Hamilemiyim Ablalarim nolur bir cevap yazın

Hah @Mirayada bakalım selindee arkadaşımınız makinalı tüfek sorularına, anlamsız çıkışlarına, yok dediğin halde onun kafasındaki doğruya ne kadar dayanabileceksin. Hadi bakalım takip ediyorum. Sor selin selin ol :D:D
Abla onu çok iyi anlıyorum ya gerçekten insan adet olsada o testi yaptırsada bir adeti gecikince acaba öyle mi diye ona bağlıyor :)

Vallahi bilemem, ben dediğimin arkasındayım bakim ne kadar dayanacaksın. Psikolojik destek bölümümüz yok haberin olsun :D:D

Hah @Mirayada bakalım selindee arkadaşımınız makinalı tüfek sorularına, anlamsız çıkışlarına, yok dediğin halde onun kafasındaki doğruya ne kadar dayanabileceksin. Hadi bakalım takip ediyorum. Sor selin selin ol :D:D
Ablacım yemin ederim bu üçüncü adetim ondan önceki ikinci adetim olması gereken günde ama miktar olarak az oldu bu adetim de olmadi bugün olmam gerekiyordu normalde bikac gün önceden göğüs ağrım karın ağrım olurdu bı tane belirti yok ablam Allah rızası için niye böyle olmuştur dün akşama kadar hiç takilmamistim da gebelik var mı diye en son bı 15 gün önce beta hcg 0.100 çıktı

Vallahi bilemem, ben dediğimin arkasındayım bakim ne kadar dayanacaksın. Psikolojik destek bölümümüz yok haberin olsun :D:D
Sadmin ablam sadece tek bir sorum olucak ama nolur cevap yaz Allah aşkına sadece şunu anlamak istiyorum ben 24 Aralık'ta yaşadım ya ilişkimi ilişkiden 54 gün sonra Şubat 18 de de karından ultrason ile baktırdım yani gebelik olsaydı karından ultrason ile gözükür muydu çünkü gebelik hesaplaması daha değişik oluyor bitek bunu anlayamıyorum

Sadmin ablam sadece tek bir sorum olucak ama nolur cevap yaz Allah aşkına sadece şunu anlamak istiyorum ben 24 Aralık'ta yaşadım ya ilişkimi ilişkiden 54 gün sonra Şubat 18 de de karından ultrason ile baktırdım yani gebelik olsaydı karından ultrason ile gözükür muydu çünkü gebelik hesaplaması daha değişik oluyor bitek bunu anlayamıyorum
Selincim rahat ol hamile falan değilsin stres yaptıkça gecikir civanperçemi iç adet olmanı kolaylaştırır bide kekik suyu iyi diyolar

Geri