Hamilemiyim Değilmiyim yorumları

Merhabalar sadmin ben bişey sormak istiyorum. Ben 9 aylık evliyim korunmuyoruz da daha adetime 12 gün var ama göğüslerde şişkinlik ve ağrı var bide belim çok ağrıyo yorgunluk var üstümde ve utanıyorum söylemeye ama sürekli gaz çıkartıyorum iştah artışı oldu bian da sizce bunlar olağan durumlar mı? Rabbim isteyen herkese nasip etsin insallah bnde çok istediğim için fikirlerinizi merak ediyorum

Merhaba , bunlar belirttiğiniz gibi olağan durumlar. Gebelik dışında bir kaç koşuldan kaynaklı görülen septomlardır. Adete 12 gün kala gebelik belirtisi olmaz. Gebelik belirtileri gebeliğin 4-5 . haftasın dan itibaren başlar. İlk belirti adet gecikmesi , yerleşme kanaması ( her gebelikte olmayabiliyor) gögüslerde hassasiyettir. Gebe olup olmadığınızı öğrenmek istiyorsanız adet dönemine 1-2 gün kala yada adet döneminde gecikme olunca test yaparsınız..

Hamilemisiniz değil misiniz ? Hamilemiyim değilmiyim ? neden bu kadar düşünüyorsunuz. Süreçteki belirtilerinizi buraya yazın hep birlikte bunu değerlendirelim kızlar :)Buradaki siteden de sorular sorabiliyorsunuz bilginiz olsun.

Ekli dosyayı görüntüle 71519
Merhaba sadmin bir şey soracaktım :) Dün eşimle ilişkiye girdik. İlişki sırasında eşim içimden çıkarak dışarıya boşaldı. Kesinlikle içime boşalmadı. Sadece boşalma olduğunu fakat zevk almadığını yani yarım boşalma yaşadığını söyledi. İçimden çıkıp dışarıya boşaldıktan sonra peçete ile sildi hatta gelmesin diye iyice sıktı ve sildi peçeteyle. Hala sert olduğunu devam etmek istediğini söyledi. Ve biraz sürtünüp içime girdi. 10 sn sonra da tam boşalma yaşadı fakat yine içime değil dışarıya çıkartarak boşaldı. Beni şüphelendiren şu ki kızlar, eşim kesinlikle içime boşalmadı kendisi de kaçırmadığını kaçırsa hissedeceğini söyledi fakat ilk yarım boşalmadan sonra temizleyip sonra içime girdikten sonra acaba ilk yarım boşalmadan az miktarda sperm kaçmış olabilir mi içime? İyice sıktım temizledim diyor fakat güvenemedim. Ne olur güzelce açıklayın çok kötü durumdayım. Bu şartlarda bebek istemiyorum. Ertesi gün hapı da zararlı diye almadım zaten olay üstünden 2 gün geçmek üzere. Sizce hamile kalma olasılığım nedir? Üstelik ovülasyon dönemindeyim

Merhaba sadmin bir şey soracaktım :) Dün eşimle ilişkiye girdik. İlişki sırasında eşim içimden çıkarak dışarıya boşaldı. Kesinlikle içime boşalmadı. Sadece boşalma olduğunu fakat zevk almadığını yani yarım boşalma yaşadığını söyledi. İçimden çıkıp dışarıya boşaldıktan sonra peçete ile sildi hatta gelmesin diye iyice sıktı ve sildi peçeteyle. Hala sert olduğunu devam etmek istediğini söyledi. Ve biraz sürtünüp içime girdi. 10 sn sonra da tam boşalma yaşadı fakat yine içime değil dışarıya çıkartarak boşaldı. Beni şüphelendiren şu ki kızlar, eşim kesinlikle içime boşalmadı kendisi de kaçırmadığını kaçırsa hissedeceğini söyledi fakat ilk yarım boşalmadan sonra temizleyip sonra içime girdikten sonra acaba ilk yarım boşalmadan az miktarda sperm kaçmış olabilir mi içime? İyice sıktım temizledim diyor fakat güvenemedim. Ne olur güzelce açıklayın çok kötü durumdayım. Bu şartlarda bebek istemiyorum. Ertesi gün hapı da zararlı diye almadım zaten olay üstünden 2 gün geçmek üzere. Sizce hamile kalma olasılığım nedir? Üstelik ovülasyon dönemindeyim

Lütfen soru tekrarı yapmayın. Sorunuz daha önce yanıtlandı.

Merhaba Acaba hamilelik söz konusu olabilir mi kızlar? Acil cevap lütfen

Merhabalar bnm bi sorum olacak bn 4sene dogum kontrol hapi kullandim 4 ay oncrde biraktim ilk ay regl 2 hafta arayla oldum sonra duzene girmisti bu ay 3 gun regl gunum gecikti ve sonradan gun icinde az az kanamam oluyo normal regl gibi degil gun icinde 4 - 5 damla geliyo bunun sebebi ne olabilir yerlesme kanamasi olabilir mi yada soyle sorayim hamilelik var midir acaba

Esim İlişkiden sonra içime boşaldı fakat o gunun sabahında regl oldum, hamıle kalma olanagı varmıdır

Merhabalar bnm bi sorum olacak bn 4sene dogum kontrol hapi kullandim 4 ay oncrde biraktim ilk ay regl 2 hafta arayla oldum sonra duzene girmisti bu ay 3 gun regl gunum gecikti ve sonradan gun icinde az az kanamam oluyo normal regl gibi degil gun icinde 4 - 5 damla geliyo bunun sebebi ne olabilir yerlesme kanamasi olabilir mi yada soyle sorayim hamilelik var midir acaba

Merhaba, doğum kontrol hapı bırakıldıktan sonra adet düzensizlikleri olabiliyor. Kanama miktarı da değişebilir. Sorunuzun yanıtını ancak test yaparak öğrenebilirsiniz. Yerleşme kanaması ile ilgili detaylı bilgi için aşağıdaki linki ziyaret ediniz.

Yerleşme kanaması adet kanaması gibimi olur ?

Merhaba lütfen cevap yazın . Ben 2 yıllık evliyim ama korunmayı 6 ay önce bıraktım normalde düzenli adet olurum bu ay 4 gün geçti ama mide bulantısı bel ağrısı göğüs ağrısı diş ağrısı kasık ağrısı var test yaptım negatif çıktı kan testi vermedim henüz acaba hamile miyim ve aşırı gaz oluyor

Merhaba, her adet gecikmesi gebelik kaynaklı değildir. Bir çok koşul adet gecikmesine neden olabilir. Evde yaptığınız idrar dan gebelik testleri hatalı sonuç verebilir. Durumunuz dan emin olmak adına hcg testi yapın.

Geri