Hamilemiyim Değilmiyim yorumları

• Konbuyu başlatan SadmiN
Uzman SühaN

Uzman SühaN

Administrator
Yönetici
Ayşe k.' Alıntı:
Test yaptm 2 çizgi çıktı ama silikti çizgi şmdi hamilemiyim değilmiyim
Gebelik testsinde ikinci çizginin silik çıkması gebelik olarak değerlendiriliyor. Tabi test hatalı değilse . Durumunuzdan emin olmak için hcg testi yapın.

A

Ayşe k.

Yeni Üye
Üye
Uzman SühaN' Alıntı:
Gebelik testsinde ikinci çizginin silik çıkması gebelik olarak değerlendiriliyor. Tabi test hatalı değilse . Durumunuzdan emin olmak için hcg testi yapın.
Silik 2 çizgi çıktı ama bn regl oldum acaba ndn kaynaklanıyordur şmdi hamilemiyim değilmiyim bna yardımcı olurmusnz

A

AsliK1

Yeni Üye
Üye
Merhaba ben 10 günlük gecikmenin ardından tarlusal kullanarak 5. Hapta sonra regl oldum yani normal regl kanamam gibiydi ağrılı ve 5 gün sürdü. Şu an kilo aldığımı ve şişkinlik hissediyorum. Hamilelik ihtimalim kalmamıştır değil mi?

A

AsliK1

Yeni Üye
Üye
AsliK1' Alıntı:
Merhaba ben 10 günlük gecikmenin ardından tarlusal kullanarak 5. Hapta sonra regl oldum yani normal regl kanamam gibiydi ağrılı ve 5 gün sürdü. Şu an kilo aldığımı ve şişkinlik hissediyorum. Hamilelik ihtimalim kalmamıştır değil mi?
Cevap verir misiniiizz ???

Z

ZeyDur

Yeni Üye
Üye
3 4 ay önce düşük yaptım kürtaj oldum bu ay ovulasyon tarihine dikkat ederem hamile kalmak istirem ama belirti yok daha sadece çok sık işarat çıkma birde karin ağrısı sırt ağrısı var kendimi de aşırı yorgun hissedirem hamile miyim çok merak edirem bana yardımcı olun lutfen

Z

ZeyDur

Yeni Üye
Üye
Uzman SühaN' Alıntı:
Ben 3 4 ay önce düşük yaptım kürtaj olmak zorunda kaldım ve oldum bu ay yumurtlama.tarihine uydum hamile kalmak.istiyorum.ama daha adetime.10.gün var belirtisi yok.pek fazla sadce sik tuvalete cikma yorgunluk halsizlik var neden böyle oluyorum acaba?

*MeleK*

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Yönetici
ZeyDur' Alıntı:
Ben 3 4 ay önce düşük yaptım kürtaj olmak zorunda kaldım ve oldum bu ay yumurtlama.tarihine uydum hamile kalmak.istiyorum.ama daha adetime.10.gün var belirtisi yok.pek fazla sadce sik tuvalete cikma yorgunluk halsizlik var neden böyle oluyorum acaba?
Durumunuz psikolojik yada mevsim geçişinden kaynaklı bir durumdan dolayı olabilir. Şu an adet tarihinize 10 gün var gebelik varmı yokmu diye merak ediyorsanız kan değerlerinize baktırarak genel durumu beta hcg değerlerine göre yorumlayabiliriz. Eğer kan değerlerinde yükselme söz konusu olursa gebeliğin oluştuğu anlamına gelir düşük kan değerleri gebelik olmadığı anlamına gelir. İdrar testinden gebelik tespiti için şu an sizin durumunuz çok erken..

Uzman SühaN

Uzman SühaN

Administrator
Yönetici
ZeyDur' Alıntı:
Merhaba, öncelikle belirtelim. Adete 10 gün kala gebe olup olmadığınızı öğrenemezsiniz + gebelik belirtilerini de yaşayamazsınız. Gebelik belirtileri gebeliğin 4-5. haftasın dan itibaren başlıyor. Septomlarınız ya psikolojik yada her hangi bir sağlık probleminden kaynaklanıyor. Septomlarınız devam ederse bir hekime görünüp muayene olun..

1Eylüll

1Eylüll

Yeni Üye
Üye
merhaba,kasiklarimda ara ara batmave agri,sabahlari biraz mide bulantisi veadet olucakmis gbi sanci var sebebi hamilelik olabilir mi ?

Uzman SühaN

Uzman SühaN

Administrator
Yönetici
1Eylüll' Alıntı:
merhaba,kasiklarimda ara ara batmave agri,sabahlari biraz mide bulantisi veadet olucakmis gbi sanci var sebebi hamilelik olabilir mi ?
Merhaba , evet sebebi gebelik olabilir, başka koşullarda duruma katkıda bulunmuş olabilir. Adetiniz de gecikme varsa veya gecikmeniz olursa gebelik testi yaparak gebe olup olmadığınızı öğrenebilirsiniz.

D

Dnndöd

Forum Okuru
essenn' Alıntı:
Ellerine sağlık Sadmin..
Benim daha adetime var ve göğüslerim sert ve açıyor kanamam da oldu göğüslerimin uçları bolon bolon küçük bişegler çıktı test yaptım negatif çıktı 6 gün erken gebelik testi yaptım oda negatif çıktı ama bi yanlışlık olabilir mi acaba

Uzman SühaN

Uzman SühaN

Administrator
Yönetici
Dnndöd' Alıntı:
Benim daha adetime var ve göğüslerim sert ve açıyor kanamam da oldu göğüslerimin uçları bolon bolon küçük bişegler çıktı test yaptım negatif çıktı 6 gün erken gebelik testi yaptım oda negatif çıktı ama bi yanlışlık olabilir mi acaba
Adetinize daha var , kanamanız da olmuş nasıl oluyor bu ? Sorunuzu gözden geçirin..

M

Mühendis-Hanım

Üye
Üye
Uzman SühaN' Alıntı:
Adetinize daha var , kanamanız da olmuş nasıl oluyor bu ? Sorunuzu gözden geçirin..
Merhaba.
Regl günümden iki gün önce sürtünme yoluyla ilişki yaşadım. Boşalma olmadı. Erkek arkadaşım zevk suyu da gelmediğini,kendisini tuttuğunu, endişelenmemem gerektiğini söylüyor fakat tedirginim engel olamıyorum. Bu dönemde zevk suyuyla hamile kalınabilir mi? Takvime göre yarın regl olmam gerek, eğer olursam rahatlayabilir miyim, hamile olmadığımın kesin ispatı olur mu? :(

Uzman SühaN

Uzman SühaN

Administrator
Yönetici
Merhaba, yumurtlama dönemi ve yumurtlama dönemine bir kaç gün kala ilişkide bulunmak gebe kalma şansını artırır . İki dönemin ortasında yumurtlama gerçekleşsede farklı zamanlarda olabilir. Korunma yöntemi uygulamadığınız dönemde her ilişkiden gebe kalabilirsiniz. Adetin hemen öncesi ve sonrası ihtimal düşük olmakla beraber vardır.

M

Mühendis-Hanım

Üye
Üye
Uzman SühaN' Alıntı:
Merhaba, yumurtlama dönemi ve yumurtlama dönemine bir kaç gün kala ilişkide bulunmak gebe kalma şansını artırır . İki dönemin ortasında yumurtlama gerçekleşsede farklı zamanlarda olabilir. Korunma yöntemi uygulamadığınız dönemde her birliktelikten gebe kalabilirsiniz. Adetin hemen öncesi ve sonrası ihtimal düşük olmakla beraber vardır.
Sizi yeniden rahatsız ediyorum kusura bakmayın.
Bu gün itibariyle oldukça ağrılı olarak regl kanamam başladı. Renk ve miktar olarak normaldi. Ancak dışarda oluşum ve çok ağrım olması sebebiyle arveles isimli ağrı kesiciyi içtim. Bu ilacı içmemin ardından kanamam tamamen kesildi. Kesilmiş olmasına rağmen normal günümden bir gün sonra koyu kırmızı renkli kanamanın olması hamile olmadığımın kesin ispatıdır değil mi

Likapam

Likapam

Paylaşımcı Melek
Mühendis-Hanım' Alıntı:
Sizi yeniden rahatsız ediyorum kusura bakmayın.
Bu gün itibariyle oldukça ağrılı olarak regl kanamam başladı. Renk ve miktar olarak normaldi. Ancak dışarda oluşum ve çok ağrım olması sebebiyle arveles isimli ağrı kesiciyi içtim. Bu ilacı içmemin ardından kanamam tamamen kesildi. Kesilmiş olmasına rağmen normal günümden bir gün sonra koyu kırmızı renkli kanamanın olması hamile olmadığımın kesin ispatıdır değil mi
Adetini gününde olmuşsun bu kesin hamile değilsin demektir adetliyken çok mecbur değilsen ağrı kesici ve türevi ilaç kullanma canım adetini keser yada az olmanı sağlar

M

M.i.r.a

Forum Okuru
Merhaba ben 13 Haziran'da parça aldırdım uzun süren adetlerim oluyordu..14 Haziran'da adet gördüm o günden beri adet görmedim adetim 1 hafta geçtiğinde kan testi yaptırdım 0.27 çıktı doktor erken daha çıkmayabilir demişti bir hafta sonra dün yine yaptırdım 0.31 çıktı acaba gebelik olabilir mi çok istiyorduz

SadmiN

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici
Sevgili mira malesef bu sonuçlara göre hamileliğiniz yok. Parçadan sonra adetinizin düzene girmesini bekleyin lütfen. Hangi tarihlerde olacağınızı not alın ve yumurtlama günü hesaplama için aşağıdaki yardımcı otomatik programdan yararlanın. Ama bunun için en az üç ay adet sürelerinizi takip edin olur mu ?

Rabbim İsteyen Her kese en kısa sürede nasip eder inşallah.

H

Hulya034

Paylaşımcı Melek
Merhaba. 22 martta sürtünmeli birlikteliğim oldu. Zevk suyundan şüpheleniyorum. Olaydan sonra 5 kere adet gördüm ama alt karnım şişti. En son yaptığım test mayıs 18 deydi ve nehatifti ama sabah idrarı ile yapmadım. Korkmalı mıyım

Konuyu Başlatan Benzer Konular Forum Cevaplar
G Hamilemiyim Sorular Cevaplar 1
A Hamilemiyim Sorular Cevaplar 5
N Hamilemiyim Sorular Cevaplar 1
Y Hamilemiyim Sorular Cevaplar 3
A Hamilemiyim Sorular Cevaplar 4
S Hamilemiyim Sorular Cevaplar 3
C Hamilemiyim Sorular Cevaplar 1
*MeleK* Hamilemiyim Sorular Cevaplar 12