Hamilemiyim Değilmiyim yorumları

Mrb arkadaslar ben mart 11 de adet oldum bu ay 10 nda olmam gerekiyordu aama olmadım 11 ınde test yaptım negatif çıktı ve bugün 13 ü hala gelmedi adetim normalde geçikmez ve arada bi hafif sancı giriyo karnıma biraz yorgunluk var bu testi bi daha ne zmn tekrarlasam bilemiyorum az daha beklemelimiyim yine negatif sonuc almaktan korkuyorumm acaba hamilemiyimde düşünmeden edemiyorum

Mrb arkadaslar ben mart 11 de adet oldum bu ay 10 nda olmam gerekiyordu aama olmadım 11 ınde test yaptım negatif çıktı ve bugün 13 ü hala gelmedi adetim normalde geçikmez ve arada bi hafif sancı giriyo karnıma biraz yorgunluk var bu testi bi daha ne zmn tekrarlasam bilemiyorum az daha beklemelimiyim yine negatif sonuc almaktan korkuyorumm acaba hamilemiyimde düşünmeden edemiyorum

Merhabalar Değerli misafirimiz sorunuzu tabiki cevaplandırırız.
Şu anda mevsimsel olarak bir dönüş yaşıyoruz ülke olarak. Özellikle kadınlarımız mevsimsel değişikliklerde adet zamanlarını biraz geçirirler. Eğer test yaptırdığınız halde sonuç negatif ise normal test yerine kandan gebelik testi olan beta hcg yaptırın. Bu testinde sonucu negatif diyor ise kesinlikle hamilelik yok demektir.

Saygılarımızla.

28 yaşındayım ismim özge erkek arkadaşımla korunmasız ilişkiye girdim adet günümden 13 gün sonra. .
ben üstteyken içime boşaldı hiç farketmedim ama . 10 dk sonra gittim yıkadım.. beklenen adet tarihim 20 nisan 1 hafta var yani tabi erken old için çıkmaz dediler testte yapamıyorum erken gebelik testleri veya kanda gebelik testi yaptırsam belli olurmu acaba . cvp veren herkese teşekkür ederim..

Merhabalar Özge polat hemen sorunuzu cevaplandıralım sizinde.
Öncelikle inanılmaz tehlikeli bir dönemde erkek arkadaşınızla birlikte olduğunuzun altını çizmek istiyoruz. Bu dönemlerdeki birlikteliklerde özellikle siz 28 veya 30 günde bir regl oluyor iseniz tam hamile kalmak için uygun bir zamanda birlikte olmuşsunuz bunu belirtelim. Bir hafta var daha adetinize ve bu dönemlerde hiç bir test sizin hamile olup olmadığınızı ortaya çıkartmaz. Adetinize 1-2 gün kala kandan gebelik testi yaptırırsanız sonuç alabileceğinizi düşünüyoruz.

Saygılar.

merhaba. ben yumutrlama dönemimde eşimle birlikte oldum ve 10 gün içinde midemde yanma ve bulantı oldu. şuanda adetim 3 gün geçti göğüslerimde ağrı kasıklarımda sancı var ve sanki adet olacakmışım gibi hissediyorum bugün test yaptım negatifti bitane daha yaptım ve teste biraz bastırdım 1 dk. bekledim hafif bi pembelik oldu ama çok net değildi çizgi belli belrsizdi. hamile olabilirmiyim

Merhabalar değerli misafirimiz sorunuzu cevaplandırmaya çalışalım.
İkinci çizginin belli belirsiz görünmesi hamilelik işaretidir. İlk 5 dakika içinde istediğiniz kadar silik ikinci çizgi alın bu hamileliğinize işarettir. Tabiki böyle umuyoruz ama sonuçlar bu yönde. Lütfen pazatreti günü kandan gebelik testi yaptırın. Hamileliğiniz varsa mutlaka sonuç alırsınız.

Saygılar.

arkadaslar ben iki çocuk annesiyim yumurtlama dönemim ondördüydü ve birlikte olduk eşimle daha sonrasinda asiri kasık agrisi yasadim belimde agriyo zaman zaman gögüs uçlarimda koyulaşti beta hcg yaptirdim yirmisinde yani yumurtlama dönemimden alti gün sonra negatif mide bulantisi bas dönmemde var hamilemiyim sizce
Selamlar,

Öncelikle bhcg testini çok erken yaptırmışsınız onu belirtelim. Lütfen öngördüğünüz normal regl tarihinize bir iki gün kala bu testi yenileyin. Kesin sonuç alabilirsiniz. Umarım hamile kalmışsınızdır.

Saygılar.

merhaba benimde bir sorum var 6 aylık evliyim ve bebek sahibi olmak istiyorum eşim geri çekilme yöntemini uyguluyor bunun korunma yöntemi olmadığını biliyorum yani her ay hamile kalma ihtimalim var ama ne yazık ki birşey yok çok üzülüyorum eşim şimdilik istemiyor ama ben çok istiyorum tam da korunmadığı için her ay şüpheleniyorum en ufak bir yerim ağrısa acaba hamile miyim diyorum reglime 2 hafta var ve adetimden sonra ki hafta yani tam yumurtlama döneminden sonra kasıklarımda ara ara ağrılar oluyor ayn şekilde göğüslerimde de ayrıca akıntımda arttı ve rengi normal zamankinden farklı offf bunlar belirti biliyorum ama her hayal kırıklığına uğruyorum adetime de daha ver çok merak ediyorum acaba hamile miyim yardımcı olun lütfennnnn.

Merhabalar,

Geri çekilme yöntemi özellikle Türkiye'de ve Dünya'da çok yaygın olarak kullanılsada tam larak koruma sağlamaz. Erkeğin ön sıvısında canlı spermlerin olduğu düşünüldüğünde hamile kalma olasılığınız var diyebiliiriz. Fakat tam birleşme olsa ve içe boşalma olsa daha net birşeyler olabilir. Siz birazda çok bebek istediğiniz için ve bu durumu taktığınız için ister istemez psikolojik olarak bu belirtileri alıyor olabilirsiniz. Umarız hamile kalmışsınızdır.

Saygılar.

İlacın bebeğe ne gibi zararı var

Merhaba. Ben her ay düzenli olarak 30 günde bir adet oluyorum. 2 nisan da adet oldum yumurtlama dönemim ise 18 nisanda. Fakat ayın 12sinde eşimle ilişkide bulunduk ve içime boşaldı hamilelik ihtimali var mıdır? Eğer varsa da diş rahatsızlığımdan dolayı bu süreç içinde 2 defa majezik içtim bebeğe herhangi bi zararı etkisi olur mu?

arkadaşlar çok açık kahverengi leke oldu 2 kere bir de göğüslerimin uçları dokununca biraz acıyor adet günüm ay sonunda hamilelik olasılığım var mı acaba bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursanız sevinirim önceki adetim 31 marttı...

hamilemıyım

mereba ben eclin adetim on iki gün gecikti adetime yakın zamanda göğüslerim şişer belim ağrırdı ama bu yok şu an bile sadece ayaklarımda ağrı oluyo sürekli oturduğum halde bıle ayrışa çalışırken karın bölgemde agrı oluyo sancılar giriyor adetim gecikiyodu beş günden fazla değil ama acaba hailemiyim

Geri