Hamilemiyim Değilmiyim yorumları

• Konbuyu başlatan SadmiN
S

Selin’de

Paylaşımcı Melek
SadmiN' Alıntı:
Hayır Korkmanıza gerek yok.
Sadmin abla bana kızıyorsun ama Hülya’ya hiç kızmıyorsun

SadmiN

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici
İkinize de kızıyorum Selin alt karnın çok yemenden şişiyordur vücudunda tuz fazlan vardır stresten yemeğe eğilimin artmıştır ne bileyim hülya doktora git ama hamilemiyim demekten vaz geç artık.

H

Hulya034

Paylaşımcı Melek
SadmiN' Alıntı:
İkinize de kızıyorum Selin alt karnın çok yemenden şişiyordur vücudunda tuz fazlan vardır stresten yemeğe eğilimin artmıştır ne bileyim hülya doktora git ama hamilemiyim demekten vaz geç artık.
Doktora niye gideyim?

SadmiN

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici
Hulya034' Alıntı:
Doktora niye gideyim?
Alt karnın şiş ya neden şiş diyorsun belki bağırsak sıkıntın var ama hamilelik değil git göster sıkıntını söyle dermanını bulsun inşallah.

H

Hulya034

Paylaşımcı Melek
SadmiN' Alıntı:
Alt karnın şiş ya neden şiş diyorsun belki bağırsak sıkıntın var ama hamilelik değil git göster sıkıntını söyle dermanını bulsun inşallah.
Hamilelik değildir uani dimi kesin emin misiniz

SadmiN

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici
Milyon kere olmasada yüze yaklaştı senin hamile olamayacağım olmadığın ama ısrar ediyorsun ne zaman vaz geçeceksin bilmiyorum hamile değilsin.

H

Hulya034

Paylaşımcı Melek
SadmiN' Alıntı:
Milyon kere olmasada yüze yaklaştı senin hamile olamayacağım olmadığın ama ısrar ediyorsun ne zaman vaz geçeceksin bilmiyorum hamile değilsin.
Sanırım 6.adetimde emin olcam artık. 15 ağustosta adet olcakmışım. Bişi daha sorcam. Bugün katı kıvamda akıntı geldi sümüksü gibi. Rengi sarımsı gibiydi bu nedendir

S

Selin’de

Paylaşımcı Melek
SadmiN' Alıntı:
Abla bana direk kızıp cevap vermiyorsun Hülya’ya direk cevap verip kızıyorsun

SadmiN

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici
Tamam selin sor sor bi kamyon cümle kuracağına, ne sorcaksan sor her günümüz aynı değil sinir ediyorsunuz siz bıdıbıdıcı psikopat ikili :D:D

S

Selin’de

Paylaşımcı Melek
SadmiN' Alıntı:
Tamam selin sor sor bi kamyon cümle kuracağına, ne sorcaksan sor her günümüz aynı değil sinir ediyorsunuz siz bıdıbıdıcı psikopat ikili :D:D
Sadmin ablacım bugun yine gittim kadın Doğuma karından ultrasonla baktı gebelik Yok dedi inanıyım mı artık abla az önce karnımın sağ tarafı telefon titreşimi gibi titredi 5 dakika arkalıklarla korktum internete yazdım sadece gebelik diyor yani abla benim 7 beta hcg 6 vajinal ultrason yanılır mı yani bizim doktorlar gizli gebeliği bilmiyor da amerikadakiler nasıl biliyor anlamıyorum abla

H

Hulya034

Paylaşımcı Melek
Selin’de' Alıntı:
Sadmin ablacım bugun yine gittim kadın Doğuma karından ultrasonla baktı gebelik Yok dedi inanıyım mı artık abla az önce karnımın sağ tarafı telefon titreşimi gibi titredi 5 dakika arkalıklarla korktum internete yazdım sadece gebelik diyor yani abla benim 7 beta hcg 6 vajinal ultrason yanılır mı yani bizim doktorlar gizli gebeliği bilmiyor da amerikadakiler nasıl biliyor anlamıyorum abla
Aaa o gazdır canım. Titreşim gibi olmuyomuş bebek hareketleri.
Sadmin abla ben şunu sormak istiyorhm çocuk sahibi olduğun için. Öncelikle hamile biri karnına bastırabilir mi otururken elleriyle? Yani o kadar yumuşak olur mu hamile birinin karnı? Karnını içe bastırabilecek kadar?

SadmiN

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici
Ya bakın muhteşem ikili şunu kafanıza sokun. dünya üzerinde
beta hcg testinde
çıkmayan
ama hamilelik ile karşılaşılan
bir
durum
yoooook
Beta hcg de çıkmayan gebelik olmaz. Bu testin sonucu yüzde bir milyon doğrudur. Yok diyor ise hamilelik yok demektir. Karnım titredi göbeğim büyüdü popom kendi başına yürümeyi öğrendi gibi işaretlere bakarak hamilemiyim demeyin öyle bir durum söz konusu asla değil. Hamile Değilsiniz. Nokta.

H

Hulya034

Paylaşımcı Melek
SadmiN' Alıntı:
beta hcg testinde
çıkmayan
bir
durum
yoooook
Beta hcg de çıkmayan gebelik olmaz. Bu testin sonucu yüzde bir milyon doğrudur. Yok diyor ise hamilelik yok demektir. Karnım titredi göbeğim büyüdü popom kendi başına yürümeyi öğrendi gibi işaretlere bakarak hamilemiyim demeyin öyle bir durum söz konusu asla değil. Hamile Değilsiniz. Nokta.
Sadmin abla ben şunu sormak istiyorhm çocuk sahibi olduğun için. Öncelikle hamile biri karnına bastırabilir mi otururken elleriyle? Yani o kadar yumuşak olur mu hamile birinin karnı? Karnını içe bastırabilecek kadar?

S

Selin’de

Paylaşımcı Melek
SadmiN' Alıntı:
beta hcg testinde
çıkmayan
bir
durum
yoooook
Peki ablacım gizli gebelikte neden kanda çıkmaz ultrasonda gözükmez diyor bunu da açıklar kışın lütfen

SadmiN

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici
Sürekli gizli gebelik konusuna takmışsın konuya gir üstteki adresin tamamını kopyala buraya yapıştır düzenleyeceğim o konuyu hadi bekliyorum.

S

Selin’de

Paylaşımcı Melek
SadmiN' Alıntı:
Sürekli gizli gebelik konusuna takmışsın konuya gir üstteki adresin tamamını kopyala buraya yapıştır düzenleyeceğim o konuyu hadi bekliyorum.
Ablacım ben onu sormıyoeum sizin sitenizin dışında da farklı siteler de de kanda çıkmaz ultrasonda görülmez Doğuma kadar fark edilmez yazıyor

H

Hulya034

Paylaşımcı Melek
Hulya034' Alıntı:
@SadmiN

S

Selin’de

Paylaşımcı Melek
SadmiN' Alıntı:
Yani ablacım bu gizli gebelik bi tek sizin bu forumda Yok iki uç yerde daha var hepsinde aynı şey yazıyor yani

H

Hulya034

Paylaşımcı Melek
Hulya034' Alıntı:
Abla bana da ccp verir misin

S

Selin’de

Paylaşımcı Melek
SadmiN' Alıntı:
Sadmin ablacım sen bu kadar kesin ve net nasıl konuşuyorsun beta hcg asla yanlış çıkmaz diye yani benim 8 beta hcg hepsi negatıf genel 0.100 0.150 en son 0.14 çıktı bunlar kesin dimi ablacım nolur kızma dünde gititm karından ultrason yaptı gebelik Yok dedi emin olmalıyım artık dimi vajinal ultrason da keseyi gören doktorlar benim Kasım 30 da yaşadığım ilişkidr olusucak olan bi gebeliği bu zamana kadar gittiğim 6 7 doktor görürdü heralde ablam dimi

Konuyu Başlatan Benzer Konular Forum Cevaplar
Y Hamilemiyim Sorular Cevaplar 3
A Hamilemiyim Sorular Cevaplar 4
S Hamilemiyim Sorular Cevaplar 3
F Hamilemiyim Sorular Cevaplar 6
E Hamilemiyim Sorular Cevaplar 3
H Hamilemiyim Sorular Cevaplar 8
C Hamilemiyim Sorular Cevaplar 1
*MeleK* Hamilemiyim Sorular Cevaplar 12