Hamilemiyim Değilmiyim yorumları

• Konbuyu başlatan SadmiN
SadmiN

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici
Hamilemisiniz değil misiniz ? Hamilemiyim değilmiyim ? neden bu kadar düşünüyorsunuz. Süreçteki belirtilerinizi buraya yazın hep birlikte bunu değerlendirelim kızlar :)Buradaki siteden de sorular sorabiliyorsunuz bilginiz olsun.

hamilemiyim.jpg

K

Kayıtsız Üye

Forum Okuru
merhabalar ben birliktelikten sonra 3 ay adet olmadım hamilelik şüpesiyle kadın doğuma gittim ama hamilelik şüphemin olduğunusakladım sadece adet olamıyorm dedim.doktor plikistikover tanısı koydu ve ‘primolut’ diye bir ilaç verdi günde 3 kez kullandım ilaç bitince adet oldum.sorum gebelik şüpemle gitmiştim ve sakladım gebelik durumum nedir.?

E

Editör

Administrator
Merhabalar Semra,
Durumunuzu anlıyorum. Saklayarak gitmişsiniz ama emin olun gebelik durumunuz söz konusu değil.
Saygılar.

K

Kayıtsız Üye

Forum Okuru
kan dün kan testi yaptırdım adetime 3 gün varken.. tam 41 çıktı sonuçç pozitif ama içim hiç rahat değil korkuyuorum çok mu düşük bu değer..iki gün sonra tekrarlayalım dediler düşük çıktı dediler ama değerlerde 0-50 arası 0,2-1 haftalk gebelik için yazıyordu..sonuçta ovulasyon olalı 9-10 gün olmuş bende…korkuyorum bir düşük geçirdiğim için.. şuan belim ağrıyorr bişey mi oluyor diye çok korkuyorum değerler yükselmezse diye de çok korkuyorum sevinemedim inanın korkularımdan:(((değerim normal mi adet geçeli 25 gün olmuştu dün.. beni aydınlatır mısınız lütfen ?

E

Editör

Administrator
Mehrabalar sevgili misafirimiz, yazdığınız sorularda kayıtsız kullanıcı bölümüne nick yazarsanız hitap şeklimizi de ona göre ayarlarız.
Gelelim sorunuza. Bu sıralarda mutlak suretle ayaklarınızı yukarıya doğru dikerek bir hafta en azından hiç birşey yapmayın dinlenmeye geçin lütfen. Bir hafta sonunda yeniden BETA HCG testi yaptırın eğer değerler yükselir ise korkulacak birşey yok. Ağrıların olmasıda normal tatlım.

Sevgiler.

K

Kayıtsız Üye Derya

Forum Okuru
slamlar:)ya ben sunu merak ediyorum,kokulu gunluk petler kullaniyorum aklima takildida acaba bu tur kokulu gunluk petlerin ***** fealn zararlari varmidir veya bebek dunuyorum hamile klmami engellermi?tesekkurler:)sevgiler.

deryaskın

deryaskın

Yeni Üye
Üye
Onların zararlı olacağını sanmam Kayıtsız Üye Derya çünkü kontrol edilerek satılıyorlar.Alerji testinden bile geçtiklerine göree bebek yapmaya engel olabilecek bir sorun olusturmazlar diye düşünüyorum ama cok aklına takılıyorsa bir doktora git istersen.

Bana gelecek olursak dünde sordum ama kimse cevap vermemiş.:/ Buraya da yazayım

Benim sorum şu,normalde hep düzenli adet görürdüm ama bu sefer 3 gün gecikti,4.gün geldi.Adet olmamı beklediğim günden 4-5gün önce sevgilimle ***** yoluyla şeyyaptık .Bosalma filan olmadı kesinlikle,ama bosalmadan önce gelen sıvıdanda hamile kalınabiliyormus internetten arasıtrdım.Benim adetim 3 gündür gelmeyince sinir stresten uykularım kactı,tahmin edebilirsiniz daha kimseyle birlikte olmamısken böyle gebe kalmaktan cok korktum,hep agladım falan.Bugun adet oldum işte ama daha öncekine göre az geldi.Üstüne görme olabilirmi diye korkuyorum.Hamilemiyimdir ******* yoluyla öyle hamile kalınır mı dersiniz meleklerrr??? :(

Bugünde adetimin 2.günü.renk olarak kırmızı,daha önceki renklerde renk olarak ama miktarda bi azalma var.O da stresten azalır mı?ÇÜnkü bu hamile olabilirmiyim soruları son 4-5gündür beni oldukça gerdi bu az gelmesi onunla alakalı olabilirmi hanımlar lütfen yardım.:(((

CeMoŞ

CeMoŞ

Daimi Üye
Üye
şimdi canım keşke bu hatalara düşmeseniz yapmayın bakın gençliğinize yazık ve günah biliyorumki şuan sende pişmansın yani

bi anlık heves için bu kadar sinir strese değermi be yavrum neyse

korkma hamilelik yoktur üstüne görme de öyle herkeste olabilecek bişe değil anormal bişeydir oşekilde olmaz reglin az gelemsi stersten kaynaklı olabilir

zaten tam bişe yaşanmamış korkma tedirgin olma yani ama sana abla tavsiyesi bu işlerden uzak dur ve evliliğini bekle eşine tertemiz bir şekilde git bence allah yolunu açık etsin

ASİMELEK

ASİMELEK

Daimi Üye
Üye
Bu şekilde hamile kalmazsın canım çünkü hamile kalabilmek için sıvının yerleşmesi gerekir. için rahat olsun. adetinin gecikmeside yaşamış oluğun sterese bağlıdır. ama keşke böle şeyler yapmasaydınız canım benim yaaa biraz daha sabredin zaten birbirinizi istiyor ve seviyorsanız beklersiniz birbirinizin helali olun. korkma hamile değilsindir canım.

K

Kayıtsız Üye

Forum Okuru
merhaba ben 2 yıllık evliyim çocuğum yok adetime 15 gün var ama kasıklarım da sancı ve belim de ağrı var miğdem bulanıyor diyemem ama gaz var sizce erken gebelik belirtisi olabilir mi?lütfen en kısa zaman da cevabınızı merakla bekliyorum :'(

E

Editör

Administrator
Kayıtsız Üye' Alıntı:
merhaba ben 2 yıllık evliyim çocuğum yok adetime 15 gün var ama kasıklarım da sancı ve belim de ağrı var miğdem bulanıyor diyemem ama gaz var sizce erken gebelik belirtisi olabilir mi?lütfen en kısa zaman da cevabınızı merakla bekliyorum :'(

Merhabalar değerli misafirimiz.

Evet malesef artık hamilelikler malesef zor olmaya başladı. Bunda, yediğimiz yiyeceklerin inanılmaz etkisi olduğunu düşünmekteyim. Sizin durumunuza birşey söyleyebilmek için emin olun ki daha çok erken. Umarız hamilesinizdir. Ama göğüslerde hassasiyet, nadiren mide bulantısı ve belde ağrı gibi durumunuz yok ise sadece gaz olayına bağlayarak hamilesiniz diyemiyoruz. Biraz daha beklemeniz gerekmekte. İlerleyen günlerde ayrıntıları yazarsanız tabiki size yardımcı olmak isteriz. Allah isteyen herkesin kucağını doldursun.

Sevgiler.

LaViNYaM

LaViNYaM

>>>ιкιz αηηєѕι<<<
valla sadmin güzel bi konu acmıişsın emeğine sağlık artık geliriz sık sık sana sorarız hahaha

gül deniz

gül deniz

Yeni Üye
Üye
merhaba lütfen soruma cevp verin,aralık 2 son adet gördüğüm tarih,o tarihten bu yana çocuk için çalışmalar devam ediyo,ve ben adetime 9 gün kala dayanamayıp kan testi yaptırdı,0,1 çıktı,yani negatif:( acaba çokmu erken yaptırdım,şuan adetime 5 gün var,eğer olmazsam tabi yine yaptırıcam ama,acaba aynımı çıkar diye kafamı yiyip duruyorum:S

E

Editör

Administrator
Merhabalar Gül Deniz,

Biz kadınların malesef yaptığı şey bu.... Dayanamayıp test yaptırıyoruz. Çok erken davranmışsınız. Ama kan testi yaptırdığınıza göre bu ayı es geçebilirsiniz. Lütfen ovülayson günlerinize dikkat ederek çalışmalara devam edin.

Kafayı yiyecek bimr durum yok, bu ay olmazsa bi dahakine olur dimi :)

Sevgiler.

M

merwe16

Yeni Üye
Üye
merhaba ben 8 ay önce düşük yaptım bebek gelişmedi kürtajla sonlandırdık,3 ay korunduk ve 5 aydır korunmuyoruz henüz bebek yok endişelenmeye başladım neden olmuyor diye acaba bi doktora görünmelimiyim.son adetim 2 aralık adetime 5 gün var ama gebelik belirtisi yaşamıyorum hiç bir belirti olmadanda gebe kalınmış olunurmu cvppp. lütfenn.

LaViNYaM

LaViNYaM

>>>ιкιz αηηєѕι<<<
gebelik belirtileri kişiden kişiye farklılaşabiliyo cnm yani yinede dr a görünmende fayda var

G

gülşah okka

Yeni Üye
Üye
merhaba ben yeniyim ve bu bölümü görmeden yeni konu açtım ama sorumun cevabını burda bulucam sanırım

biz eşimle bebek sahibi olmak istiyoruz. en son ayın 9 unda adet gördüm yumurtlama dönemini hesapladık ve o günden beri sol yumurtalık bölgemde bi ağrı ve acı var. arkadaşlarım hamile olabileceğimi söyledi fakat bu kadar çabuk belirti göstereceğine inanmdım dr. gittim belki intihap veya kist olabilir diye ama ultrasonda baktı yumurtlama döneminde olduğumu ama sanırım umutlandırmamak için kesin bebektir demedi ve adet dönemini beklemem gerektiğini söyledi . 2 gündür belimde çok ağrıyo ilaçda içemiorum. aranızda benim durumumu yaşayan varmı yani bebekse seve seve katlanırım ama insanın aklına bin türlü şey geliyo korkuyorum yardım edin lütfen

E

Editör

Administrator
gülşah okka' Alıntı:
merhaba ben yeniyim ve bu bölümü görmeden yeni konu açtım ama sorumun cevabını burda bulucam sanırım

biz eşimle bebek sahibi olmak istiyoruz. en son ayın 9 unda adet gördüm yumurtlama dönemini hesapladık ve o günden beri sol yumurtalık bölgemde bi ağrı ve acı var. arkadaşlarım hamile olabileceğimi söyledi fakat bu kadar çabuk belirti göstereceğine inanmdım dr. gittim belki intihap veya kist olabilir diye ama ultrasonda baktı yumurtlama döneminde olduğumu ama sanırım umutlandırmamak için kesin bebektir demedi ve adet dönemini beklemem gerektiğini söyledi . 2 gündür belimde çok ağrıyo ilaçda içemiorum. aranızda benim durumumu yaşayan varmı yani bebekse seve seve katlanırım ama insanın aklına bin türlü şey geliyo korkuyorum yardım edin lütfen
Merhabalar,

Soru olarak açtığınız konuyu cevaplandırdım.

L

lilllyummm

Yeni Üye
Üye
Merhaba,
Benim Bat'ım 8 ocak ,mide bulantısı,kalp çarpıntısı ,uykusuzluk,göğüslerimde şişkinlik ve ağrı aynı zamanda karnımda şişkinlik var.En belirgin olanı son 2 gündür midem bulanıyor,tansiyonum düşüyor sanki.Sizce hamilelik belirtisi olabilir mi? Test yapmak istiyorum ama erken olduğunu düşünüyorum.

G

gülşah okka

Yeni Üye
Üye
gülşah okka' Alıntı:

kasık ağrılarıma 3 gündür müthiş bir bel ağrısı halsizlikte eklendi

yarın regl olmam lazım cuma günü kan testi yaptırıcam inşallah hamileyimdir çünkü eğer değilsem neden böle ağrı çekiyorum kötü bişey olmasından korkuyorum

Konuyu Başlatan Benzer Konular Forum Cevaplar
İ Hamilemiyim Sorular Cevaplar 2
M Hamilemiyim Sorular Cevaplar 1
M Hamilemiyim Sorular Cevaplar 6
H Hamilemiyim Sorular Cevaplar 1
B Hamilemiyim Sorular Cevaplar 5
Y Hamilemiyim Sorular Cevaplar 5
C Hamilemiyim Sorular Cevaplar 1
*MeleK* Hamilemiyim Sorular Cevaplar 12