Hamilemiyim Değilmiyim yorumları

merhaba ben yeniyim ve bu bölümü görmeden yeni konu açtım ama sorumun cevabını burda bulucam sanırım

biz eşimle bebek sahibi olmak istiyoruz. en son ayın 9 unda adet gördüm yumurtlama dönemini hesapladık ve o günden beri sol yumurtalık bölgemde bi ağrı ve acı var. arkadaşlarım hamile olabileceğimi söyledi fakat bu kadar çabuk belirti göstereceğine inanmdım dr. gittim belki intihap veya kist olabilir diye ama ultrasonda baktı yumurtlama döneminde olduğumu ama sanırım umutlandırmamak için kesin bebektir demedi ve adet dönemini beklemem gerektiğini söyledi . 2 gündür belimde çok ağrıyo ilaçda içemiorum. aranızda benim durumumu yaşayan varmı yani bebekse seve seve katlanırım ama insanın aklına bin türlü şey geliyo korkuyorum yardım edin lütfen

kasık ağrılarıma 3 gündür müthiş bir bel ağrısı halsizlikte eklendi

yarın regl olmam lazım cuma günü kan testi yaptırıcam inşallah hamileyimdir çünkü eğer değilsem neden böle ağrı çekiyorum kötü bişey olmasından korkuyorum

Bence korkulacak bir durum yok. Umarım hamilesinizdir ve bunu ilk bizlerle paylaşırsınız. Kötü birşeyin olacağını da düşünmüyorum. Hayırlı ve güzel haberlerinizi bekliyorum.

Sevgiler.

gülşahcım inş hamişsindir rabbim rabbim kimsenin kucağını boş bırakmasın bakalım bende buay 18 inde hastalanmam gerekiyo ne olcak

slm arkadaşlar ben aranıza yeni kaldım. cok merak ediyorum bana yardımcı olurmusunuz.en son adet tarihim 7 aralıktır. dayanamayıp 3 ocak idrar testi yaptırdım sonuç negatif cıktı.5 ocak ise kan testi yaptırdım sonuc nefatif0,10 cıktı. ama hamıleık belırtım var goğularımde şışme büyüme bel ağrısı kasık ağrısı ayaklarımda ağrı hesaplamalarıma gore 28 gunde bır adet oluyorum ocak 4de adet olmam lazımdı olmadı sızce beksem sonuc değişirmi ? cevap beklıyorum

cnm braz daha bekle en az bir hafta geçmesi lazım reglinden kesin sonuç alman için inşllh hamilesindir ve bizimle paylaşırsın cnm

teşekkürler cevaplar için
bu arada bende dün hastalanmalıydım ama benim hiç gün atlamamasına rağmen hala olmadım dayanamıycam artık pazartesi tahlile gidiyorum

sabahları biraz mide bulantısı gibi gelio ama hep geğiriyorum. hamilelikle ilgisi olabilrmi?
prezervatif kaldı döl bi damla geldi ama sildik bişey olabilir mi?

slm bende aranızda yeniyim benim adetler düzensiz doktora gittim genetik dedi saglık problemim yokmuş yani bebek sahibi olabilirmişim
ovulasyon günlerimi agrısından bilebiliyorum ama bu sefer o agrı gecmedi hala kasıklarımda ara ara hissediyorum 4 aydır korunmuyorum acaba bu agrıların hamilelikle bi ilgisi var mıdır?

slm arkadaşlar ben aranıza yeni kaldım. cok merak ediyorum bana yardımcı olurmusunuz.en son adet tarihim 7 aralıktır. dayanamayıp 3 ocak idrar testi yaptırdım sonuç negatif cıktı.5 ocak ise kan testi yaptırdım sonuc nefatif0,10 cıktı. ama hamıleık belırtım var goğularımde şışme büyüme bel ağrısı kasık ağrısı ayaklarımda ağrı hesaplamalarıma gore 28 gunde bır adet oluyorum ocak 4de adet olmam lazımdı olmadı sızce beksem sonuc değişirmi ? cevap beklıyorum

selam cnm belirtiler var diyosun ama adet belirtsi de olabilir sen test için adetini gecmesini bekle cnm düzenliyse adetin bilirsin zaten kendini

Geri