Hamilemiyim Değilmiyim yorumları

ya banada yardım edın lutfen akıl verın bana

hehe bilmiyorum valla bende sasirdim. :) cok supheliyiz bugunde cok bas agrim geldi, dua edin bana arkadaslar insallah bende bir ANNE olurum :)

acaba hamilemiyim..lütfen yardımcı olun..
merhaba arkadalar aranıza yeni katıldım..
sorunum şuki hamilemiyim bilemiyorum adetime 13 gün var fakat geçtiğimiz adetimin 10. günü mide bulantısı kusma ve mide ağrsı şikayetiyle doktora gittik doktor rutin kan ve idrar tahlili yaptı herhangi bir enfeksiyonla karşılaşmadık serum taktı mideni üşütmüşsündür deyip.sonra adetin 12. günü nohut büyüklüğünde pembemsi çok yapışkan koyu bir akıntı oldu.ertesi gün evde idrar testi yaptım negatif çıktı.ama baş dönmelerim mide bulantılarım ara ara devam ediyor.14. günü yani bugün kasık ağrılarım çoğaldı karnımda şişkinlik ve gaz hissi var.ama kasıklarımdaki ağrı çok ne oluyor bana anlamıyorum.yumurtlama gününden m kaynaklanıyor yoksa hamilemiyim.

merhaba kizlar, ben yine yaziyorum, cok süphe yaptigimdan bu sabah test yaptim ama 4-5 dakika sonrasi cok acik pembe cizgi olusmaya basladi. ama cok az, görünebiliyor ama koyu renkli degildi. cok merakliyim adetime hala 5 gün var, merakta catlamak üzereyim, gögüslerim cok sismeye basladi, alt kadinlik yerim agrimaya basladi sanki adetim olacak gibi bir agri ama yinede emin degilim, lütfen yardim edin, sizi bekliyorum :(

yaseminc sana bi sorm olck tecrubelısın takıp edıyorm senı.2 aydır dogum kontrol hapını bıraktm ben en son 13 aralıkda adet oldm 5 gun surdu bıttıgı gun esımle ılışkıye gırdık bı kac defa daha bu aralar kasık agrım mıde yanması ve az bulantı gaz gogus ucu sızısıve beyaz akıntım fln var sence hamılemıyım yada hamıle oldumu nasıl anlarım anlayacagm sekılde yazarsan sevınırım lutfennn smdıden cok tskr..

canım kusura bakma biraz cevabım gecikti benim bazı sorunlarımdan dolayı giremedim buraya.. olabilir yani söyle söyleyeyim eger adetin düzenliyse 28 günde bir oluyorsa adetinin başlangıcından sonra 14.gün yumurtlama zamanın. doktorlar 10, 12,14,ve 16.günlerde saürekli ilişkiye girerseniz şansınızı artırırsınız diyorlar. ilişkiniz yumurtlama zamanına denk gelmise olabilir. ama beklemen lazım adetini. eger gecikirse test yaparsın. ama yok bekleyemem diyorsan kan testi yaptırabilirsin. yumurta döllendikten sonra birkaç gün içinde kanda görünüyo degeri.. inşallaj sonucu istediğin gibi çıkar. tekrar kusura bakma geç kaldıgım için..

ben aralık 23 de adet oldum ve suan ocak ayındayız ve 2 gun gecıktı bende gıttım test aldım yaptım ve sonuc pozitifım cıktı göğüslerimde sızı var var karnımda cok fazla agrı var hamıle mıyimm bilemedimm.. test pozitif ama yınede bı sorayım dedımm.. ve ılk gebelıgım olacak :D

Kızlar merhaba,
2 haftadır inanılmaz belim ağrıyor, bacaklarım romatizmalı yaşlılar gibi, halsizim, çok fazla gazım var ve idrarımda kepek gibi beyaz tortular var. İdrar testi negatif çıktı. adet olmama 8 gün var, henüz çok erken biliyorum ama 7 aydır deniyoruz, aşılama da yaptırdık her 28 günde bir kırmızılar gelmeye devam etti. Ne olur bana bi akıl verin.

merhabalar ben 2 yıllık evliyim hem okuyorum hem çalışıyorum yoğun bi hayatım var eşimi evlliğimi çok seviyorum:)allah herkese böle bi evlilik nasip etsinn inşalah..ben bikaçgündür bişiler hissediyorum ama adetime daha çok var polistik over rahatsızlığım var diane 35 kullanıyorum adetlerim düzene girdi çok şükür şu bikaçgündür yorgunluk halsizlik öksürükle başlayan kusmayla biten bi durum oldu faranjite yorumladım ama karnım bituaf biay öncde aynı şeyi hissettim gebelk testi negatif çıktı şimdide iştah artışı sanki karnım büyüyo gibi hissediorm karnımda bikıpırdanma oluo bazen aynaya baktığımda değiştiğimi hisediorm hele bugun yüzüm şişti sanki karnım çokca gergin sizce neolabilr doktora gitmelym teşekkür ederim sağolunn

Öncelikle ben erkeğim...cevap verirseniz sevinirim.eşimin adetine 10 gün kala 23 liealık pahalı bir idrer testi sonucu 2. çizgi silik çıksada bayağı bir belli ediyordu.1 gün sonra yani adetine 8 gün kala kan testi verdik hcg 3,90 çıktı.kısaca masallarda gibiydik dayanamadık bugün yani adetine 5 gün kala aynı marka idrar testiyle yine test yaptık hiç bir şey yok.
ilk yaptığımız testte ise bariz vardı.hayret aynı testle bişey yok.3.kez idrar testi yaptırmaya korkuyorum eşime çok etkileniyor.adeti bu pazar olacak daha.sizce hamilemidir.adete 8 gün kala hcg 3,90 olması nasıl bişey.cevap verirseniz sevinirim

Geri