Hamilemiyim Değilmiyim yorumları

merhaba,kasiklarimda ara ara batmave agri,sabahlari biraz mide bulantisi veadet olucakmis gbi sanci var sebebi hamilelik olabilir mi ?

Ellerine sağlık Sadmin..
Benim daha adetime var ve göğüslerim sert ve açıyor kanamam da oldu göğüslerimin uçları bolon bolon küçük bişegler çıktı test yaptım negatif çıktı 6 gün erken gebelik testi yaptım oda negatif çıktı ama bi yanlışlık olabilir mi acaba

Benim daha adetime var ve göğüslerim sert ve açıyor kanamam da oldu göğüslerimin uçları bolon bolon küçük bişegler çıktı test yaptım negatif çıktı 6 gün erken gebelik testi yaptım oda negatif çıktı ama bi yanlışlık olabilir mi acaba

Adetinize daha var , kanamanız da olmuş nasıl oluyor bu ? Sorunuzu gözden geçirin..

Adetinize daha var , kanamanız da olmuş nasıl oluyor bu ? Sorunuzu gözden geçirin..
Merhaba.
Regl günümden iki gün önce sürtünme yoluyla ilişki yaşadım. Boşalma olmadı. Erkek arkadaşım zevk suyu da gelmediğini,kendisini tuttuğunu, endişelenmemem gerektiğini söylüyor fakat tedirginim engel olamıyorum. Bu dönemde zevk suyuyla hamile kalınabilir mi? Takvime göre yarın regl olmam gerek, eğer olursam rahatlayabilir miyim, hamile olmadığımın kesin ispatı olur mu? :(

Merhaba, yumurtlama dönemi ve yumurtlama dönemine bir kaç gün kala ilişkide bulunmak gebe kalma şansını artırır . İki dönemin ortasında yumurtlama gerçekleşsede farklı zamanlarda olabilir. Korunma yöntemi uygulamadığınız dönemde her ilişkiden gebe kalabilirsiniz. Adetin hemen öncesi ve sonrası ihtimal düşük olmakla beraber vardır.

Merhaba, yumurtlama dönemi ve yumurtlama dönemine bir kaç gün kala ilişkide bulunmak gebe kalma şansını artırır . İki dönemin ortasında yumurtlama gerçekleşsede farklı zamanlarda olabilir. Korunma yöntemi uygulamadığınız dönemde her birliktelikten gebe kalabilirsiniz. Adetin hemen öncesi ve sonrası ihtimal düşük olmakla beraber vardır.
Sizi yeniden rahatsız ediyorum kusura bakmayın.
Bu gün itibariyle oldukça ağrılı olarak regl kanamam başladı. Renk ve miktar olarak normaldi. Ancak dışarda oluşum ve çok ağrım olması sebebiyle arveles isimli ağrı kesiciyi içtim. Bu ilacı içmemin ardından kanamam tamamen kesildi. Kesilmiş olmasına rağmen normal günümden bir gün sonra koyu kırmızı renkli kanamanın olması hamile olmadığımın kesin ispatıdır değil mi

Sizi yeniden rahatsız ediyorum kusura bakmayın.
Bu gün itibariyle oldukça ağrılı olarak regl kanamam başladı. Renk ve miktar olarak normaldi. Ancak dışarda oluşum ve çok ağrım olması sebebiyle arveles isimli ağrı kesiciyi içtim. Bu ilacı içmemin ardından kanamam tamamen kesildi. Kesilmiş olmasına rağmen normal günümden bir gün sonra koyu kırmızı renkli kanamanın olması hamile olmadığımın kesin ispatıdır değil mi
Adetini gününde olmuşsun bu kesin hamile değilsin demektir adetliyken çok mecbur değilsen ağrı kesici ve türevi ilaç kullanma canım adetini keser yada az olmanı sağlar

Merhaba ben 13 Haziran'da parça aldırdım uzun süren adetlerim oluyordu..14 Haziran'da adet gördüm o günden beri adet görmedim adetim 1 hafta geçtiğinde kan testi yaptırdım 0.27 çıktı doktor erken daha çıkmayabilir demişti bir hafta sonra dün yine yaptırdım 0.31 çıktı acaba gebelik olabilir mi çok istiyorduz

Sevgili mira malesef bu sonuçlara göre hamileliğiniz yok. Parçadan sonra adetinizin düzene girmesini bekleyin lütfen. Hangi tarihlerde olacağınızı not alın ve yumurtlama günü hesaplama için aşağıdaki yardımcı otomatik programdan yararlanın. Ama bunun için en az üç ay adet sürelerinizi takip edin olur mu ?

Rabbim İsteyen Her kese en kısa sürede nasip eder inşallah.

Geri