Hamilemiyim Değilmiyim yorumları

merhaba ben 2 yıllık evliyim çocuğum yok adetime 15 gün var ama kasıklarım da sancı ve belim de ağrı var miğdem bulanıyor diyemem ama gaz var sizce erken gebelik belirtisi olabilir mi?lütfen en kısa zaman da cevabınızı merakla bekliyorum :'(

merhaba ben 2 yıllık evliyim çocuğum yok adetime 15 gün var ama kasıklarım da sancı ve belim de ağrı var miğdem bulanıyor diyemem ama gaz var sizce erken gebelik belirtisi olabilir mi?lütfen en kısa zaman da cevabınızı merakla bekliyorum :'(

Merhabalar değerli misafirimiz.

Evet malesef artık hamilelikler malesef zor olmaya başladı. Bunda, yediğimiz yiyeceklerin inanılmaz etkisi olduğunu düşünmekteyim. Sizin durumunuza birşey söyleyebilmek için emin olun ki daha çok erken. Umarız hamilesinizdir. Ama göğüslerde hassasiyet, nadiren mide bulantısı ve belde ağrı gibi durumunuz yok ise sadece gaz olayına bağlayarak hamilesiniz diyemiyoruz. Biraz daha beklemeniz gerekmekte. İlerleyen günlerde ayrıntıları yazarsanız tabiki size yardımcı olmak isteriz. Allah isteyen herkesin kucağını doldursun.

Sevgiler.

valla sadmin güzel bi konu acmıişsın emeğine sağlık artık geliriz sık sık sana sorarız hahaha

merhaba lütfen soruma cevp verin,aralık 2 son adet gördüğüm tarih,o tarihten bu yana çocuk için çalışmalar devam ediyo,ve ben adetime 9 gün kala dayanamayıp kan testi yaptırdı,0,1 çıktı,yani negatif:( acaba çokmu erken yaptırdım,şuan adetime 5 gün var,eğer olmazsam tabi yine yaptırıcam ama,acaba aynımı çıkar diye kafamı yiyip duruyorum:S

Merhabalar Gül Deniz,

Biz kadınların malesef yaptığı şey bu.... Dayanamayıp test yaptırıyoruz. Çok erken davranmışsınız. Ama kan testi yaptırdığınıza göre bu ayı es geçebilirsiniz. Lütfen ovülayson günlerinize dikkat ederek çalışmalara devam edin.

Kafayı yiyecek bimr durum yok, bu ay olmazsa bi dahakine olur dimi :)

Sevgiler.

merhaba ben 8 ay önce düşük yaptım bebek gelişmedi kürtajla sonlandırdık,3 ay korunduk ve 5 aydır korunmuyoruz henüz bebek yok endişelenmeye başladım neden olmuyor diye acaba bi doktora görünmelimiyim.son adetim 2 aralık adetime 5 gün var ama gebelik belirtisi yaşamıyorum hiç bir belirti olmadanda gebe kalınmış olunurmu cvppp. lütfenn.

merhaba ben yeniyim ve bu bölümü görmeden yeni konu açtım ama sorumun cevabını burda bulucam sanırım

biz eşimle bebek sahibi olmak istiyoruz. en son ayın 9 unda adet gördüm yumurtlama dönemini hesapladık ve o günden beri sol yumurtalık bölgemde bi ağrı ve acı var. arkadaşlarım hamile olabileceğimi söyledi fakat bu kadar çabuk belirti göstereceğine inanmdım dr. gittim belki intihap veya kist olabilir diye ama ultrasonda baktı yumurtlama döneminde olduğumu ama sanırım umutlandırmamak için kesin bebektir demedi ve adet dönemini beklemem gerektiğini söyledi . 2 gündür belimde çok ağrıyo ilaçda içemiorum. aranızda benim durumumu yaşayan varmı yani bebekse seve seve katlanırım ama insanın aklına bin türlü şey geliyo korkuyorum yardım edin lütfen

merhaba ben yeniyim ve bu bölümü görmeden yeni konu açtım ama sorumun cevabını burda bulucam sanırım

biz eşimle bebek sahibi olmak istiyoruz. en son ayın 9 unda adet gördüm yumurtlama dönemini hesapladık ve o günden beri sol yumurtalık bölgemde bi ağrı ve acı var. arkadaşlarım hamile olabileceğimi söyledi fakat bu kadar çabuk belirti göstereceğine inanmdım dr. gittim belki intihap veya kist olabilir diye ama ultrasonda baktı yumurtlama döneminde olduğumu ama sanırım umutlandırmamak için kesin bebektir demedi ve adet dönemini beklemem gerektiğini söyledi . 2 gündür belimde çok ağrıyo ilaçda içemiorum. aranızda benim durumumu yaşayan varmı yani bebekse seve seve katlanırım ama insanın aklına bin türlü şey geliyo korkuyorum yardım edin lütfen

Merhabalar,

Soru olarak açtığınız konuyu cevaplandırdım.

Merhaba,
Benim Bat'ım 8 ocak ,mide bulantısı,kalp çarpıntısı ,uykusuzluk,göğüslerimde şişkinlik ve ağrı aynı zamanda karnımda şişkinlik var.En belirgin olanı son 2 gündür midem bulanıyor,tansiyonum düşüyor sanki.Sizce hamilelik belirtisi olabilir mi? Test yapmak istiyorum ama erken olduğunu düşünüyorum.

Geri