Hamilemiyim Değilmiyim yorumları

Merhaba..
bnm bugünle birlikte 2 gün geçikmem oldu ve dha öncehep günü gününe gelr bna yardımcı olurmsnz acaba hamilemiyim??

Merhaba, Her adet gecikmesi gebelik kaynaklı değildir. Bir çok koşul adet gecikmesine neden olabilir. Gebe olup olmadığınızı ancak test yaparak öğrenebilirsiniz. Test yapmanız için yeterli gecikme mevcut.

Merhaba ben 10 günlük gecikmenin ardından tarlusal kullanarak 5. Hapta sonra regl oldum yani normal regl kanamam gibiydi ağrılı ve 5 gün sürdü. Şu an kilo aldığımı ve şişkinlik hissediyorum. Hamilelik ihtimalim kalmamıştır değil mi?

3 4 ay önce düşük yaptım kürtaj oldum bu ay ovulasyon tarihine dikkat ederem hamile kalmak istirem ama belirti yok daha sadece çok sık işarat çıkma birde karin ağrısı sırt ağrısı var kendimi de aşırı yorgun hissedirem hamile miyim çok merak edirem bana yardımcı olun lutfen

Gebelik testsinde ikinci çizginin silik çıkması gebelik olarak değerlendiriliyor. Tabi test hatalı değilse . Durumunuzdan emin olmak için hcg testi yapın.
Ben 3 4 ay önce düşük yaptım kürtaj olmak zorunda kaldım ve oldum bu ay yumurtlama.tarihine uydum hamile kalmak.istiyorum.ama daha adetime.10.gün var belirtisi yok.pek fazla sadce sik tuvalete cikma yorgunluk halsizlik var neden böyle oluyorum acaba?

Ben 3 4 ay önce düşük yaptım kürtaj olmak zorunda kaldım ve oldum bu ay yumurtlama.tarihine uydum hamile kalmak.istiyorum.ama daha adetime.10.gün var belirtisi yok.pek fazla sadce sik tuvalete cikma yorgunluk halsizlik var neden böyle oluyorum acaba?
Durumunuz psikolojik yada mevsim geçişinden kaynaklı bir durumdan dolayı olabilir. Şu an adet tarihinize 10 gün var gebelik varmı yokmu diye merak ediyorsanız kan değerlerinize baktırarak genel durumu beta hcg değerlerine göre yorumlayabiliriz. Eğer kan değerlerinde yükselme söz konusu olursa gebeliğin oluştuğu anlamına gelir düşük kan değerleri gebelik olmadığı anlamına gelir. İdrar testinden gebelik tespiti için şu an sizin durumunuz çok erken..

Merhaba, öncelikle belirtelim. Adete 10 gün kala gebe olup olmadığınızı öğrenemezsiniz + gebelik belirtilerini de yaşayamazsınız. Gebelik belirtileri gebeliğin 4-5. haftasın dan itibaren başlıyor. Septomlarınız ya psikolojik yada her hangi bir sağlık probleminden kaynaklanıyor. Septomlarınız devam ederse bir hekime görünüp muayene olun..

Geri