hamilemiyim bilmiyorum yardım edin bana

ecem27

Yeni Üye
Üye
hamilemiyim bilmiyorum yardım edin bana
Merhaba arkadaşlar bana yardimci olun ben ocak 18inde hastalandim bugun martin 2si daha hastalanmadm ewde test yaptm negatif doktora gttm bir sorun warmi die ultrasonla bkti test yapti bi sorun yk tertemiz sonuclarin dedi nie hastalanmyrm dedm bilmiorm dedi sol tarafmda agri oluo belim cok agrio akintim fazla acaba gec dollenme olablirmi cwplarinizi beklyrm

Merhaba

Her adet gecikmesi gebelik emaresi taşımaz.Zaman zaman döngü değişime uğrayabilir.Mevsim geçişlerinin yaşandığı bu dönemde bir çok bayanın menstrasyon dönemi değişime uğrayacaktır.Doktora da görünmüşsünüz bir problem saptanmamış.Adçayı içmenizi öneriyorum.Geciken mensinizi söktürecektir.Sevgiler..

Tamam ama cok okudum duydm adetindn 15gun gecio butn snuclari negatif snra hamile oldugunu ogrenio bide 1haftadir sbhlari ve aksamlari midem bulanio

Kan testi bidaha yaptr bnce olabilio ama bazen antibiyotik kulandysan falanda oluo ama hala gelmedyse kan testi yaptr derim

canım ben de aynı durumdaydım geçen ay 42 gün sürdü..42. gün adet oldum o arada çok düşündüm acaba acaba diye idrar ve kan testi negatif çıkınca umudumu kesmiştim..bu ay daha umutluyum bugün adetim 1 gün geçti test negatif yine:(

Ozmn kan testi yaptr gec dollenme olablr ben adetime 4 gun kala evdeki testle ckmsti ins hamissndr cnm yada evde bdaha yap 3 liralik testlr blki smdi ckr umudunu kaybetme kirmiziyi gorene kadar ins hamissindir cnm

Ins cnim ya ben ole dogurganlik donemi yumurtalama donemi onlari anlamam pek sen anliymusn peki kendimde alstrmak istmyrm ama ilk defa bole oluorm sbh we aksam bulantilarm cok oluo hep yorgunum isyerindede kolumu kaldrck halim yok

Yaa bn hamile kLdgmi 10 gun onceden anldm ama pembe 2 damla kan geldi adetten once ordan anldm haldzlk bndede vardi calisiodm yumurtlama gunun adeten 14 gun snra eger duzunlyse adetin aMA Suan ckar cnku benimde son adet tarihim 20 ocak suan 6 haftalik hamileyim

Geri