiniz başka sorularınız var ise lütfen çekinmeden bize ulaşınız

Geri