Hamilemiyim Değilmiyim yorumları

Hamilemisiniz değil misiniz ? Hamilemiyim değilmiyim ? neden bu kadar düşünüyorsunuz. Süreçteki belirtilerinizi buraya yazın hep birlikte bunu değerlendirelim kızlar :)Buradaki siteden de sorular sorabiliyorsunuz bilginiz olsun.

Ekli dosyayı görüntüle 71519
merhabalar. 12 ocak ilk adet günüm 19 ocakta hsg çektirdim sonuç tüpler açık kanallar açık adetime 9 gün kala kanama şeklinde adet oldum. Üçüncü günüm çok yoğun bir kanama olmadı. Bel ağrısı ve kasık ağrısı haricinde bir şikayetim olmadı. Kalp çarpıntım oluyor uyumadan önce. Sık idrara çıkıyorum. Bu gelen kanama hsg ile alakalı erken adet mi yoksa yerleşme mi ayırt edemedim cevabınız çok önemli teşekkürler şimdiden

Ben adet olalı 14 gün oldu dün kahverengi leke geldi sonra pembe leke geldi adet oluyorum sandım hafif sancı falan olunca bugün tekrar leke geldi koyu kahverengi akıntı şeklinde değil ama leke geliyor ara ara neden olabilir bu kafam karıştı

Ben adet olalı 14 gün oldu dün kahverengi leke geldi sonra pembe leke geldi adet oluyorum sandım hafif sancı falan olunca bugün tekrar leke geldi koyu kahverengi akıntı şeklinde değil ama leke geliyor ara ara neden olabilir bu kafam karıştı

Ara lekelenmeler bir çok koşuldan kaynaklanabilir. Nedeni de ancak muayene ve yapılacak hormon tetkitleri ile anlaşılabilir. Hormon problemleri, rahim kaynaklı sorunlar lekelenmeye sebep olabilir. Bir kadın doğum uzmanına görünmenizde fayda var.

Mehrabalar sevgili misafirimiz, yazdığınız sorularda kayıtsız kullanıcı bölümüne nick yazarsanız hitap şeklimizi de ona göre ayarlarız.
Gelelim sorunuza. Bu sıralarda mutlak suretle ayaklarınızı yukarıya doğru dikerek bir hafta en azından hiç birşey yapmayın dinlenmeye geçin lütfen. Bir hafta sonunda yeniden BETA HCG testi yaptırın eğer değerler yükselir ise korkulacak birşey yok. Ağrıların olmasıda normal tatlım.

Sevgiler.
Merhaba ben eşimle ilişkiye girdikten 2 gün sonra adet oldum adet bittikten sonra 10 gün sonra aşırı baş dönmesi kasık ağrısı göğsümde hassiyet hafif mide bulantısı gibi belirtiler yaşıyorum sizde bu durumda hamile olma olasılığım var mı?

Merhaba ben eşimle ilişkiye girdikten 2 gün sonra adet oldum adet bittikten sonra 10 gün sonra aşırı baş dönmesi kasık ağrısı göğsümde hassiyet hafif mide bulantısı gibi belirtiler yaşıyorum sizde bu durumda hamile olma olasılığım var mı?

Selamlar Gülistannn, kesinlikle hamile olamazsın. Zaten adet te olmuşsun. Bu yaşadığın hamilelik belirtilerine benzese de hamile değilsin. Başka nedenleri vardır. Üzülme sıkıntı, ilaç kullanımı vs vs ama hamilelik değil bu bilgin olsun.

Merhaba.. 23 ocakta adet oldum ve eşimle korumasız ilişkiye girdik bir çok kez. Ve adetime 9 var miğdem bulanıyor. sol kasığı ara ara sancılanıyor ve bel ağrısı çok fazla acaba hamileyim yardımcı olurmunuz

Merhaba.. 23 ocakta adet oldum ve eşimle korumasız ilişkiye girdik bir çok kez. Ve adetime 9 var miğdem bulanıyor. sol kasığı ara ara sancılanıyor ve bel ağrısı çok fazla acaba hamileyim yardımcı olurmunuz

Geri