hamilemiyim acaba ?

seydaa

Yeni Üye
Üye
hamilemiyim acaba ?
merhaba arkadaşlar.. buraya yeni katıldım ve tecrübelerinizden faydalanmak istiyorum. Benim 1 senedir bebeğim olmuyo her ay umutla bekliyorum doktora gidiyorum, bu ay adetim 2 gün gecikti bende acaba test yapsammı bilemedim, cesaret edemiyorum yapmaya, çünkü adet sancısı gibi hafif ağrılarım var onun için test için 2-3 gün daha bekleyeceğim.. hamilelikte ilk belirtiler nasıl olur nasıl anlarım merak ediyorum beni bilgilendirebilirmisiniz..

merhaba canım hoşgeldinn aramıza doktora gidiyorum demişsin de doktor ne dedi yani herhangi bir sorun varmı? birde adetin hep böle gecikirmiydi yoksa ilk defa bu ay mı gecikti ? bu arada bizim bir sayfamız var bebek olmasını isteyenlerle tecrübelerimizi paylaşıyoruz senide orda görmek isterim https://www.meleklermekani.com/gebelige-hazirlik/204782-lavisle-hamislik-yolunda.html buraya gel canım senin gibi bir çok arkadaşımız var burda :) birde bir kaç gün bekle inşallahh hakkında hayırlısı olur :)

çok teşekkür ederim canım, doktora ilk gittiğimde süt hormonun yüksek demişti oda ilaçla düzeldi onun dışında hiç bir sorunum yok, bütün hormon testlerim yapıldı kanal filmim çekildi bişi yok herşey normal, ayrıca eşimede test yapıldı 2 kere onda da bi problem yok ama 3 kere yumurta büyütücü hap ve çatlatma iğnesi yapıldı bi sonuç yok, geçtiğimiz ay hiçbişi yapmadı bu kez bekleyelim demişti doktor bakalım hayırlısı.. LaViŞLe HaMiŞLiK YoLuNdA....:) burayada hemen geliyorum bakıcam teşekkür ederim :))

Geri